比赛选择

排序是根据

选择协会: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
序号比赛最近更新
12014-cü il və daha kiçik yaşlı oğlanlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 37 分钟
2Tempo 20-05-2022 RŞK 44 分钟
3Chessland Şahmat Klubu ll-dərəcə turniri May-28-30 Iyun 4-5 (Saat15:30) 1 小时 44 分钟
4Chessland Şahmat Klubu III-dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 12:30) 1 小时 44 分钟
5Chessland Şahmat Klubu IV- dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 10:00) 1 小时 44 分钟
6Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş oğlanlar 1 小时 53 分钟
7Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 10 yaş oğlanlar 1 小时 53 分钟
8Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 12 yaş oğlanlar 1 小时 53 分钟
9Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 14 yaş oğlanlar 1 小时 53 分钟
10Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 16 yaş oğlanlar 1 小时 54 分钟
11Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş qızlar 1 小时 54 分钟
12Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 10 yaş qızlar 1 小时 54 分钟
13Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 12 yaş qızlar 1 小时 54 分钟
14Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 14 yaş qızlar 1 小时 54 分钟
15Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 16 yaş qızlar 1 小时 55 分钟
16PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May III dərəcə təsnifat turniri Saat 13.00 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 2 小时 1 分钟
172014-cü il və daha kiçik yaşlı qızlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 2 小时 38 分钟
18Ucar Yazi Bilits Turniri 3 小时 58 分钟
19HİRŞDK: II dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun 2022-ci il,saat 14.00-da.(055) 402 04 49 4 小时 19 分钟
20HİRŞDK: III dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri. 16-20 iyun 2022-ci il,saat 12.00-da.(055) 402 04 49 4 小时 20 分钟
21HİRŞDK: IV dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun 2022-ci il,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 4 小时 20 分钟
22HİRŞDK:sınaq-İHQ-1(2014-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Milli Qurtuluş Gününə həsr olunmuş turniri.16-18 iyun 2022-ci il,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 4 小时 20 分钟
23PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 4 小时 25 分钟
24Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 6 小时 51 分钟
25Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 6 小时 51 分钟
26Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30, 31 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 6 小时 51 分钟
27Chess Master 28 may filiali lV Derece mayin 20,21.22 0505808087 17 小时 31 分钟
284 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri 26may saat 16:30 18 小时 4 分钟
294 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri 27may saat 14:00 18 小时 16 分钟
304 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri 27may saat 15:00 18 小时 16 分钟
31Naxcıvan qrup daxili yarış 22 小时 15 分钟
32XXI Əsr Beynəlxalq Təhsil və İnnovasiya Mərkəzi 22 小时 36 分钟
33Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 1ci dərəcə 0503531010 22 小时 59 分钟
34Elfim Günəşli IV dərəcə turniri 15 İyun 10:00 1 天
35Elfim Günəşli III dərəcə turniri 15 İyun 13:00 1 天
36Elfim Günəşli II dərəcə turniri 15 İyun 13:00 1 天
37Respublika gününə həsr olunmuş Ucar şahmat turniri 1 天
38Second Sunday GM Norm Tournament, 15-20 may 2022 Nakhchivan 1 天 1 小时
39PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May II dərəcə təsnifat turniri Saat 14.30 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 1 天 2 小时
40"Şah Klub" 4-dərərcə təsnifat turniri.Bakı Gənclər Mərkəzi 03-05 iyun saat 15:00 Əlaqə: (055) 224 72 77, (050) 524 72 77 2 天 2 小时
41"Şah Klub" 3-dərərcə təsnifat turniri.Bakı Gənclər Mərkəzi 03-05 iyun saat 16:30 Əlaqə: (055) 224 72 77, (050) 524 72 77 2 天 2 小时
42Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 4cü dərəcə 0503531010 3 天
43Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 3cü dərəcə 0503531010 3 天
44Chess Master 28 filiali 22 May 14;00 Rapid 0505808087 3 天
453 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turniri 23.05.2022 saat 13:00 3 天 4 小时
463 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir. 23.05.2022 saat 15:00 3 天 4 小时
473 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28-may Respublika günü"nə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir .23.05.2022 saat 13:00 3 天 4 小时
48ŞƏKİ. Mərhum Elvin Məmmədovun xatirəsinə həsr edilmiş 5-yaş qrupu üzrə xatirə turniri. 4 天
493 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "28 May-Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat 16:00 4 天 4 小时
503 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May -Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat16:00 4 天 4 小时
Advertisement
国际象棋比赛成绩服务器 © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, 法律细节/使用条款