اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Georgia (GEO)

Flag GEO
رقمبطولةآخر تحديث
1საქართველოს დამოუკიდებლობის დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში 6 Hours
2GEO G-8 Ch 2022 6 Hours 3 Min.
3GEO B-8 Ch 2022 6 Hours 15 Min.
4GEO G-12 Ch 2022 6 Hours 55 Min.
5GEO B-12 Ch 2022 7 Hours 19 Min.
615th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 17 Hours 9 Min.
7IV თანრიგი 2 Days 5 Hours
8Tbilisi Open B11 Ch 2 Days 12 Hours
9Tbilisi Open B13 Ch 2 Days 12 Hours
10Tbilisi Open B9 Ch 2 Days 12 Hours
11Tbilisi Open G9 Ch 2 Days 14 Hours
12Tbilisi Open G13 Ch 2 Days 14 Hours
13Tbilisi Open G11 Ch 2 Days 14 Hours
14V თანრიგი 3 Days 13 Hours
15საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 3 Days 13 Hours
16საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 3 Days 13 Hours
17საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 3 Days 13 Hours
18საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 Days 17 Hours
19საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 Days 17 Hours
20საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 Days 17 Hours
21V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 Days 17 Hours
22III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 Days 18 Hours
23IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 Days 18 Hours
24Blitz 4 Days 13 Hours
25III თანრიგი 10 Days 15 Hours
26III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 Days 17 Hours
27IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 Days 17 Hours
28საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 10 Days 17 Hours
29საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 10 Days 17 Hours
30V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 Days 18 Hours
31GEO B-16 Ch 2022 11 Days 11 Hours
32GEO G-16 Ch 2022 11 Days 12 Hours
33GEO B-10 Ch 2022 11 Days 12 Hours
34GEO G-10 Ch 2022 11 Days 12 Hours
35Qualifying tournament for 5 rank 12 Days 17 Hours
36Blitz tournament Under 18 year 13 Days 12 Hours
37ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 17 Days 13 Hours
38IV თანრიგი 17 Days 13 Hours
39ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 17 Days 14 Hours
40ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 17 Days 14 Hours
41V თანრიგი 17 Days 14 Hours
42საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 17 Days 17 Hours
43საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 17 Days 17 Hours
44 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 17 Days 17 Hours
45V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 17 Days 18 Hours
46 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 17 Days 18 Hours
47ბლიცი 7 მაისი 18 Days 14 Hours
48Tbilisi U7 Ch Boys 21 Days 15 Hours
49Tbilisi U7 Ch Girls 21 Days 15 Hours
50ლანჩხუთი-2022 12 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 21 Days 18 Hours
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, masthead