Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Nr.TurneringSenast uppdaterad
11-8 MARCH 2022 INTERNATIONAL GRAND CHESS TOURNAMENT VUGAR GASHIMOV CHESS ACADEMY (055 927 22 15)(050 353 10 10) 5 Timmar 49 Min.
2Gəncə şəhər birinciliyi 2010-2011ci il qızlar 18 Timmar 31 Min.
3Gəncə şəhər birinciliyi 2010-2011-ci il oğlanlar 18 Timmar 31 Min.
44№ İOEUGİŞM 20 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş 16 yaşa qədər turnir 23 Timmar 28 Min.
5Chess Master Shahmat Klubu 29,30,31 Yanvar ll Derece Yarishi 1 Dagar 16 Timmar
6Naxçıvan Premium turniri - 2 1 Dagar 21 Timmar
7Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar II dərəcə təsnifat turniri saat 13:30 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcək.Əlaqə 055-310-31-51 0124904203 2 Dagar 21 Timmar
8Chessland Şahmat Klubu ll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,23 Yanvar(Saat15:30) 2 Dagar 21 Timmar
9Chess Master Shahmat Klubu Tempo Yarish. 23 Yanvar 12:00 2 Dagar 23 Timmar
10Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar III dərəcə təsnifat turniri saat 12:00 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcəkdir.055-310-31-51 2 Dagar 23 Timmar
11BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 10 YAŞADƏK-12:00 055 540 44 02 3 Dagar
12Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Əlaqə nömrələri 055-310-31-51 012-490-42-03 3 Dagar 2 Timmar
13BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 8 YAŞADƏK-10:00 055 540 44 02 3 Dagar 3 Timmar
14"Şah Klub" Blitz turnir 22.01.2022 (15:00) maksimum reytinq 1700 beynəlxalq 3 Dagar 21 Timmar
15Chessland Şahmat Klubu lll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22 YANVAR ( Saat 13:00) 3 Dagar 23 Timmar
16Chessland Şahmat Klubu lV Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,Yanvar (Saat 10:00) 4 Dagar 2 Timmar
17Gəncə şəhər birinciliy 2012-2013-cu il qızlar 4 Dagar 18 Timmar
18Gəncə şəhər birinciliy 2012-2013-cü il oğlanlar 4 Dagar 18 Timmar
19Gəncə şəhər birinciliy 2008-2009-cu il oğlanlar 4 Dagar 18 Timmar
203 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 27-31.01.2022 saat 15:00 5 Dagar 1 Timmar
213 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri "B" qrupu 27-31.01.2022 saat 15:00 5 Dagar 1 Timmar
223 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) " Qış-2022" şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri " A" qrupu 27-31.01.2022 saat 09:30 5 Dagar 1 Timmar
233 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri "B" qrupu 27-31.01.2022 saat 15:00 5 Dagar 1 Timmar
243 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri "A" qrupu 27-31.01.2022 saat 09:30 5 Dagar 2 Timmar
2520 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Lənkəran biriniliyi 5 Dagar 3 Timmar
2620 Yanvar Saat 14:30 da Tempo Turnir B Qrup ( II dərəcə və daha aşağı) 5 Dagar 20 Timmar
2720 Yanvar saat 14:30 da Tempo Turnir A Qrup ( I dərəcə və daha yüksək) 5 Dagar 21 Timmar
2820 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş dama turniri (kadetlər Gəncə) 6 Dagar
2920 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş dama turniri (kiçik kadetlər Gəncə) 6 Dagar
30Chess Master Shahmat Klubu Beynelxalq Reytinq Turniti ve Derece normativi Fevralin 5,6,7,8,9,12,13 6 Dagar 17 Timmar
31Gəncə şəhər birinciliy 2008-2009-cu il qızlar 6 Dagar 18 Timmar
3220 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnir-Sumqayıt 6 Dagar 21 Timmar
3320 Yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş Şahmat turniri.Şirvan şəhər UGİŞM-i 6 Dagar 22 Timmar
3420 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 7 Dagar 1 Timmar
3520 yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 7 Dagar 3 Timmar
36 4№ İOEUGİŞM 20 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş blitz turnir 9 Dagar 18 Timmar
37AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI II DƏRƏCƏ 14:30 055 540 44 02 9 Dagar 21 Timmar
38AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI III DƏRƏCƏ 12:00 055 540 44 02 10 Dagar
39AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI IV DƏRƏCƏ 10:00 055 540 44 02 10 Dagar 3 Timmar
4020 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 10 Dagar 18 Timmar
4120 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 10 Dagar 18 Timmar
4220 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 10 Dagar 18 Timmar
4320 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Ucar blits turniri 11 Dagar 2 Timmar
4431 dekabr dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr edilmiş Şəmkir birinciliyi 11 Dagar 4 Timmar
45uggiyghui 11 Dagar 21 Timmar
46"Happy New Year" Beynəlxalq Reytinqli və Dərəcə normativli 17 Dagar
47Chess Master Şahmat Klubu l Dərəcə yarışı Dekabrın 24.25.26-Yanvarln 2.3.4 21 Dagar 21 Timmar
4831 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (A qrupu Gəncə) 26 Dagar 20 Timmar
4931 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (B qrupu Gəncə) 26 Dagar 20 Timmar
5031 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (C qrupu Gəncə) 26 Dagar 20 Timmar
Schackurneringsresultat-server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use