اختيار بطولة

ترتيب طبقا لـ

أتحاد: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
رقمبطولةآخر تحديث
1Gəncə şəhər birinciliyi 2010-2011-ci il oğlanlar 10 Hours 42 Min.
2Gəncə şəhər birinciliyi 2010-2011ci il qızlar 11 Hours 31 Min.
320 YANVAR şəhidlərinə həsr olunmuş şahmat turniri 12 Hours 51 Min.
43 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 27-31.01.2022 saat 15:00 13 Hours 51 Min.
53 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 27-31.01.2022 saat 15:00 13 Hours 57 Min.
63 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 27-31.01.2022 saat 15:00 14 Hours
71-8 MARCH 2022 INTERNATIONAL GRAND CHESS TOURNAMENT VUGAR GASHIMOV CHESS ACADEMY (055 927 22 15)(050 353 10 10) 20 Hours 39 Min.
84№ İOEUGİŞM 20 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş 16 yaşa qədər turnir 1 Days 14 Hours
9Chess Master Shahmat Klubu 29,30,31 Yanvar ll Derece Yarishi 2 Days 7 Hours
10Naxçıvan Premium turniri - 2 2 Days 12 Hours
11Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar II dərəcə təsnifat turniri saat 13:30 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcək.Əlaqə 055-310-31-51 0124904203 3 Days 11 Hours
12Chessland Şahmat Klubu ll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,23 Yanvar(Saat15:30) 3 Days 12 Hours
13Chess Master Shahmat Klubu Tempo Yarish. 23 Yanvar 12:00 3 Days 14 Hours
14Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar III dərəcə təsnifat turniri saat 12:00 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcəkdir.055-310-31-51 3 Days 14 Hours
15BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 10 YAŞADƏK-12:00 055 540 44 02 3 Days 15 Hours
16Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Əlaqə nömrələri 055-310-31-51 012-490-42-03 3 Days 17 Hours
17BALACA ÇEMPİON KUBOKU 22-23 YANVAR 2022 8 YAŞADƏK-10:00 055 540 44 02 3 Days 17 Hours
18"Şah Klub" Blitz turnir 22.01.2022 (15:00) maksimum reytinq 1700 beynəlxalq 4 Days 12 Hours
19Chessland Şahmat Klubu lll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22 YANVAR ( Saat 13:00) 4 Days 13 Hours
20Chessland Şahmat Klubu lV Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,Yanvar (Saat 10:00) 4 Days 17 Hours
21Gəncə şəhər birinciliy 2012-2013-cu il qızlar 5 Days 8 Hours
22Gəncə şəhər birinciliy 2012-2013-cü il oğlanlar 5 Days 8 Hours
23Gəncə şəhər birinciliy 2008-2009-cu il oğlanlar 5 Days 8 Hours
243 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) " Qış-2022" şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri " A" qrupu 27-31.01.2022 saat 09:30 5 Days 16 Hours
253 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "Qış-2022" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri "A" qrupu 27-31.01.2022 saat 09:30 5 Days 16 Hours
2620 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Lənkəran biriniliyi 5 Days 18 Hours
2720 Yanvar Saat 14:30 da Tempo Turnir B Qrup ( II dərəcə və daha aşağı) 6 Days 11 Hours
2820 Yanvar saat 14:30 da Tempo Turnir A Qrup ( I dərəcə və daha yüksək) 6 Days 11 Hours
2920 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş dama turniri (kadetlər Gəncə) 6 Days 15 Hours
3020 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş dama turniri (kiçik kadetlər Gəncə) 6 Days 15 Hours
31Chess Master Shahmat Klubu Beynelxalq Reytinq Turniti ve Derece normativi Fevralin 5,6,7,8,9,12,13 7 Days 8 Hours
32Gəncə şəhər birinciliy 2008-2009-cu il qızlar 7 Days 9 Hours
3320 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnir-Sumqayıt 7 Days 12 Hours
3420 Yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş Şahmat turniri.Şirvan şəhər UGİŞM-i 7 Days 13 Hours
3520 Yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 7 Days 16 Hours
3620 yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 7 Days 18 Hours
37 4№ İOEUGİŞM 20 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş blitz turnir 10 Days 9 Hours
38AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI II DƏRƏCƏ 14:30 055 540 44 02 10 Days 12 Hours
39AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI III DƏRƏCƏ 12:00 055 540 44 02 10 Days 15 Hours
40AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI IV DƏRƏCƏ 10:00 055 540 44 02 10 Days 18 Hours
4120 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 11 Days 9 Hours
4220 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 11 Days 9 Hours
4320 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 11 Days 9 Hours
4420 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Ucar blits turniri 11 Days 17 Hours
4531 dekabr dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr edilmiş Şəmkir birinciliyi 11 Days 19 Hours
46uggiyghui 12 Days 12 Hours
47"Happy New Year" Beynəlxalq Reytinqli və Dərəcə normativli 17 Days 15 Hours
48Chess Master Şahmat Klubu l Dərəcə yarışı Dekabrın 24.25.26-Yanvarln 2.3.4 22 Days 12 Hours
4931 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (A qrupu Gəncə) 27 Days 11 Hours
5031 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (B qrupu Gəncə) 27 Days 11 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, masthead