比赛选择

排序是根据

选择协会: Romania (ROU)

Flag ROU
序号比赛最近更新
1Campionatul National de Sah Dezlegari Open - 2021 3 小时 41 分钟
2Turneul de șah ,,Tinerii Lei No.3’’ Baia Mare – 10-12.12.2021 9 小时 45 分钟
3Campionatul National de Sah Blitz Open - 2021 11 小时 24 分钟
4Campionatul National de Sah Rapid Open - 2021 11 小时 30 分钟
5Campionatul National de Sah Dezlegari Feminin - 2021 11 小时 44 分钟
6Campionatul National de Sah Rapid Feminin - 2021 20 小时 8 分钟
7Campionatul National de Sah Blitz Feminin - 2021 20 小时 8 分钟
8CUPA MOS NICOLAE Resita ed.2021 1 天 4 小时
9Weekend Sahist Bucurestean 42 (3-5 decembrie 2021) Sah Clasic Elo<2200 1 天 9 小时
10Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 2 1 天 10 小时
11Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul A - U14 1 天 10 小时
12Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul B - U10 1 天 10 小时
13Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul C - U08 1 天 10 小时
14"Iarna Sahista Ploiesteana" - editia Ia - 18-19 decembrie 2021, Ploiesti 1 天 11 小时
15Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 5 1 天 12 小时
16Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 1 1 天 12 小时
17Cupa Revelionului editia a 5-a sah rapid URZICENI 2021 1 天 12 小时
18Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 7 1 天 13 小时
19Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 4 1 天 13 小时
20Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 6 1 天 13 小时
21Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 10 1 天 13 小时
22Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 9 1 天 13 小时
23Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 8 1 天 13 小时
24Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 3 1 天 13 小时
25Cupa Palas Iasi - Rapid 1 天 17 小时
26Campionatul Municipiului Caransebes ed 2021 2 天 4 小时
27Cupa Palas Iasi - Blitz 2 天 8 小时
28Blitzul de la ora cinci ed.22 2 天 8 小时
29Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 3 2 天 10 小时
30Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 2 2 天 10 小时
31Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 1 2 天 10 小时
32Cupa Mos Nicolae 2021 Husi proiect ACCEPT - POCU 2 天 13 小时
33Sah in Scoala 2-3-4 Rompetrol 2 天 16 小时
34Sah in Scoala 0-1 Rompetrol 2 天 17 小时
35Cupa Palas Amatori U08 2 天 17 小时
36Cupa Palas Amatori >08ani 2 天 17 小时
37Sah in Scoala 5-6-7-8 Rompetrol 2 天 17 小时
38OPEN BLITZ Cupa Logic 64 Brasov 3 天 3 小时
39Cupa Logic 64 Brasov RAPID 4 decembrie TOATE GRUPELE 3 天 3 小时
40MEMORIALUL REVOLUTIEI DIN DECEMBRIE 1989 OPEN 3 天 9 小时
41Antrenament LTCB 3 天 9 小时
42Festivalul de Toamna Arad 2021 Se vor forma grupe de 6 jucatori in ordinea elo-ului din lista cu jucatori 3 天 13 小时
43Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa A, Sighetu Marmatiei 5 天 15 小时
44Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa B, Sighetu Marmatiei 5 天 15 小时
45Cupa "1 Decembrie", sah rapid, jucatori nelegitimati, Sighetu Marmatiei 5 天 15 小时
46Memorialul Bikasz-Cirica Andrei editia a XI-a 6 天 11 小时
47Antrenament ACS Hannibal 6 天 11 小时
48CUPA 1 DECEMBRIE OPEN 27 - 30 NOIEMBRIE 6 天 12 小时
49CUPA 1 DECEMBRIE 27-30 NOIEMBRIE U 06 - U 10 6 天 16 小时
50Cupa Castanelor editia a VII a la sah rapid Partide live https://www.chessbomb.com/arena/2021-chestnuts-cup 6 天 18 小时
国际象棋比赛成绩服务器 © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, 法律细节/使用条款