Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: South Africa (RSA)

Flag RSA
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Ekurhuleni Trials 2 28052022 u8 u10 (>2013 6 Minuty
2Ekurhuleni Chess Trial 2 28052022 u12 10 Minuty
3EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U18 20 17 Minuty
4EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U16 (2007-2008) 17 Minuty
5Ekurhuleni Trial 2 28052022 U14 (2009-2010) 17 Minuty
6Iron Man Cage 2022 (A) 1 Hodiny 23 Min.
7Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 1 Hodiny 31 Min.
8Iron Man Cage 2022 (B) 1 Hodiny 50 Min.
9Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Blindfold Knockouts 4 Hodiny 26 Min.
10ERCC CLUB CHAMPIONSHIPS 4 Hodiny 28 Min.
11Durbanville 27 Mei 2022 - Secondary 8 Hodiny 39 Min.
12Durbanville 27 Mei 2022 - Primary 8 Hodiny 40 Min.
13 Pretoria Chess Club Championships: Group A 9 Hodiny 7 Min.
14 Pretoria Chess Club Championships: Group B3 9 Hodiny 21 Min.
15 Pretoria Chess Club Championships: Group B1 9 Hodiny 33 Min.
16 Pretoria Chess Club Championships: Group B2 10 Hodiny 14 Min.
172022 NNM Schools U/15 GIRLS 11 Hodiny 57 Min.
18SBDCU PRIMARY SCHOOLS A LEAGUE 21 Hodiny 41 Min.
19OR Tambo District Games 2022 U15 22 Hodiny 7 Min.
202022 Centurion Club Championships All 1 Dny
21Western Cape Schools U13 Boys 2022 1 Dny 3 Hodiny
22Western Cape Schools U13 Girls 2022 1 Dny 3 Hodiny
23Western Cape Schools U11 Boys 2022 1 Dny 3 Hodiny
24Western Cape Schools U11 Girls 2022 1 Dny 3 Hodiny
25Western Cape Schools U9 Girls 2022 1 Dny 3 Hodiny
26Western Cape Schools U9 Boys 2022 1 Dny 3 Hodiny
27Western Cape Schools U7 Boys 2022 1 Dny 3 Hodiny
28Western Cape Schools U7 Girls 2022 1 Dny 3 Hodiny
29OR Tambo District Games 2022 U13 1 Dny 7 Hodiny
30Randburg Autumn Swiss 2022 1 Dny 14 Hodiny
31Gauteng Schools Disability Chess Festival HSchools 2 Dny
32Gauteng Schools Disabiltity Chess Festival - Primary School 2 Dny
332022 NNM Schools U/18 BOYS 2 Dny 1 Hodiny
342022 NNM Schools U/18 GIRLS 2 Dny 1 Hodiny
35 2022 NNM Schools U/15 BOYS 2 Dny 1 Hodiny
36Mbombela Sub-districts Winter Games U/15 Girls 2 Dny 3 Hodiny
37Mbombela Sub-districts Winter Games U/13 Girls 2 Dny 4 Hodiny
38Mbombela Sub-districts Winter Games U/18 2 Dny 4 Hodiny
39Mbombela Sub-districts Winter Games U/13 2 Dny 4 Hodiny
40Mbombela Sub-districts Winter Games U/15 Open 2 Dny 4 Hodiny
41Cape Town Chess Club - 137th Anniversary Open 2 Dny 22 Hodiny
42Mbombela Sub-districts Winter Games U/18 Girls 2 Dny 22 Hodiny
43RMS TEAMS TOURNAMENT U9 2 Dny 23 Hodiny
44RMS TEAMS TOURNAMENT U/11 2 Dny 23 Hodiny
45RMS TEAMS TOURNAMENT U/13 2 Dny 23 Hodiny
46TSAC038 - Thursday RATED 19:00 3 Dny 7 Hodiny
47TSAL038 - Thursday RATED 17:15 3 Dny 9 Hodiny
48SA Open 2022 Blitz 3 Dny 9 Hodiny
49SA Open 2022 Championship 3 Dny 9 Hodiny
50SA Open 2022 B Section 3 Dny 9 Hodiny
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, tiráž