Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1O losinského kapra 2022 12 Minuter
2DAFO CUP 2022 44 Minuter
3Přebor škol okresu Znojmo 2022 - kategorie B druhý stupeň ZŠ 1 Timmar 15 Min.
4Přebor škol okresu Znojmo 2022 - kategori A první stupeň ZŠ 1 Timmar 26 Min.
5TALENT CUP 2022 - turnaj A 5 Timmar 16 Min.
6Okresní přebor škol v šachu 2022, 1.-5.třída, Frýdek-Místek 6 Timmar 13 Min.
7Okresní přebor škol v šachu 2022, 6.-9.třída, Frýdek-Místek 6 Timmar 13 Min.
8Okresní přebor středních škol v šachu 2022, Frýdek-Místek 6 Timmar 13 Min.
9Liga měst 2022 - turnaj A 6 Timmar 48 Min.
10Šachová liga měst mládeže 2022 -B 6 Timmar 49 Min.
11XXVI. turnaj O vánočního kapra A 7 Timmar 1 Min.
12XXV. turnaj O vánočního kapra B 7 Timmar 10 Min.
13Otevřené Mistrovství České republiky v šachu amatérů 6. 5. - 11. 5. 2023 9 Timmar 34 Min.
142. liga A 2022/23 10 Timmar 53 Min.
15Vršovický podzimní open 2022 18 Timmar 29 Min.
16Regionální soutěž Vsetín 2022/2023 18 Timmar 30 Min.
17Zlínská krajská soutěž - východ 2022/2023 20 Timmar
18Otevřený přebor SK Šachy Chlumec v bleskovém šachu 20 Timmar 43 Min.
19Regionální soutěž SŠS 2022/23 skupina A 20 Timmar 48 Min.
20ŠSPK - Regionální přebor A - 2022/23 21 Timmar 18 Min.
21Krajská soutěž KŠSV 2022/2023 21 Timmar 27 Min.
22Regionální soutěž RS-C 2022-2023 21 Timmar 44 Min.
23Regionální přebor škol 22 Timmar 2 Min.
24Regionální přebor škol 2. stupeň 22 Timmar 3 Min.
25ŠSPK - Regionální přebor - skupina B - 2022/23 22 Timmar 4 Min.
26Regionální soutěž RS-D 2022-2023 22 Timmar 8 Min.
27Adventní turnaj 2022 - starší 22 Timmar 16 Min.
28Jihočeský šachový svaz, 2. divize - sk. A 22 Timmar 31 Min.
29Krajský přebor žákovských družstev KHŠS 2022/2023 (KPŽD KHŠS 2022/2023) 22 Timmar 46 Min.
30Krajský přebor II KV 23 Timmar 4 Min.
31Jihočeský šachový svaz, 2. divize - sk. B 23 Timmar 32 Min.
32Zlínská krajská soutěž - západ 2022/2023 23 Timmar 33 Min.
33Praha - Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha 2022 10.10. - 05.12.2022 23 Timmar 36 Min.
34ŠSOK - Oblastní přebor jih 2022/23 23 Timmar 38 Min.
35Krajská soutěž "B" MKŠS 2022/2023 23 Timmar 39 Min.
36PŽL 10.ROČNÍK - 2. turnaj 23 Timmar 58 Min.
37KPIIB družstev 2022/23 1 Dagar
38PDŠS - Krajský přebor II západ 2022/2023 1 Dagar
392. liga E 2022/2023 1 Dagar 1 Timmar
402. liga C 2022/2023 1 Dagar 1 Timmar
412. liga D 2022/2023 1 Dagar 1 Timmar
42PDŠS - Krajský přebor II východ 2022/2023 1 Dagar 1 Timmar
43Krajská soutěž SŠS 2022/23 - skupina A 1 Dagar 1 Timmar
44Krajská soutěž "A" MKŠS 2022/2023 1 Dagar 1 Timmar
452. liga F 22/23 1 Dagar 1 Timmar
46Hodonínský okresní přebor II.tř. 2022/23 1 Dagar 1 Timmar
47Krajská soutěž "C" MKŠS 2022/2023 1 Dagar 1 Timmar
48KP II. třídy - Skupina A 2022/2023 1 Dagar 1 Timmar
49Extraliga 2022/2023 1 Dagar 1 Timmar
50ŠSPK - Krajský přebor družstev II. třídy 2022/23 1 Dagar 1 Timmar
Schackurneringsresultat-server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use