اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Hungary (HUN)

Flag HUN
رقمبطولةآخر تحديث
1Hóbagoly FIDE Rapid 2022. február 19. 6 Hours 46 Min.
2Vezerkepzo Winter GM 2022 8 Hours 7 Min.
3Vezerkepzo Winter IM 2022 8 Hours 31 Min.
4XXIst Baranya Nemzetkozi Sakkverseny-Hotel Europa Gunarasfürdő, 2022.02.17-20 - A verseny Tolna megyei állomása 12 Hours 19 Min.
522th Baranya Int. Chess Festival Hotel Castello Siklos -2022.03.24-27 15 Hours 27 Min.
6Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II.osztály 16 Hours 37 Min.
7Péntek5 - 01 / Rapid Versenysorozat 17 Hours 35 Min.
89th Bodrog Kupa Open 18 Hours 39 Min.
99th Bodrog Kupa U 1700 18 Hours 39 Min.
109th Bodrog Kupa U 1100 18 Hours 39 Min.
11Szolnok Open Garden Hotel Wellness és Konferencia **** 19 Hours 22 Min.
12II. Szentmiklósi Rapid Open 19 Hours 22 Min.
13X: Fajsz Kupa 2022 Gyerek csoport 1 Days 8 Hours
14Team League Pest Region Hoschek László Class 1 Group 2021-2022 1 Days 10 Hours
15Pest Region Team Ch. Herczeg O Group 2021-2022 1 Days 10 Hours
16GM Szabó+ Sakkfesztivál - GM Szabó László ifjúsági rapidverseny 1 Days 13 Hours
17GM Szabó+ Sakkfesztivál - Magyar Sakkozásért Alapítvány ifjúsági villámversenye 1 Days 13 Hours
18"Karakas Éva 100" Emlékverseny - U14-es egyéni és csapatverseny 1 Days 13 Hours
19Heves-Nograd 2021-22 Sakk Csb 2 Days 13 Hours
20Rácz István Emlékverseny 2 Days 17 Hours
21Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** C-csoport ( -2011) 2 Days 20 Hours
22Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** B-csoport (2007-2010) 2 Days 20 Hours
23Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** A-csoport 2 Days 20 Hours
24XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny B-csoport ( -1799) 2 Days 21 Hours
25XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport (1600-2399) 2 Days 21 Hours
26North-West Regional Team Ch. 2021-22 *** Décsei Sándor Emlékverseny 2 Days 22 Hours
27XV. Csete-Szemesi Attila csapatverseny 3 Days 8 Hours
28Veszprém Megyei Sakk Csapatbajnokság 2021-2022. évekre 3 Days 8 Hours
29Team League Pest Region Toth Gyorgy Super Group 2021-2022 3 Days 9 Hours
30Szabolcs Szatmar Bereg Region Team Ch. 2021-22 R 1-2 3 Days 12 Hours
31GyMS Megyei I. o. CSB 2021/2022 Zorkóczy György-csoport - ALAPSZAKASZ 3 Days 13 Hours
32X. Fajsz Kupa 2022 5 Days 8 Hours
33Blitz 5 Days 10 Hours
34Villám sakkverseny Félegyházi László Mester emlékére - Debrecen 6 Days 7 Hours
35ÚKSE Cup 2022 10 Days 9 Hours
36ÚKSE Cup B 10 Days 9 Hours
37TFSE Racka Rapid U1600 - január 10 Days 11 Hours
38TFSE Racka Rapid Open - január 10 Days 11 Hours
39Januar Hobagoly Cup – Posa Norbert memorial 10 Days 13 Hours
4027. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS FIÚ 11 Days 13 Hours
4127. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS LÁNY 11 Days 14 Hours
4227. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny FELSŐS - KÖZÉPISKOLÁS 11 Days 14 Hours
43 268139 Fejer Region 2st Div. 2021-22 R 3 11 Days 14 Hours
44Vadasz Laszlo Memorial 2022 (A:OPEN) 11 Days 19 Hours
45Karmin blitz Január 12 Days 6 Hours
46MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (nagyok) 14 Days 10 Hours
47MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (kicsik) 14 Days 11 Hours
48Vasárnap4 Online Versenyek 2022. 14 Days 21 Hours
49MGUK Nyitó Villámverseny - III. Teknős Kupa 2022.01.09 17 Days 7 Hours
50Karmin New Year Blitz 17 Days 8 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, masthead