Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Romania (ROU)

Flag ROU
Nr.TurneringSidste opdatering
1Campionatul National veterani +50 - sah clasic 1 Minutter
2Rompetrol Sighisoara 5-8 2 Timer 8 Min.
3Rompetrol Sighisoara 3-4 2 Timer 16 Min.
4Rompetrol Sighisoara 0-2 2 Timer 26 Min.
5Grand Prix MegaChess 2022 - Etapa a II a - 28 mai 2022, ora 15.00 Turneul A - U14 & U12 8 Timer 14 Min.
6Grand Prix MegaChess 2022 - Etapa a II a - 29 mai 2022, ora 15.00 Turneul B - U10 & U08 8 Timer 15 Min.
7Carrefour Brasov Chess Arena - Turneul A U12 - 1 iunie 2022 8 Timer 15 Min.
8Carrefour Brasov Chess Arena - Turneul B U08 - 1 iunie 2022 8 Timer 15 Min.
9Cupa Puf Junior Editia a IX-a U10 8 Timer 41 Min.
10GM Round Robin Pro Logos Galati, 13-19.08.2022 8 Timer 54 Min.
11IM FISCA Round Robin , 22-29.06.2022 9 Timer 48 Min.
12CUPA PHEONIX BUZĂU, U08, 27-29 mai 2022 9 Timer 49 Min.
13CUPA PHEONIX BUZĂU, U10, 27-29 mai 2022 9 Timer 49 Min.
14CUPA PHEONIX BUZĂU, U12, 27-29 mai 2022 9 Timer 49 Min.
15CUPA PHEONIX BUZĂU, U1800, 27-29 mai 2022 9 Timer 50 Min.
16CUPA PHEONIX BUZĂU, OPEN, 27-29 mai 2022 9 Timer 50 Min.
17IM Round Robin Pro Logos Galati, 13-19.08.2022 9 Timer 53 Min.
18Cupa Sperantei - turneu B (Focsani / 3-5 iunie 2022) 10 Timer 9 Min.
19Cupa Sperantei - turneu A (Focsani / 3-5 iunie 2022) 10 Timer 9 Min.
20Open Targu Mures 2022 editia a-III-a Elo < 2200 10 Timer 26 Min.
21Open Trenta Pizza 22 MAI ORA 15,00 10 Timer 45 Min.
22Prahova Value Centre 2022 - D nelegitimati primar 11 Timer 16 Min.
23Grand-Prix Romania- Etapa 2 - Targu Mures 4-11 iunie 2022 11 Timer 16 Min.
24Prahova Value Centre 2022 - B legitimati primar 11 Timer 19 Min.
25Prahova Value Centre 2022 - A legitimati gimnazial& Liceal 11 Timer 20 Min.
26Prahova Value Centre 2022 - C nelegitimati gimnazial& Liceal 11 Timer 21 Min.
27Cupa Primaverii Editia a II-a 11 Timer 37 Min.
28Campionatul Judetean de Sah al Constantei-SENIORI 11 Timer 49 Min.
29Campionatul Judetean de Sah al Constantei-U20 11 Timer 50 Min.
30Campionatul Judetean de Sah al Constantei-F14 11 Timer 50 Min.
31Campionatul Judetean de Sah al Constantei-U14 11 Timer 51 Min.
32Campionatul Judetean de Sah al Constantei-F12 11 Timer 51 Min.
33Campionatul Capitalei 2022 11 Timer 51 Min.
34Campionatul Judetean de Sah al Constantei-U12 11 Timer 51 Min.
35Campionatul Judetean de Sah al Constantei-F12 11 Timer 52 Min.
36Campionatul Judetean de Sah al Constantei-U10 11 Timer 52 Min.
37Campionatul Judetean de Sah al Constantei-F8 11 Timer 52 Min.
38Campionatul Judetean de Sah al Constantei-U8 11 Timer 53 Min.
39Cupa Snagov U12 nelegitimati 13 Timer 15 Min.
40Cupa Portas Editia 1 - Botosani 13 Timer 28 Min.
41CUPA "AMOUR DE L'EVENEMENT" EDITIA A II-A (TINERII LEI BAIA MARE) NELEGITIMATI 14 Timer 45 Min.
42CUPA "AMOUR DE L'EVENEMENT" EDITIA A II-A (TINERII LEI BAIA MARE) LEGITIMATI 14 Timer 52 Min.
43CUPA PALATULUI LA SAH EDITIA A IX- A COPII SUB 19 ANI ELO SUB 2400 15 Timer 33 Min.
44SAH Blitz Mall Targoviste 29 mai 2022- Open neomologat 15 Timer 43 Min.
45SAH Blitz Mall Targoviste 29 mai 2022- Open neomologat 15 Timer 54 Min.
46CUPA KANDIA DULCE 8,10,12,14 ani SAH RAPID 28 MAI 2022 toti copii care participa primesc dulciuri de la Kandia 16 Timer 9 Min.
47Cupa Snagov U12 legitimati 16 Timer 16 Min.
48Campionatul Judetului Alba Open Blitz 04.06.2022 Cugir 16 Timer 44 Min.
49Campionatul Judetului Alba Open Sah Rapid 05.06.2022 CUGIR 16 Timer 45 Min.
50Campionatul Familiilor Sahiste Ed-XVI-a 28.05.2022 Timisoara 16 Timer 46 Min.
Advertisement