Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Costa Rica (CRC)

Flag CRC
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Regional Alajuela D Fem 3 Timmar 10 Min.
2Regional Alajuela E Abierto 3 Timmar 13 Min.
3Regional Alajuela C Abierto 3 Timmar 16 Min.
4Regional Alajuela D Abierto 3 Timmar 18 Min.
5Regional Alajuela B Abierto 3 Timmar 21 Min.
6Regional Alajuela B Femenina 3 Timmar 30 Min.
7Regional Alajuela A Abierto 3 Timmar 31 Min.
8Regional Alajuela A Femenina 3 Timmar 33 Min.
9Regional Alajuela D Abierto Equipos 3 Timmar 44 Min.
10Regional Alajuela C Abierto Equipos 4 Timmar 5 Min.
11Torneo Blitz Girasoles Junio 2022 4 Timmar 22 Min.
12Regional Alajuela C Fem 5 Timmar 51 Min.
13Regional Alajuela E Fem 6 Timmar 45 Min.
14Torneo Universitario de Ajedrez Femenino CONARE 2022 7 Timmar 59 Min.
15Torneo Universitario de Ajedrez Masculino CONARE 2022 8 Timmar 5 Min.
16JDR Turrialba - ASOEDUFI A Abierto 1 Dagar
17JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto (Equipos) 1 Dagar
18JDETurrialba - ASOEDUFI A Abierto (Equipos) 1 Dagar
19JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto 1 Dagar
20JDETurrialba - ASOEDUFI A Femenino 1 Dagar
21Randall Balmaceda Segura In Memoriam 1 Dagar 5 Timmar
22Regional Alajuela D Femenino Equipos 1 Dagar 20 Timmar
23Regional Alajuela B Abierto Equipos 1 Dagar 20 Timmar
24Regional Alajuela A Femenino Equipos 1 Dagar 20 Timmar
25III Torneo de "Mixto de Selecciones 2022" 4 Dagar
26Colegio Tecnico Profesional CIT 2022 - BLITZ 5 Dagar 2 Timmar
27Colegio Tecnico Profesional CIT 2022 - Cuarto y Quinto Grado 5 Dagar 2 Timmar
28Colegio Tecnico Profesional CIT 2022 - Segundo y Tercer Grado 5 Dagar 2 Timmar
29Colegio Tecnico Profesional CIT 2022 - Preparatoria y Primer Grado 5 Dagar 2 Timmar
30Colegio Tecnico Profesional CIT 2022 - OPEN 5 Dagar 3 Timmar
31I Chess With Coco Invitational 5 Dagar 23 Timmar
32RECEDECI 2022 10 Dagar 8 Timmar
33Campeonato por equipos menores U12 15 Dagar 4 Timmar
34Campeonato por equipos menores U16 15 Dagar 4 Timmar
35Campeonato por equipos menores U20 15 Dagar 4 Timmar
36Torneo Nacional Clasificatorio 4ta División Goicoechea 18 Dagar 1 Timmar
37Fase Regional individual abs B Pococi 2022 23 Dagar 5 Timmar
38Fase Regional Absoluto A Pococi 2022 23 Dagar 5 Timmar
39Fase Regional femenino B individual Pococi 2022 23 Dagar 5 Timmar
40Regional San José Norte B Abierto 23 Dagar 5 Timmar
41Regional San José Norte C Abierto 23 Dagar 5 Timmar
42Regional San José Norte E Abierto 23 Dagar 5 Timmar
43Regional San José Norte D Abierto 23 Dagar 5 Timmar
44Regional San José Norte D Femenino 23 Dagar 5 Timmar
45Fase Regional femenino A Pococi 2022 23 Dagar 5 Timmar
46Regional San José Norte B Femenino 23 Dagar 6 Timmar
47Regional San José Norte A Abierto 23 Dagar 6 Timmar
48 Regional Estudiantiles Pococi 2022 Equipos Abs B 23 Dagar 8 Timmar
49Regional San José Norte C Femenino 24 Dagar 3 Timmar
50Regional San José Norte A Femenino 24 Dagar 6 Timmar
Advertisement
Schackurneringsresultat-server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use