Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Turkey (TUR)

Flag TUR
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Marmaris Karya-12 IM Chess Tournament 22.01.2022 / 26.01.2022 4 Hodiny 45 Min.
2Mentese Flowers 2022 WGM Chess Tournament 06.02.2022 / 10.02.2022 7 Hodiny 56 Min.
3Marmaris Karya-14 IM Chess Tournament 01.02.2022 / 05.02.2022 21 Hodiny 46 Min.
4Marmaris Karya-13 IM Chess Tournament 27.01.2022 / 31.01.2022 21 Hodiny 46 Min.
5TÜRKİYE KADINLAR ERZURUM İL BİRİNCİLİĞİ 1 Dny
6AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2012-2013 DOĞUMLULAR) 1 Dny 1 Hodiny
7AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2014-2015 DOĞUMLULAR) 1 Dny 1 Hodiny
8AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2010-2011 DOĞUMLULAR) 1 Dny 1 Hodiny
9YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 2 Dny 23 Hodiny
10YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 2 Dny 23 Hodiny
11Kamp Turnuvası 3 Dny 1 Hodiny
122021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 4 Dny 1 Hodiny
132021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 4 Dny 1 Hodiny
142021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 4 Dny 1 Hodiny
152021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 4 Dny 1 Hodiny
162021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 4 Dny 1 Hodiny
172021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 4 Dny 1 Hodiny
182021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 4 Dny 1 Hodiny
192021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 4 Dny 1 Hodiny
202021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 4 Dny 1 Hodiny
212021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 4 Dny 1 Hodiny
22YAKUTİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ DOSTLUK TEMELLİ-8 4 Dny 22 Hodiny
232020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (KÜÇÜKLER GENEL) 5 Dny 7 Hodiny
242021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 5 Dny 9 Hodiny
25OSMANGAZİ HIZLI SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 5 Dny 16 Hodiny
26OSMANGAZİ YILDIRIM SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI 5 Dny 16 Hodiny
27CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 10 Yaş ve Altı Kategorisi [2010-2012] 5 Dny 20 Hodiny
28şehit hüseyin kavaklı fen lisesi erkek turnuvası 5 Dny 21 Hodiny
292021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 6 Dny 1 Hodiny
302021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 6 Dny 1 Hodiny
312021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 6 Dny 1 Hodiny
322021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 6 Dny 1 Hodiny
332021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 6 Dny 1 Hodiny
342021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 6 Dny 2 Hodiny
35CUMHURİYET ORTAOKULU TURNUVASI 6 Dny 2 Hodiny
362021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 6 Dny 2 Hodiny
372021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 6 Dny 2 Hodiny
38İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ ( 2. SINIFLAR ) 6 Dny 8 Hodiny
39İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ ( 1. SINIFLAR ) 6 Dny 8 Hodiny
40Konya Erkin Spor 1 6 Dny 23 Hodiny
412021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 7 Dny 6 Hodiny
422021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 7 Dny 7 Hodiny
432021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 7 Dny 7 Hodiny
44BİSMİL OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR 2009-2010 DOĞULULAR 7 Dny 19 Hodiny
45ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 7 Dny 21 Hodiny
46TÜRKİYE KUPASI KONYA İL BİRİNCİLİĞİ 7 Dny 22 Hodiny
47ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL 7 Dny 22 Hodiny
48TÜRKİYE KUPASI HATAY İL BİRİNCİLİĞİ 7 Dny 23 Hodiny
492021-TÜRKİYE KUPASI GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİ AÇIK 7 Dny 23 Hodiny
50ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 7 Dny 23 Hodiny
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž