اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
رقمبطولةآخر تحديث
1Marienbad Open 2022 - B1 IM Round Robin 20th International Chess Festival 11 Minutes
2Marienbad Open 2022 - A2 GM Round Robin 20th International Chess Festival 17 Minutes
3Marienbad Open 2022 - B3 IM Round Robin 20th International Chess Festival 18 Minutes
4MCR mladeze 2022 a MČR Amatérů 2022 - seznam hráčů 1 Hours 54 Min.
5Otevřené MČR amatérů v šachu 2022 2 Hours 4 Min.
6Marienbad Open 2022 - B2 IM Round Robin 20th International Chess Festival 2 Hours 8 Min.
7Slezský open 2022 - součást Rapid tour Ostravký koník 2022 10 Hours 31 Min.
8KP 2 PŠS (přebor) 2021-2022 11 Hours 5 Min.
9Marienbad Open 2022 - C FIDE Open 20th International Chess Festival 14 Hours 58 Min.
10Marienbad Open 2022 - D Seniors Open 20th International Chess Festival 15 Hours 21 Min.
11Marienbad Open 2022 - A1 GM Round Robin 20th International Chess Festival 15 Hours 50 Min.
12KP mládeže 2022 - Zlínský kraj 15 Hours 53 Min.
13Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj A 17 Hours 9 Min.
14Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj B 17 Hours 9 Min.
15Prague Open 2022 - D blitz tournament 20th International Chess Festival 17 Hours 31 Min.
16OAZA AKROP OPEN 2022 - 1. turnaj 17 Hours 32 Min.
17Okresní kolo přeboru škol 2021/22, Ústí n.L. 1. stupeň ZŠ 23 Hours 16 Min.
18Okresní kolo přeboru škol 2021/22, Ústí n.L. 2. stupeň ZŠ 23 Hours 35 Min.
19Jihočeský šachový svaz, 2. divize - zákl. skupina B 1 Days
20Krajská soutěž SŠS 2021/22 - skupina A 1 Days 3 Hours
21Regionální soutěž SŠS 2021/22 skupina D 1 Days 13 Hours
22Regionální soutěž SŠS 2021/22 skupina C 1 Days 13 Hours
23Regionální soutěž SŠS 2021/22 skupina B 1 Days 13 Hours
24Regionální soutěž SŠS 2021/22 skupina A 1 Days 13 Hours
25Prebor oddilu TJ Kralupy 2021 1 Days 14 Hours
26Okresní přebor Karviná 2021/2022 - základní část 1 Days 15 Hours
27Krajská soutěž družstev ŠSLK 2021/2022 1 Days 16 Hours
28Extraliga mládeže - Východ 2021/22 1 Days 17 Hours
29Extraliga mládeže - Západ 2021/22 1 Days 17 Hours
30ŚSPK - Krajský přebor družstev II. třídy 2021/2022 1 Days 17 Hours
31Krajská soutěž "B" MKŠS 2021/2022 1 Days 17 Hours
32Jihočeský šachový svaz, 2. divize - sk. A 1 Days 17 Hours
33JmŠS KPIIA 2021/22 1 Days 17 Hours
34Regionální soutěž UH 2021/2022 1 Days 17 Hours
35ŠSPK - Regionální přebor A - 2021/22 1 Days 17 Hours
362. liga A 2021/22 1 Days 17 Hours
37KPIIB 2021-2022 1 Days 17 Hours
38Liberec Open 2022 - A FIDE Open 21st International Chess Festival 1 Days 17 Hours
39Krajský přebor II. třídy 'B' ÚKŠS 21/22 1 Days 18 Hours
40Krajská soutěž SŠS 2021/22 - skupina B 1 Days 18 Hours
412. liga B 21/22 1 Days 18 Hours
42Okresní soutěž Opava - základní část 1 Days 18 Hours
43Regionální soutěž Vsetín 2021/2022 1 Days 18 Hours
44Zlínská krajská soutěž - východ 2021/2022 1 Days 18 Hours
45ŠSOK - Oblastní přebor jih 1 Days 18 Hours
46Regionální soutěž Kroměříž 2021 / 2022 1 Days 18 Hours
47Hodonínský okresní přebor II.tř. 2021/22 1 Days 18 Hours
48Krajská soutěž Vysočina 2021/2022 družstva 1 Days 19 Hours
492. liga C 2021/2022 1 Days 19 Hours
50KHŠS - Krajská soutěž družstev - skupina Západ 2021/22 1 Days 19 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, masthead