Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Klubový přebor SK Šachy Chlumec 2021 - zápočet na LOK ČR 5 Timmar 20 Min.
2Mikulášský turnaj 2021 5 Timmar 22 Min.
3TEPLICE RAPID CHESS TOUR 2021 - December 5 Timmar 29 Min.
4Vánoční turnaj ŠK Olympia, 5. ročník 8 Timmar 55 Min.
53. turnaj kvalifikace Plzeňské šachové ligy 2021/22 9 Timmar 7 Min.
6ČEZ Otevřené MČR v bleskovém šachu 2021 - DS Brno Open 10 Timmar 20 Min.
7ČEZ Otevřené MČR v bleskovém šachu 2021 - Bulinský & Vávra Open 10 Timmar 21 Min.
8O pohár starosty města Čelákovice mladší 15 Timmar 5 Min.
9O pohár starosty města Čelákovice starší 15 Timmar 9 Min.
10Marienbad Open 2022 - A GM Round Robin 20th International Chess Festival 16 Timmar 3 Min.
1174.ročník memoriálu dr.Karla Treybala 16 Timmar 15 Min.
12Okresní přebor družstev škol v šachu 2021 - kategorie A 16 Timmar 52 Min.
13ŠSPK - Regionální přebor B - 2021/22 1 Dagar 5 Timmar
14Oddílový přebor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2021-22 1 Dagar 7 Timmar
15Přebor Kobylisy 2021 Finále B tabulka 1 Dagar 7 Timmar
16Přebor Kobylisy 2021 Finále C tabulka 1 Dagar 7 Timmar
17Vánoční miniturnaj 2021 1 Dagar 7 Timmar
18TEPLICE SPA CUP 2021 / Lázeňský pohár 2021 - FIDE 1 Dagar 8 Timmar
19Krajský přebor III. třídy ÚKŠS 2021/22 1 Dagar 8 Timmar
20GENS UNA SUMUS Podzim 2021 - turnaj čtyřčlenných družstev (Praha) , každé družstvo s každým 1 Dagar 16 Timmar
21Prebor oddilu TJ Kralupy 2021 1 Dagar 16 Timmar
22Městský přebor Ostrava 2021/2022 1 Dagar 19 Timmar
23Krajská soutěž SŠS 2021/22 - skupina A 1 Dagar 19 Timmar
24Krajská soutěž SŠS 2021/22 - skupina B 1 Dagar 19 Timmar
25Memoriál Vlastimila Mareše 2 Dagar 8 Timmar
26Základní turnaj 2021/2022 2 Dagar 9 Timmar
27Regionální přebor UH 2021/2022 2 Dagar 9 Timmar
28Otevřený přebor Š.O. Praga - 1.A 2 Dagar 9 Timmar
29Otevřený přebor Š.O. Praga - 2.A 2 Dagar 9 Timmar
30Otevřený přebor Š.O. Praga - 2.B 2 Dagar 9 Timmar
31Oddílová přebor TJ Plzeň Košutka 2021/22 2 Dagar 16 Timmar
32Turnaj na Gymnáziu ve Vyškově 2 Dagar 16 Timmar
33Šachový turnaj na Gymnáziu Vyškov 2 Dagar 16 Timmar
34Šachový turnaj Prazelenina Unichess Open - listopad 2021 3 Dagar 5 Timmar
35Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C4 3 Dagar 6 Timmar
36Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C3 3 Dagar 6 Timmar
37Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C2 3 Dagar 6 Timmar
38Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C1 3 Dagar 6 Timmar
39Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina B 3 Dagar 6 Timmar
40Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina A 3 Dagar 6 Timmar
41DAFO CUP 2021 3 Dagar 8 Timmar
423D skupina "západ" 3 Dagar 8 Timmar
43Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina D4 3 Dagar 8 Timmar
44Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina D3 3 Dagar 8 Timmar
45Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina D2 3 Dagar 8 Timmar
46Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina D1 3 Dagar 8 Timmar
47JmŠS - krajský přebor mládeže družstev 2021/2022 3 Dagar 10 Timmar
48Memoriál Vlastimila Mareše 3 Dagar 13 Timmar
49TEPLICE CHRISTMAS CHESS PARTY 2021 - FIDE BLITZ 4 Dagar 7 Timmar
50TEPLICE OPEN 2022 / International Chess Tournament (Regional Chess Championship) 4 Dagar 7 Timmar
Schackurneringsresultat-server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use