Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Cuba (CUB)

Flag CUB
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Zonal Central 2022 (F) 1 Dagar 1 Timmar
2Zonal Central 2022 (M) 1 Dagar 1 Timmar
3Zonal Oriental Holguin 2022 5 Dagar 13 Timmar
4Final Provincial Femenina Guantanamo 6 Dagar 12 Timmar
5Semifinal Provincial Matanzas 6 Dagar 12 Timmar
6Final Provincial Masculina Guantanamo 6 Dagar 15 Timmar
7Copa Giraldilla Grupo Premier 6 Dagar 19 Timmar
8Copa Giraldilla Grupo Elite 6 Dagar 19 Timmar
9Final Provincial VCL 2022 7 Dagar 21 Timmar
10Semifinal Provincial VCL 2022 7 Dagar 22 Timmar
11Torneo Internacional ISLA - UCCFD 2022 7 Dagar 22 Timmar
12Final Provincial de 1ra Categoria SC 7 Dagar 23 Timmar
13Final Provincial Mixta SC 8 Dagar
14Semifinal Provincial 1ra Cat. SC 2022 8 Dagar 1 Timmar
15V Tope por equipos Paul Morphi Final 8 Dagar 2 Timmar
16V Tope por equipos Paul Morphi Preliminar 8 Dagar 2 Timmar
17Final Provincial Matanzas 2022 8 Dagar 12 Timmar
18Final Provincial Matanzas 2022 8 Dagar 12 Timmar
19Copa Giraldilla Abierto 2022 8 Dagar 12 Timmar
20Torneo Zonal de Ajedrez Femenina 1ra Categoria Guantànamo 2022. Round Robin 8 Dagar 12 Timmar
21Final Provincial de La Habana T4 21 Dagar 23 Timmar
22Final Provincial de La Habana T5 21 Dagar 23 Timmar
23Final Provincial de La Habana T2 21 Dagar 23 Timmar
24Final Provincial de La Habana T1 21 Dagar 23 Timmar
25Final Provincial de La Habana T3 21 Dagar 23 Timmar
26II Torneo Jaque con toMate Abierto RAPIDO 28 Dagar 23 Timmar
27Migoya in Memoriam Elite 32 Dagar 23 Timmar
28Migoya in Memoriam Sub 2100 33 Dagar
29Migoya in Memoriam Sub 12 33 Dagar 4 Timmar
30Migoya in Memoriam Sub 1600 33 Dagar 5 Timmar
31IV Tope Amistoso por Equipos Paul Morphy in Memoriam Final 35 Dagar 19 Timmar
32IV Tope Amistoso por Equipos Paul Morphy in Memoriam Semifinal 35 Dagar 19 Timmar
331er Abierto Varadero Blitz 36 Dagar 3 Timmar
34I Abierto de Varadero 36 Dagar 3 Timmar
35Manuel De Feria in Memoriam 2022 36 Dagar 3 Timmar
36Final Provincial Holguin 2022 36 Dagar 4 Timmar
37Semi Final Provincial Holguin 2022 36 Dagar 4 Timmar
38XVIII Andres Clemente Vazquez. Elite 37 Dagar 22 Timmar
39XVIII Andres Clemente Vazquez. Premier 37 Dagar 22 Timmar
40Rene Baserrate Grupo I 66 Dagar 5 Timmar
41Rene Baserrate BLITZ Grupo I 69 Dagar 22 Timmar
42Rene Baserrate BLITZ Grupo II 70 Dagar 1 Timmar
43III Tope Amistoso por Equipos Paul Morphy in Memoriam 71 Dagar
44Rene Baserrate Grupo III 71 Dagar 9 Timmar
45Rene Baserrate Grupo II 71 Dagar 22 Timmar
46Abierto Varadero - B 2022 81 Dagar 14 Timmar
47Abierto Varadero - A 2022 81 Dagar 19 Timmar
48Villa Santiago Blitz 2022 97 Dagar 3 Timmar
49Giraldilla 2022 - Blitz ELITE 97 Dagar 15 Timmar
50Giraldilla 2022 - Blitz PREMIER 97 Dagar 15 Timmar
Schackurneringsresultat-server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use