اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Montenegro (MNE)

Flag MNE
رقمبطولةآخر تحديث
1Festival mira - OŠK MLADOST NIKŠIĆ - U14 3 Hours 17 Min.
2Festival mira - OŠK MLADOST NIKŠIĆ - U18 3 Hours 19 Min.
3Festival mira - OŠK MLADOST NIKŠIĆ - U10 4 Hours 30 Min.
4IM V-2022 Djenovici, Herceg Novi 18 Hours 29 Min.
5FM V -2022 Djenovici, Herceg Novi 19 Hours 30 Min.
6European Individual School Chess Cup 2022 1 Days 9 Hours
7GM Norm Tournament 02 - 14-19th June 2022 2 Days 18 Hours
8GM Norm Tournament 01 - 7-12th June 2022 2 Days 18 Hours
9Montenegro Team Cup 2022 5 Days 1 Hours
10Sahom protiv zaborava Mojkovac 2022 5 Days 23 Hours
11Ekipno prvenstvo osnovnih škola Sjeverne regije( I-VI razred) - 2022. 6 Days 20 Hours
12Ekipno prvenstvo osnovnih škola( I-VI razred),Pljevlja-2022. 6 Days 20 Hours
13Prvenstvo OS,,Ratko Zaric,, - Starija grupa 7 Days 22 Hours
14Prvenstvo OS ''Ratko Zaric,, ( I-razred ) 10 Days 4 Hours
15Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022 V-IX razred 10 Days 18 Hours
16Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022. I-IV razred 10 Days 19 Hours
17Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. V-IX razred 11 Days 19 Hours
18Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. I-IV razred 11 Days 19 Hours
19Open turnir "Buducnost" 12 Days 19 Hours
20Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. V-IX razred 12 Days 19 Hours
21Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. I-IV razred 12 Days 19 Hours
22EKIPNO PRVENSTVO SREDNJE REGIJE 12 Days 21 Hours
23Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U18 13 Days 23 Hours
24Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U14 13 Days 23 Hours
25Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U10 13 Days 23 Hours
26Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 15 Days 17 Hours
27Prvenstvo OS ''Braca Labudovic'' 19 Days 1 Hours
283. Trofej "Hejdara Alijeva" 19 Days 20 Hours
2917 liga osnovnih skola Podgorice u sahu 20 Days 23 Hours
3027. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U14 24 Days 20 Hours
3127. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U18 24 Days 21 Hours
3227. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U16 24 Days 21 Hours
3327. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U08 25 Days 5 Hours
3427. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G12 26 Days 22 Hours
3527. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B12 26 Days 22 Hours
3627. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G10 26 Days 23 Hours
3727. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B10 26 Days 23 Hours
38Prvenstvo OS ,,Olga Golovic'' 32 Days 3 Hours
39Prvenstvo OS,,Olga Golovic,, - mladja grupa 32 Days 4 Hours
40Rapid turnir "Zeta 01-2022" 34 Days 16 Hours
41Open turnir SK "Buducnost" 02-2022 40 Days 1 Hours
4229 Bozicni Memorijal Zoran i Vuko 41 Days 22 Hours
43Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Oleander" 42 Days
44Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Maslina" 42 Days
45Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Lovor" 42 Days
4627. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U18 47 Days 23 Hours
4727. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U14 47 Days 23 Hours
4827. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G12 47 Days 23 Hours
4927. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U10 47 Days 23 Hours
5027. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G10 47 Days 23 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 27.05.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, masthead