Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Austria (AUT)

Flag AUT
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U10m) 5 Dny 13 Hodiny
2Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U12m) 5 Dny 13 Hodiny
3Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U14m) 5 Dny 13 Hodiny
4Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U16m) 5 Dny 13 Hodiny
5Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U18m) 5 Dny 13 Hodiny
6Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U18w) 5 Dny 13 Hodiny
7Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U8m) 5 Dny 14 Hodiny
8Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U16w) 7 Dny 18 Hodiny
9Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U10w) 7 Dny 22 Hodiny
10Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U8w) 7 Dny 22 Hodiny
11Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U12w) 7 Dny 22 Hodiny
12Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U14w) 8 Dny 14 Hodiny
13Halleiner Klubmeisterschaft 2021/2022 10 Dny 13 Hodiny
14Salzburger U16 Liga 2021 26 Dny 23 Hodiny
15ASK Schnellschach Turnier 5 41 Dny 21 Hodiny
16ASK Schnellschach Turnier 4 41 Dny 21 Hodiny
17Seekirchner Klubmeisterschaft 2021/22 65 Dny 7 Hodiny
18ASK Schnellschach Turnier 6 65 Dny 22 Hodiny
19Salzburger 2. Klasse Nord 2021/22 73 Dny 9 Hodiny
20Salzburger 1. Klasse Süd 2021/22 73 Dny 9 Hodiny
21Salzburger 1. Klasse Nord 2021/22 73 Dny 9 Hodiny
22Salzburger LLB 2021/22 73 Dny 9 Hodiny
23Salzburger LLA 2021/212 73 Dny 9 Hodiny
24Halleiner Jugend Klubmeisterschaft 2021/2022 76 Dny 11 Hodiny
25Novemberturnier der Jugend des Schachklubs USK Uttendorf 77 Dny 23 Hodiny
26ASK Schnellschach Turnier 3 87 Dny 19 Hodiny
2748. Salzburger Blitz LM 87 Dny 23 Hodiny
28ASK Schnellschach Turnier 2 94 Dny 14 Hodiny
29ASK Schnellschach Turnier 1 101 Dny 6 Hodiny
30Simultan mit GM Markus Ragger aus Anlass "60 Jahre Schachklub Uttendorf" 118 Dny 19 Hodiny
31Jubiläums-Jugendturnier 2021 FINAL des USK Uttendorf 119 Dny 22 Hodiny
322. Scheveninger Turnier 133 Dny 16 Hodiny
331. Scheveninger Turnier 133 Dny 18 Hodiny
34GIPFELSCHACH 2021 138 Dny 17 Hodiny
35Salzburger Landes-Einzelmeisterschaft 2021 200 Dny 6 Hodiny
36USKU-Juniturnier 2021 210 Dny 13 Hodiny
37Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U14w, U16w) 223 Dny 18 Hodiny
38Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U8m) 223 Dny 18 Hodiny
39Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U10m) 223 Dny 18 Hodiny
40Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U12m) 223 Dny 18 Hodiny
41Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U14m) 223 Dny 18 Hodiny
42Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U18m) 223 Dny 18 Hodiny
43Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U16m) 223 Dny 18 Hodiny
44Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2021 (Gruppe U10w, U12w) 224 Dny 21 Hodiny
45Salzburger 1. Klasse Nord 2020/21 393 Dny 19 Hodiny
46Salzburger LLB 2020/21 393 Dny 19 Hodiny
47Salzburger LLA 2020/21 393 Dny 19 Hodiny
48Halleiner Jugend Klubmeisterschaft 2020/2021 399 Dny 13 Hodiny
49Halleiner Klubmeisterschaft 2020/2021 448 Dny 10 Hodiny
50Salzburger 2. Klasse Nord 448 Dny 17 Hodiny
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž