اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Turkey (TUR)

Flag TUR
رقمبطولةآخر تحديث
1Marmaris Karya-12 IM Chess Tournament 22.01.2022 / 26.01.2022 9 Hours 11 Min.
2Caissa Hotel Chess Tournament Pirgos Group - B 9 Hours 22 Min.
3Mentese Flowers 2022 WGM Chess Tournament 06.02.2022 / 10.02.2022 10 Hours 42 Min.
4Marmaris Karya-14 IM Chess Tournament 01.02.2022 / 05.02.2022 10 Hours 42 Min.
5Marmaris Karya-13 IM Chess Tournament 27.01.2022 / 31.01.2022 10 Hours 42 Min.
6TÜRKİYE KADINLAR ERZURUM İL BİRİNCİLİĞİ 3 Days 11 Hours
7AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2012-2013 DOĞUMLULAR) 3 Days 13 Hours
8AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2014-2015 DOĞUMLULAR) 3 Days 13 Hours
9AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2010-2011 DOĞUMLULAR) 3 Days 13 Hours
10YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 5 Days 10 Hours
11YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 5 Days 10 Hours
12Kamp Turnuvası 5 Days 12 Hours
132021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 6 Days 12 Hours
142021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 6 Days 12 Hours
152021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 6 Days 12 Hours
162021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 6 Days 12 Hours
172021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 6 Days 12 Hours
182021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 6 Days 12 Hours
192021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 6 Days 12 Hours
202021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 6 Days 13 Hours
212021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 6 Days 13 Hours
222021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 6 Days 13 Hours
23YAKUTİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ DOSTLUK TEMELLİ-8 7 Days 10 Hours
242020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (KÜÇÜKLER GENEL) 7 Days 18 Hours
252021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 7 Days 20 Hours
26OSMANGAZİ HIZLI SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 8 Days 4 Hours
27OSMANGAZİ YILDIRIM SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI 8 Days 4 Hours
28CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 10 Yaş ve Altı Kategorisi [2010-2012] 8 Days 7 Hours
29şehit hüseyin kavaklı fen lisesi erkek turnuvası 8 Days 8 Hours
302021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 8 Days 12 Hours
312021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 8 Days 12 Hours
322021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 8 Days 12 Hours
332021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 8 Days 12 Hours
342021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 8 Days 12 Hours
352021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 8 Days 13 Hours
36CUMHURİYET ORTAOKULU TURNUVASI 8 Days 13 Hours
372021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 8 Days 13 Hours
382021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 8 Days 13 Hours
39İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ ( 2. SINIFLAR ) 8 Days 20 Hours
40İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ ( 1. SINIFLAR ) 8 Days 20 Hours
41Konya Erkin Spor 1 9 Days 11 Hours
422021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 9 Days 17 Hours
432021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 9 Days 18 Hours
442021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 9 Days 18 Hours
45BİSMİL OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR 2009-2010 DOĞULULAR 10 Days 6 Hours
46ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 10 Days 8 Hours
47TÜRKİYE KUPASI KONYA İL BİRİNCİLİĞİ 10 Days 9 Hours
48ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL 10 Days 9 Hours
49TÜRKİYE KUPASI HATAY İL BİRİNCİLİĞİ 10 Days 10 Hours
502021-TÜRKİYE KUPASI GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİ AÇIK 10 Days 10 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, masthead