Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: FIDE (FID)

Flag FID
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Martinez Eduardo Individual Suizo Rapido 35 Minuter
2World Youth Chess Championships 2022 - Open 14 9 Timmar 37 Min.
3World Youth Chess Championships 2022 - Open 16 9 Timmar 37 Min.
4World Youth Chess Championships 2022 - Open 18 9 Timmar 37 Min.
5World Youth Chess Championships 2022 - Girls 18 9 Timmar 37 Min.
6World Youth Chess Championships 2022 - Girls 16 9 Timmar 38 Min.
7World Youth Chess Championships 2022 - Girls 14 9 Timmar 38 Min.
8Jeronimo Hernandez Martinez Torneo Practica 20 Timmar 6 Min.
9ACADEMIA HERMAR - LIGA C - 3° TEMPORADA - 2022 22 Timmar 36 Min.
10ACADEMIA HERMAR - LIGA A - 3° TEMPORADA - 2022 22 Timmar 36 Min.
11ACADEMIA HERMAR - LIGA B - 3° TEMPORADA - 2022 22 Timmar 40 Min.
12FIDE Candidates Tournament 2022 1 Dagar 6 Timmar
13Julio Mendoza Suizo Individual 1 Dagar 22 Timmar
14INTERZONAL GAMBITO LATINO (12º Torneo) 1 Dagar 23 Timmar
15ZONA E GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Dagar
16ZONA D GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Dagar 1 Timmar
17ZONA C GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Dagar 1 Timmar
18ZONA B GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Dagar 1 Timmar
19ZONA A GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Dagar 1 Timmar
20Carlos Antonio Carballo Duarte Torneo Suizo Standard 2 Dagar 3 Timmar
21Karen Alondra Torres Gutierrez Suizo Individual 2 Dagar 3 Timmar
22Gabriel Octavio Tapia Fraijo Round Robin Individual 2 Dagar 4 Timmar
23FRANCISCO RUTILIO DOMINGUEZ ACUA SUIZO 2 Dagar 4 Timmar
24Nayeli Yentl Benitez Cardenas Suizo Individual 2 Dagar 4 Timmar
25FRANCISCO RUTILIO DOMINGUEZ ACUA ROUND ROBIN 2 Dagar 4 Timmar
26Nayeli Yentl Benitez Cardenas Round Robin Individual 2 Dagar 4 Timmar
271er Torneo Municipal Round Robin Individual - Edición Carlos Carballo 2 Dagar 4 Timmar
28Carlos Antonio Carballo Duarte Torneo Suizo Standard 2 Dagar 4 Timmar
29Jeronimo Hernandez Martinez Suizo Individual 2 Dagar 4 Timmar
30Jeronimo Hernandez Martinez Round Robin Individual 2 Dagar 4 Timmar
31KARLA MONSERRAT SANCHEZ MENDOZA round robin individual 2 Dagar 4 Timmar
32AldoAvila Aviña Round Robin Individual 2 Dagar 4 Timmar
33Erik Alejandro Jasso Olvera Round Robin. 2 Dagar 4 Timmar
34Julio Mendoza Round Robin 2 Dagar 4 Timmar
35Gabriel Octavio Tapia Fraijo Suizo Individual 2 Dagar 4 Timmar
36suizo Juan leal 2 Dagar 5 Timmar
37Martinez Eduardo Suizo individual 2 Dagar 5 Timmar
38Heriberto Luna Aquino Suizo Individual Curso 2 Dagar 5 Timmar
39Carlos Armando Gil Zepeda Suizo Individual 2 Dagar 5 Timmar
40KARLA MONSERRAT SANCHEZ MENDOZA SUIZO INDIVIDUAL 2 Dagar 5 Timmar
41FRANCISCO RUTILIO DOMINGUEZ ACUA SUIZO 2 Dagar 5 Timmar
42AldoAvila Aviña Suizo Individual 2 Dagar 5 Timmar
43Erik Alejandro Jasso Olvera Suizo Individual. 2 Dagar 5 Timmar
44Torneo Carlos Carballo Suizo Individual 2 Dagar 8 Timmar
45FIDE World School Chess Championship 2022 U15 Open 6 Dagar 23 Timmar
46FIDE World School Chess Championship 2022 U17 Open 7 Dagar
47FIDE World School Chess Championship 2022 U15 Girls 7 Dagar
48FIDE World School Chess Championship 2022 U13 Girls 7 Dagar
49FIDE World School Chess Championship 2022 U13 Open 7 Dagar
50FIDE World School Chess Championship 2022 U11 Girls 7 Dagar
Schackurneringsresultat-server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use