اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
رقمبطولةآخر تحديث
1II Шахматен турнир по блиц за Купата на община "Чавдар" - 23 юли 2022 9 Hours 10 Min.
2CSKA chess championship 2022 Sofia, 16-17.07.2022 12 Hours 17 Min.
3Детски шахматен турнир Купа Марина, 30-31.07.2022 12 Hours 40 Min.
4Primorsko open 2022 A tournament/Приморско опен А турнир, 13-21.09.2022 13 Hours 51 Min.
5Primorsko open 2022 B tournament/Приморско опен Б турнир, 14-20.09.2022 13 Hours 51 Min.
636th OPEN TETEVEN, Teteven, 06-12.08.2022 14 Hours 40 Min.
7TETEVEN KIDS, Teteven, 05-07.08.2022 / Тримата мускетари 14 Hours 41 Min.
844th OPEN, G. TRINGOV MEMORIAL, 14-22.08.2022 14 Hours 41 Min.
9Belogradchik open 9 July 2022 18 Hours 16 Min.
10IV Мемориал "Марин Станковски" деца - 10.09.2022 1 Days 8 Hours
11IV Мемориал "Марин Станковски" - 10.09.2022 1 Days 8 Hours
12XIX Международен турнир "Сини камъни" - Блиц 1 Days 8 Hours
13XIX Международен турнир "Сини камъни" 1 Days 8 Hours
14III Открито първенство на България по шахмат за деца до 12 години 7 - 9 юли 1 Days 8 Hours
15III Открито първенство на България по шахмат за деца до 10 години 7 - 9 юли 1 Days 8 Hours
16III Открито първенство на България по шахмат за деца до 8 години 7 - 9 юли 1 Days 8 Hours
17Shahdom Ovanezov, Varna, 07.07.2022, всеки четвъртък 18.30ч.,bul."Slivnica",№46. 1 Days 12 Hours
182-nd kids tournament The world is chess A 17.07.2022, Kazanlak 1 Days 12 Hours
192-nd kids tournament The world is chess B 17.07.2022, Kazanlak 1 Days 12 Hours
20FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" < 2400 KOTEL 1 - 5 July 2022 1 Days 19 Hours
21FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 4 July 2022 2 Days 13 Hours
22Открит турнир по ускорен шахмат "Купа Плевен" - 16-17.07.2022 3 Days
23FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 2 July 2022 4 Days 8 Hours
24National Cup VIII Memorial Stoyan Ivanov Rapid - Shumen 30-31.07.2021 4 Days 13 Hours
25Първи детски шахматен турнир "Георги Раковски" Котел, 2 юли 2022 4 Days 17 Hours
26Shahdom Ovanezov, 30/06/2022 6 Days 11 Hours
27Bulgarian Team Chess Championship Women Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 6 Days 14 Hours
28Bulgarian Team Chess Championship Men Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 6 Days 14 Hours
29Bulgarian Team Chess Championship Women Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 6 Days 14 Hours
30Bulgarian Team Chess Championship Men Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 6 Days 14 Hours
31Bulgarian Team Chess Championship Women Blitz Albena, 25.06.2022 6 Days 14 Hours
32Bulgarian Team Chess Championship Men Blitz Albena, 25.06.2022 6 Days 14 Hours
33Битката за Троян 25-26.06.2022 10 Days 14 Hours
34Открит турнир по ускорен шах "Рапид Кюлевча" / 26.06.2022 10 Days 16 Hours
35II-ри турнир по ускорен шахмат „Купа Ботевград” 11 Days 9 Hours
36International Chess Tournament Albena Cup 11 Days 22 Hours
37International Chess Tournament Albena Cup 12 Days 8 Hours
38Ovanezov 13 Days 10 Hours
39DIP G10 Standart 2022/06/12-15/ hotel Dobrudzha, zala Atlantik, kk Albena 16 Days 11 Hours
40Шахматно лято 2022 Б Турнир до 14 години - Шумен - 19.06.2022 17 Days 17 Hours
41ВТОРИ БЛИЦ-ТУРНИР ЗА КУПА "THE MALL" София, 18 юни 18 Days 15 Hours
42Шахматно лято 2022 А Турнир до 10 години - Шумен - 18.06.2022 18 Days 17 Hours
43Шахматен турнир "ШАХ ФЕСТ ГЪРМЕН" - 18.06.2022 г. 18 Days 17 Hours
44Шахматен турнит - Гърмен - Деца до 14 г. - 18.06.22 г. 18 Days 18 Hours
45Shah dom Ovanezov, 16.06..2022г. Всеки четвъртък от 18.30ч. до 21.00ч. 20 Days 11 Hours
46Ropotamo cup 2022/Купа Ропотамо 2022, U2300, 8-15.06.2022 21 Days 18 Hours
47DIP G8 Standart 2022/06/12-15/ KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 21 Days 20 Hours
48DIP B10 Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 21 Days 20 Hours
49DIP B8 - Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 21 Days 20 Hours
50DIP G8 Rapid 2022/06/11 KK Albena hotel Dobrudzha 21 Days 23 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, masthead