Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1საქართველოს გუნდური ტურნირი "დავით ჩირაძის მემორიალი" 10 წლამდე გუნდებს შორის 40 Minuter
2საქართველოს გუნდური ტურნირი "დავით ჩირაძის მემორიალი" 8 წლამდე გუნდებს შორის 46 Minuter
3საქართველოს გუნდური ტურნირი "დავით ჩირაძის მემორიალი" 7 წლამდე გუნდებს შორის 48 Minuter
4საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 9 Timmar 34 Min.
5საკვალიფიკაციო ტურნირი IV-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 9 Timmar 39 Min.
6სამეგრელო-ზემო სვასამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის 2022 წლის ჩემპიონატი ჭადრაკში 16 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 15 Timmar 30 Min.
7სამეგრელო-ზემო სვასამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის 2022 წლის ჩემპიონატი ჭადრაკში 12 წლამდე გოგონათა შორის 15 Timmar 31 Min.
8სამეგრელო-ზემო სვასამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის 2022 წლის ჩემპიონატი ჭადრაკში 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 15 Timmar 32 Min.
9სამეგრელო-ზემო სვასამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის 2022 წლის ჩემპიონატი ჭადრაკში 8 წლამდე გოგონათა შორის 15 Timmar 33 Min.
10სამეგრელო-ზემო სვასამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის 2022 წლის ჩემპიონატი ჭადრაკში 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 15 Timmar 33 Min.
11GEO U1200 Ch 2022 4 Dagar 13 Timmar
12GEO U2000 Ch 2022 4 Dagar 13 Timmar
13GEO U1600 Ch 2022 4 Dagar 14 Timmar
14ნუგერ შოგირაძის X მემორიალი 11 წლამდე ჭაბუკთა შორის 5 Dagar 16 Timmar
15ნუგერ შოგირაძის X მემორიალი 13 წლამდე გოგონათა შორის 5 Dagar 16 Timmar
16ნუგერ შოგირაძის X მემორიალი 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 5 Dagar 16 Timmar
17ნუგერ შოგირაძის X მემორიალი 9 წლამდე გოგონათა შორის 5 Dagar 16 Timmar
18III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 5 Dagar 19 Timmar
19V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 5 Dagar 19 Timmar
20IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 5 Dagar 19 Timmar
21V-IV თანრიგი 6 Dagar 14 Timmar
22III თანრიგი 6 Dagar 15 Timmar
23სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი -2022 ფინალი - გუნდური პირველობა 12 Dagar 14 Timmar
24ბლიც ტურნირი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 12 Dagar 15 Timmar
25საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს ტურნირი ჭადრაკში (კაცები) 12 Dagar 16 Timmar
26საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს ტურნირი ჭადრაკში (ქალები) 12 Dagar 16 Timmar
27ფოთი - საკვალიფიკაციო ტურნირი III - IV თანრიგზე 12 Dagar 18 Timmar
28ფოთი - საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 12 Dagar 18 Timmar
29საკვალიფიკაციო ტურნირი - ფოთი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 12 Dagar 18 Timmar
30III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 12 Dagar 19 Timmar
31V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 12 Dagar 19 Timmar
32IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 12 Dagar 19 Timmar
33საკვალიფიკაციო ტურნირი IV-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 12 Dagar 19 Timmar
34საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 12 Dagar 19 Timmar
35V-IV თანრიგი 13 Dagar 14 Timmar
36სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი-2022 ფინალი - პირადი პირველობა 13 Dagar 15 Timmar
37Georgian University Championships (Girls 2022) 18 Dagar 17 Timmar
38Georgian University Championships (Open 2022) 18 Dagar 17 Timmar
39გრანპრი "ოლიმპიური ჩემმპიონი" 19 Dagar 18 Timmar
40საკვალიფიკაციო ტურნირი IV-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 19 Dagar 19 Timmar
41საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 19 Dagar 19 Timmar
42IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 19 Dagar 19 Timmar
43V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 19 Dagar 19 Timmar
44V-IV თანრიგი 20 Dagar 14 Timmar
45ფოთის გრან-პრის IV ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 23 Dagar 14 Timmar
46ფოთის გრან-პრის IV ეტაპი 8 წლამდე უმაღლესი ლიგა 23 Dagar 14 Timmar
47ფოთის გრან-პრის IV ეტაპი 10 წლამდე უმაღლესი ლიგა 23 Dagar 14 Timmar
48ფოთის გრან-პრის IV ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 23 Dagar 14 Timmar
49ფოთის გრან-პრის IV ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 23 Dagar 14 Timmar
50ფოთის გრან-პრის IV ეტაპი 14 წლამდე უმაღლესი ლიგა 25 Dagar 7 Timmar
Schackurneringsresultat-server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use