Val av turnering

Sortera efter

Vald nation: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.TurneringSenast uppdaterad
1Աբովյան, Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 4 Timmar 21 Min.
2Աբովյան, Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 4 Timmar 58 Min.
3sssssssss 16 Timmar 17 Min.
4GYUMRI WINTER 2022 International RatingTournament 20 Timmar 31 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - մինչև 8տ. - ՀՇԱ 20 Timmar 57 Min.
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - 9տ. և բարձր - ՀՇԱ 21 Timmar 13 Min.
74-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 22 Timmar 11 Min.
8Լոռու մարզի կիսաեզրափակիչ առաջնություն 23 Timmar 7 Min.
9<<Գյումրու Ձմեռ>> կայծակնային մրցաշար 2 Dagar 20 Timmar
1082nd Armenian Ch. The Highest League 2 Dagar 20 Timmar
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 4 Dagar 22 Timmar
1277th Armenian Women's Ch. The Highest League 5 Dagar 20 Timmar
13A.Margaryan 12th Memorial - RR/IM 9 Dagar
14A.Margaryan 12th Memorial - RR/GM 9 Dagar
15Կայծակնային մրցաշար 10 Dagar
16A.Margaryan 12th Memorial- A1 U18 10 Dagar
17A.Margaryan 12th Memorial- A2 U14 10 Dagar
18A.Margaryan 12th Memorial- A3 U12 10 Dagar
19A.Margaryan 12th Memorial- G-U12 10 Dagar 1 Timmar
20A.Margaryan 12th Memorial- A4 U10 10 Dagar 1 Timmar
21A.Margaryan 12th Memorial- A5 U08 10 Dagar 2 Timmar
22Բլից մրցաշար 10 Dagar 5 Timmar
23Բլից մրցաշար 10 Dagar 5 Timmar
24A.Margaryan 12th Memorial - Blitz 17 Dagar 2 Timmar
25Եղեգնաձորի 4-րդ որակավորման մրցաշար 19 Dagar 2 Timmar
263-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Վարդենիս/ 19 Dagar 19 Timmar
27Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Մարալիկ համայնքի որակավորման մրցաշար 26 Dagar 16 Timmar
28Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Ազատան համայնքի որակավորման մրցաշար 26 Dagar 17 Timmar
29Ամանորյա Մրցաշար Շ Տ 28 Dagar 1 Timmar
303-րդ կարգի որակավորման մրցաշար,Չարենցավան 28 Dagar 21 Timmar
31Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2010-2011թթ. 28 Dagar 23 Timmar
32Ամանորյան Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2012, 2013թթ. 29 Dagar
33Ամանորյա Փառատոն/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2014, 2015, 2016թթ 29 Dagar
34Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Արագ շախմատ 29 Dagar 2 Timmar
35Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Աղջիկներ 29 Dagar 2 Timmar
364-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Նոր Հաճն 29 Dagar 3 Timmar
37Գորիսի մարզադպրոց.ստուգարքային մրցաշար.4-րդ խումբ 29 Dagar 21 Timmar
38Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 29 Dagar 23 Timmar
39Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ա 30 Dagar 22 Timmar
40ՆՀՏ - 3- րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Բ խումբ 30 Dagar 23 Timmar
41Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Բ 31 Dagar 2 Timmar
42Հայաստանի արագ շախ.առաջ. կիսաեզրափակիչ մրց. 31 Dagar 22 Timmar
43Ավանի Բաց մրցաշար 32 Dagar 2 Timmar
444-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Բ.խումբ 32 Dagar 3 Timmar
45ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Ա խումբ 32 Dagar 3 Timmar
464-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Ա խումբ 32 Dagar 5 Timmar
47Chess Academy Cup 2021 - VI Stage 32 Dagar 23 Timmar
48T. Petrosyan Chess House Ch. Final 33 Dagar 20 Timmar
494-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 16։00-Նոր Նորք 33 Dagar 22 Timmar
504-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(մինչև 8տ․) 14։30-Նոր Նորք 33 Dagar 22 Timmar
Schackurneringsresultat-server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use