Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Montenegro (MNE)

Flag MNE
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Ekipno prvenstvo osnovnih škola srednje regije 1 Dny 3 Hodiny
2Blitz ,, Elektroprivreda,, - Niksic 1 Dny 10 Hodiny
3Opstinsko prvenstvo osnovnih skola Berane 2021-od V do IX razreda 3 Dny 21 Hodiny
4Prvenstvo Petnjice u ubrzanom sahu 4 Dny 1 Hodiny
5Brzopotezni turnir "Rumija 01-2021" 5 Dny 14 Hodiny
6Rapid turnir "Zeta 01-2021" 8 Dny 1 Hodiny
7Rapid ,,Elektroprivreda,, - Niksic *Prijave na 069/195-478* 9 Dny 4 Hodiny
8Prvenstvo OŠ - Polica - Berane stariji uzrast 2021 9 Dny 12 Hodiny
9Prvenstvo OS Polica - Berane mladji uzrast 2021 9 Dny 12 Hodiny
10Open turnir SK ,,Buducnost'' 1/2021 14 Dny 4 Hodiny
11Ekipno prvenstvo osnovnih škola u šahu-Pljevlja 2021. 21 Dny 8 Hodiny
12Opštinsko prvenstvo osnovnih škola u šahu-Pljevlja 2021. V-IX razred 22 Dny 5 Hodiny
13Opštinsko prvenstvo osnovnih škola u šahu-Pljevlja 2021. I-IV razred 22 Dny 5 Hodiny
14Prvenstvo OŠ - Radomir Mitrović - Berae od I-IV razreda 23 Dny 11 Hodiny
15Prvenstvo OS -Vuk Karadzic- Berane 2021 mladji uzrast 23 Dny 11 Hodiny
16Blitz ,,Elektroprivreda,, - Niksic (2.) 29 Dny 4 Hodiny
17Liga osnovnih skola Podgorice u sahu 2021 29 Dny 9 Hodiny
18Novembarski brzopotezni turnir -Tivat 2021 29 Dny 11 Hodiny
19Prvenstvo OS Vukasin Radunovic Berane 2021 30 Dny 11 Hodiny
20Prvenstvo OŠ"Boško Buha" u šahu za 2021.godinu V-IX razred 32 Dny 4 Hodiny
21Blitz - SK ,,Elektroprivreda,, - Niksic 36 Dny 11 Hodiny
221. Blic turnir SK "Rumija 1998" 38 Dny 5 Hodiny
23Prvenstvo OS "Jugoslavija" VI-IX razred 40 Dny 6 Hodiny
24Prvenstvo OS "Jugoslavija" I-V razred 40 Dny 6 Hodiny
25Seniorsko prvenstvo u sahu za zene 41 Dny 5 Hodiny
26Sahovski kup UCG 43 Dny 10 Hodiny
27Prvenstvo OŠ -Radomir Mitrovič- Berane od IV-IX razreda 2021 44 Dny 8 Hodiny
2810. Memorijalni turnir "Obrad Manojlovic" 50 Dny 9 Hodiny
29Prvenstvo OŠ"Ristan Pavlović" u šahu za 2021.godinu V-IX razred 56 Dny 13 Hodiny
30Prvenstvo OŠ"Ristan Pavlović" u šahu za 2021.godinu I-IV razred 56 Dny 13 Hodiny
31Prvenstvo Osnovne škole Mileva Lajovic Lalatovic 57 Dny 11 Hodiny
32Prvenstvo OŠ Ivan Vusovic 60 Dny 8 Hodiny
33Prvenstvo OS,,Ogla Golovic,, - Niksic 61 Dny 11 Hodiny
34Skolsko prvenstvo OS Mihailo Zugic V-IX 66 Dny 10 Hodiny
35Prva crnogorska liga u sahu za 2021 70 Dny 10 Hodiny
362nd Montenegro League 2021 84 Dny 3 Hodiny
372nd Montenegro League 2021 87 Dny 14 Hodiny
38Septembarski dani Niksic 2021. 91 Dny 6 Hodiny
3926. Prvenstvo Crne Gore za mlade - B12 98 Dny 7 Hodiny
4026. Prvenstvo Crne Gore za mlade - B18 99 Dny 10 Hodiny
4126. Prvenstvo Crne Gore za mlade - G16 99 Dny 11 Hodiny
4226. Prvenstvo Crne Gore za mlade - B16 100 Dny 3 Hodiny
4326. Prvenstvo Crne Gore za mlade - B14 100 Dny 3 Hodiny
4426. Prvenstvo Crne Gore za mlade - G14 100 Dny 12 Hodiny
4526. Prvenstvo Crne Gore za mlade - B10 100 Dny 12 Hodiny
4626. Prvenstvo Crne Gore za mlade - B08 100 Dny 12 Hodiny
4726. Prvenstvo Crne Gore za mlade - G10 101 Dny 3 Hodiny
4826. Prvenstvo Crne Gore za mlade - G08 101 Dny 3 Hodiny
49Memorijal " Nikola Božović " 2021 105 Dny 4 Hodiny
50Rožaje open 2021 106 Dny 8 Hodiny
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž