比赛选择

排序是根据

选择协会: Armenia (ARM)

Flag ARM
序号比赛最近更新
1Kaissa amateur tournament 12 小时 25 分钟
2Գավաթ-2022 13 小时 51 分钟
3Yerevan Scheveningen Tournament 14 小时 11 分钟
4ԴԱՎԹԱՇԵՆ. ԵԶՐԱՓԱԿԻՉ ԲԱՑ ՄՐՑԱՇԱՐ (24.11 - 05.12.2022 թ.) 15 小时 12 分钟
51-ին կարգի որակավորման մրցաշար, Ք. Հրազդան 15 小时 19 分钟
6Ռաֆայել Վահանյանի Գավաթ-2022 15 小时 43 分钟
7ԿԱՅԾԱԿՆԱՅԻՆ ՄՐՑԱՇԱՐ ՆՎԻՐՎԱԾ ԱԿԱԴԵՄԻԱՅԻ 20-ԱՄՅԱԿԻՆ. III ՓՈՒԼ 16 小时 4 分钟
82-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 16 小时 4 分钟
9Շիրակի մարզի 2023թ.-ի առաջնության 1/4 եզրափակիչ 16 小时 47 分钟
102-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/Էրեբունի/ 16 小时 50 分钟
11Ափաջափնյակի շախմատի դպրոցի բաց առաջնության եզրակիչ մրցաշար 17 小时 10 分钟
12Չորորդ կարգի որակավորման մրցաշար Արարատ քաղաք 17 小时 26 分钟
133-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 15:00 18 小时 2 分钟
14Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան արագ շախմատի 1/2 եզ․ /4-րդ փուլ/ 18 小时 41 分钟
15Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տուն - մ/դ եզր. Մ-10/ 2012-2013 18 小时 59 分钟
16Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տուն - մ/դ եզր. Մ-12 / 2010-2011 19 小时
17Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տուն - մ/դ եզր. - Մ-8/ < 2014 20 小时 7 分钟
18Dzmernamut 1 天 11 小时
19ԿԱՅԾԱԿՆԱՅԻՆ ՄՐՑԱՇԱՐ ՆՎԻՐՎԱԾ ԱԿԱԴԵՄԻԱՅԻ 20-ԱՄՅԱԿԻՆ. II ՓՈՒԼ 1 天 16 小时
204-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 1 天 16 小时
212-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 1 天 16 小时
223-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Էրեբունի/ 1 天 17 小时
23Մալաթիա ՇՄՄ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 天 17 小时
24Տ․Պետրոսյանի անվ․շախմատի տուն-մ/դ-ի մինչև 11 տար․ առաջնություն ՇՏ 1 天 19 小时
25ՈՐԱԿԱՎՈՐՄԱՆ ՄՐՑԱՇԱՐ 4_ՐԴ ԿԱՐԳ ՀՇԱ ՎԱՐԴԵՆԻՍԻ ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂ 2 天 12 小时
26ԿԱՅԾԱԿՆԱՅԻՆ ՄՐՑԱՇԱՐ ՆՎԻՐՎԱԾ ԱԿԱԴԵՄԻԱՅԻ 20-ԱՄՅԱԿԻՆ. I ՓՈՒԼ 2 天 15 小时
274-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Զեյթուն 16։30 8տ-ից մեծ 2 天 16 小时
28Աջափնյակի շախմատի դպրոցի 1/2 րզրափակիչ մրցաշար 2 天 17 小时
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 2 天 18 小时
304-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Զեյթուն 15։00 Մ8 2 天 18 小时
31ԱՇՈւՆ-2022 3 天
323-րդ կարգի որակավորման մրցաշար․Մեղրիի համայնք 3 天 13 小时
33<<Փոքրիկ շախմատիստներ>> 6 天 19 小时
34ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի IV Փուլ 6 天 20 小时
35Գավառի 4-րդ կարգի մրցումներ 7 天 12 小时
36Լոռու մարզի 2023թ. 1/4 առաջնություն 7 天 19 小时
37Շիրակի մարզի 2023թ.-ի առաջնության 1/4 եզրափակիչ 8 天 19 小时
38Սարուխանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 9 天 13 小时
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար մինչև 10 տարեկաններ ք․ Մասիս 9 天 17 小时
402-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 9 天 17 小时
41ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի եզրափակիչ փուլ 9 天 21 小时
423-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Արաբկիր 9 天 21 小时
43Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 3-րդ կարգի մրցաշար (14.11 - 22.11.2022 թ.) 10 天 17 小时
44Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան արագ շախմատի 1/2 եզ․ /3-րդ փուլ/ 12 天 19 小时
454-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Բյուրեղավան 12 天 21 小时
46Աբովյան համայնք Չորրորդ կարգի համար 12.11.2022թ. 12 天 21 小时
47Աբովյան համայնք Երրորդ կարգի համար 12 天 21 小时
484-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ (Ստեփանավան) 13 天 16 小时
49Շիրակի մարզի 2023թ.-ի առաջնության 1/8եզրափակիչ 13 天 16 小时
501-ին կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ - 10-19.11.2022 13 天 18 小时
国际象棋比赛成绩服务器 © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, 法律细节/使用条款