Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Blitz 10 Minuter
2IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 41 Minuter
3საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 51 Minuter
4საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 52 Minuter
5საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 1 Timmar 2 Min.
6V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 1 Timmar 46 Min.
7საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2 Timmar 31 Min.
8საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2 Timmar 33 Min.
9საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2 Timmar 35 Min.
10III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Timmar 36 Min.
11Tbilisi Open B13 Ch 21 Timmar 1 Min.
12Tbilisi Open B11 Ch 21 Timmar 2 Min.
13Tbilisi Open B9 Ch 21 Timmar 6 Min.
14Tbilisi Open G11 Ch 22 Timmar 56 Min.
15Tbilisi Open G9 Ch 23 Timmar 11 Min.
16Tbilisi Open G13 Ch 23 Timmar 13 Min.
1715th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 1 Dagar 2 Timmar
18III თანრიგი 6 Dagar
19III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 Dagar 2 Timmar
20IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 Dagar 2 Timmar
21საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 6 Dagar 2 Timmar
22საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 6 Dagar 2 Timmar
23V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 6 Dagar 3 Timmar
24GEO B-16 Ch 2022 6 Dagar 20 Timmar
25GEO G-16 Ch 2022 6 Dagar 20 Timmar
26GEO B-10 Ch 2022 6 Dagar 20 Timmar
27GEO G-10 Ch 2022 6 Dagar 21 Timmar
28Qualifying tournament for 5 rank 8 Dagar 2 Timmar
29Blitz tournament Under 18 year 8 Dagar 21 Timmar
30ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 12 Dagar 22 Timmar
31IV თანრიგი 12 Dagar 22 Timmar
32ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 12 Dagar 22 Timmar
33ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 12 Dagar 23 Timmar
34V თანრიგი 12 Dagar 23 Timmar
35საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 13 Dagar 2 Timmar
36საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 13 Dagar 2 Timmar
37 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 13 Dagar 2 Timmar
38V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 13 Dagar 2 Timmar
39 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 13 Dagar 2 Timmar
40ბლიცი 7 მაისი 13 Dagar 23 Timmar
41Tbilisi U7 Ch Boys 16 Dagar 23 Timmar
42Tbilisi U7 Ch Girls 17 Dagar
43ლანჩხუთი-2022 12 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 17 Dagar 2 Timmar
44ლანჩხუთი-2022 8 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 17 Dagar 2 Timmar
45ლანჩხუთი-2022 10 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 17 Dagar 2 Timmar
46ვახტანგიანა - ნონას თასი 17 Dagar 21 Timmar
47III თანრიგი 19 Dagar 19 Timmar
48IV თანრიგი 19 Dagar 23 Timmar
49V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 20 Dagar 1 Timmar
50საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 20 Dagar 2 Timmar
Advertisement
Schackurneringsresultat-server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use