Výběr turnaje

Třídění podle

Vybraná federace: Armenia (ARM)

Flag ARM
Čís.TurnajPoslední aktualizace
1Սարուխանի 4- րդ կարգի որակավորման մրցաշար 23 Minuty
2Ռաֆայել Վահանյանի <<Գավաթ - 2021թ.>> 1 Hodiny 32 Min.
3Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Բ խումբ 2 Hodiny 12 Min.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նուբարաշեն ՇՄՄ 2 Hodiny 36 Min.
53-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 2 Hodiny 43 Min.
63-րդ կարգ Աջափնյակ 24.11.2021թ. 2 Hodiny 46 Min.
7Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Ա խումբ 3 Hodiny 31 Min.
8Տ.Պետրոսյանի անվ շախ.տուն մ/դ առաջ./ մ-8տ. 4 Hodiny 15 Min.
9Տ,Պետրոսյանի շախմ․տուն մ/դ 13և 15 տար․ առաջնութ, Շ Տ 4 Hodiny 29 Min.
10Տ.Պետրոսյանի անվ շախ.տուն մ/դ առաջ./ մ-12տ. 4 Hodiny 32 Min.
11Տ. Պետրոսյանի անվ. շախ. տուն մ/դ առաջ./մ-10տ. 4 Hodiny 33 Min.
12ԴԱՎԹԱՇԵՆ. ԵԶՐԱՓԱԿԻՉ (22.11 - 30.11.2021 թ.) 1 Dny 1 Hodiny
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նոյեմբերյան համայնք 1 Dny 12 Hodiny
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։Մարզ Տավուշ/ գյուղ Աչաջուր 1 Dny 23 Hodiny
15Chess Academy Cup 2021 - V Stage 3 Dny 3 Hodiny
164-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ք.Վայք 3 Dny 7 Hodiny
17Եղեգնաձորի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Dny 8 Hodiny
184-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։Մարզ Տավուշ/ գյուղ Աչաջուր 4 Dny
19ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի 4 -րդ փուլ 4 Dny 5 Hodiny
202-րդ կարգի մրցաշար (Գորիս) 5 Dny 3 Hodiny
21Շիրակի մարզի 2022թ.-ի առաջնության 1/2 եզրափակիչ 6 Dny 1 Hodiny
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-ԲՎՄ 6 Dny 1 Hodiny
232-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 6 Dny 2 Hodiny
243-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 6 Dny 2 Hodiny
25Վարդենիսի 4-րդ կարգի մրցումներ 7 Dny 1 Hodiny
261-ին կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 7 Dny 2 Hodiny
27Վարդենիկի ՇԴ՚ 4-րդ կարգի մրցաշար 2021թ ձմեռ 8 Dny 1 Hodiny
283-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 8 Dny 1 Hodiny
293-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 8 Dny 4 Hodiny
30Որակավորման մրցաշար չորրորդ կարգ լրացնելու համար/Գյումրի համայնքի շախմատի մարզադ 9 Dny 5 Hodiny
31Վարդենիկի ՇԴ՚ 4-րդ կարգի մրցաշար 2021թ ձմեռ 11 Dny 5 Hodiny
32Ավանի եզրափակիչ մրցաշար 11 Dny 6 Hodiny
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայք 15 Dny 3 Hodiny
34Ընկերական մրցախաղ ՀՇԱ- Դավթաշեն 18 Dny 5 Hodiny
35ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 18 Dny 7 Hodiny
363-րդ կարգի մրցաշար. Դավթաշեն 19 Dny 1 Hodiny
37Շիրակի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 1/4 եզրափակիչ 21 Dny 3 Hodiny
38Ավանի 1/2 եզրափակիչ մրցաշար 23 Dny 3 Hodiny
39Torneo Encuentro Salon Mandove Pedroso 24 Dny 1 Hodiny
40Ընկերական մրցախաղ - Մալաթիա - Դավթաշեն - աղջիկներ 24 Dny 20 Hodiny
41Ընկերական մրցախաղ - Դավթաշեն - Մալաթիա - տղաներ 24 Dny 20 Hodiny
422-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 25 Dny 7 Hodiny
433-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ք․ Արտաշատ 25 Dny 7 Hodiny
44Էրեբունի ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար Բ 17։00 27 Dny 2 Hodiny
45Էրեբունի ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար Ա 15։30 27 Dny 4 Hodiny
461-ին կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 27 Dny 4 Hodiny
47Լոռու մարզի 1/8 առաջնություն 28 Dny 4 Hodiny
484-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 29 Dny 4 Hodiny
49Որակավորման մրցաշար 3-րդ կարգի համար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 29 Dny 5 Hodiny
50ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի 3 -րդ փուլ 31 Dny 5 Hodiny
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž