比赛选择

排序是根据

选择协会: Turkey (TUR)

Flag TUR
序号比赛最近更新
1AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2010-2011 DOĞUMLULAR) 17 分钟
2AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2012-2013 DOĞUMLULAR) 19 分钟
3AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2014-2015 DOĞUMLULAR) 24 分钟
4TÜRKİYE KADINLAR ERZURUM İL BİRİNCİLİĞİ 1 小时 7 分钟
5Marmaris Karya-12 IM Chess Tournament 22.01.2022 / 26.01.2022 2 小时 1 分钟
6Mentese Flowers 2022 WGM Chess Tournament 06.02.2022 / 10.02.2022 14 小时 12 分钟
7Marmaris Karya-14 IM Chess Tournament 01.02.2022 / 05.02.2022 14 小时 12 分钟
8Marmaris Karya-13 IM Chess Tournament 27.01.2022 / 31.01.2022 14 小时 13 分钟
9YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 19 小时 8 分钟
10YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 19 小时 9 分钟
11Kamp Turnuvası 20 小时 38 分钟
122021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 1 天 20 小时
132021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 1 天 20 小时
142021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 1 天 20 小时
152021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 1 天 20 小时
162021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 1 天 20 小时
172021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 1 天 21 小时
182021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 1 天 21 小时
192021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 1 天 21 小时
202021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 1 天 21 小时
212021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 1 天 21 小时
22YAKUTİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ DOSTLUK TEMELLİ-8 2 天 18 小时
232020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (KÜÇÜKLER GENEL) 3 天 2 小时
242021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 3 天 4 小时
25OSMANGAZİ HIZLI SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 3 天 12 小时
26OSMANGAZİ YILDIRIM SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI 3 天 12 小时
27CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 10 Yaş ve Altı Kategorisi [2010-2012] 3 天 15 小时
28şehit hüseyin kavaklı fen lisesi erkek turnuvası 3 天 16 小时
292021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 3 天 20 小时
302021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 3 天 20 小时
312021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 3 天 20 小时
322021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 3 天 21 小时
332021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 3 天 21 小时
342021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 3 天 21 小时
35CUMHURİYET ORTAOKULU TURNUVASI 3 天 21 小时
362021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 3 天 21 小时
372021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 3 天 22 小时
38İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ ( 2. SINIFLAR ) 4 天 4 小时
39İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ ( 1. SINIFLAR ) 4 天 4 小时
40Konya Erkin Spor 1 4 天 19 小时
412021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 5 天 1 小时
422021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 5 天 3 小时
432021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 5 天 3 小时
44BİSMİL OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR 2009-2010 DOĞULULAR 5 天 15 小时
45ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 5 天 17 小时
46TÜRKİYE KUPASI KONYA İL BİRİNCİLİĞİ 5 天 17 小时
47ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL 5 天 17 小时
48TÜRKİYE KUPASI HATAY İL BİRİNCİLİĞİ 5 天 18 小时
492021-TÜRKİYE KUPASI GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİ AÇIK 5 天 18 小时
50ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 5 天 18 小时
国际象棋比赛成绩服务器 © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, 法律细节/使用条款