Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Gəncə şəhər birinciliyi 2010-2011-ci il oğlanlar 2 Hodiny 15 Min.
2Gəncə şəhər birinciliyi 2010-2011ci il qızlar 2 Hodiny 24 Min.
3Naxçıvan Premium turniri - 2 3 Hodiny 31 Min.
41-8 MARCH 2022 INTERNATIONAL GRAND CHESS TOURNAMENT VUGAR GASHIMOV CHESS ACADEMY (055 927 22 15)(050 353 10 10) 11 Hodiny 4 Min.
5Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar II dərəcə təsnifat turniri saat 13:30 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcək.Əlaqə 055-310-31-51 0124904203 1 Dny 2 Hodiny
6Chessland Şahmat Klubu ll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,23 Yanvar(Saat15:30) 1 Dny 3 Hodiny
7Chess Master Shahmat Klubu Tempo Yarish. 23 Yanvar 12:00 1 Dny 5 Hodiny
8Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar III dərəcə təsnifat turniri saat 12:00 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcəkdir.055-310-31-51 1 Dny 5 Hodiny
9BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 10 YAŞADƏK-12:00 055 540 44 02 1 Dny 6 Hodiny
10Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Əlaqə nömrələri 055-310-31-51 012-490-42-03 1 Dny 8 Hodiny
11 4N İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 1derece yarışı 1 Dny 8 Hodiny
12BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 8 YAŞADƏK-10:00 055 540 44 02 1 Dny 8 Hodiny
13"Şah Klub" Blitz turnir 22.01.2022 (15:00) maksimum reytinq 1700 beynəlxalq 2 Dny 3 Hodiny
14Chessland Şahmat Klubu lll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22 YANVAR ( Saat 13:00) 2 Dny 4 Hodiny
15Chessland Şahmat Klubu lV Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,Yanvar (Saat 10:00) 2 Dny 8 Hodiny
16Chess Master Shahmat Klubu Yanvarin 29,30,31Derece Yarishi ll,lll,lV 2 Dny 21 Hodiny
17Gəncə şəhər birinciliy 2012-2013-cu il qızlar 2 Dny 23 Hodiny
18Gəncə şəhər birinciliy 2012-2013-cü il oğlanlar 2 Dny 23 Hodiny
19Gəncə şəhər birinciliy 2008-2009-cu il oğlanlar 2 Dny 23 Hodiny
203 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 27-31.01.2022 saat 15:00 3 Dny 7 Hodiny
213 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri "B" qrupu 27-31.01.2022 saat 15:00 3 Dny 7 Hodiny
223 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) " Qış-2022" şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri " A" qrupu 27-31.01.2022 saat 09:30 3 Dny 7 Hodiny
233 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri "B" qrupu 27-31.01.2022 saat 15:00 3 Dny 7 Hodiny
243 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri "A" qrupu 27-31.01.2022 saat 09:30 3 Dny 7 Hodiny
2520 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Lənkəran biriniliyi 3 Dny 9 Hodiny
2620 Yanvar Saat 14:30 da Tempo Turnir B Qrup ( II dərəcə və daha aşağı) 4 Dny 2 Hodiny
2720 Yanvar saat 14:30 da Tempo Turnir A Qrup ( I dərəcə və daha yüksək) 4 Dny 2 Hodiny
2820 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş dama turniri (kadetlər Gəncə) 4 Dny 6 Hodiny
2920 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş dama turniri (kiçik kadetlər Gəncə) 4 Dny 6 Hodiny
30Chess Master Shahmat Klubu Beynelxalq Reytinq Turniti ve Derece normativi Fevralin 5,6,7,8,9,12,13 4 Dny 23 Hodiny
31Gəncə şəhər birinciliy 2008-2009-cu il qızlar 5 Dny
3220 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnir-Sumqayıt 5 Dny 3 Hodiny
3320 Yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş Şahmat turniri.Şirvan şəhər UGİŞM-i 5 Dny 4 Hodiny
3420 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 5 Dny 7 Hodiny
3520 yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 5 Dny 9 Hodiny
36 4№ İOEUGİŞM 20 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş blitz turnir 8 Dny
37AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI II DƏRƏCƏ 14:30 055 540 44 02 8 Dny 3 Hodiny
38AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI III DƏRƏCƏ 12:00 055 540 44 02 8 Dny 6 Hodiny
39AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI IV DƏRƏCƏ 10:00 055 540 44 02 8 Dny 9 Hodiny
4020 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 9 Dny
4120 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 9 Dny
4220 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 9 Dny
4320 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Ucar blits turniri 9 Dny 8 Hodiny
4431 dekabr dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr edilmiş Şəmkir birinciliyi 9 Dny 10 Hodiny
45uggiyghui 10 Dny 3 Hodiny
46"Happy New Year" Beynəlxalq Reytinqli və Dərəcə normativli 15 Dny 6 Hodiny
47Chess Master Şahmat Klubu l Dərəcə yarışı Dekabrın 24.25.26-Yanvarln 2.3.4 20 Dny 3 Hodiny
4831 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (A qrupu Gəncə) 25 Dny 2 Hodiny
4931 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (B qrupu Gəncə) 25 Dny 2 Hodiny
5031 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (C qrupu Gəncə) 25 Dny 2 Hodiny
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž