Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Romania (ROU)

Flag ROU
Nr.TurneringSidste opdatering
1Weekend Sahist Bucurestean 42 (3-5 decembrie 2021) Sah Clasic Elo<2200 33 Minutter
2Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 2 1 Timer 5 Min.
3Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul A - U14 1 Timer 29 Min.
4Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul B - U10 1 Timer 29 Min.
5Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul C - U08 1 Timer 29 Min.
6"Iarna Sahista Ploiesteana" - editia Ia - 18-19 decembrie 2021, Ploiesti 1 Timer 47 Min.
7Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 5 3 Timer 6 Min.
8Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 1 3 Timer 14 Min.
9Cupa Revelionului editia a 5-a sah rapid URZICENI 2021 3 Timer 33 Min.
10Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 7 3 Timer 56 Min.
11Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 4 4 Timer 1 Min.
12Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 6 4 Timer 10 Min.
13Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 10 4 Timer 26 Min.
14Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 9 4 Timer 28 Min.
15Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 8 4 Timer 30 Min.
16Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 3 4 Timer 33 Min.
17Cupa Palas Iasi - Rapid 8 Timer 19 Min.
18Campionatul Municipiului Caransebes ed 2021 19 Timer 34 Min.
19Cupa Palas Iasi - Blitz 22 Timer 45 Min.
20Blitzul de la ora cinci ed.22 23 Timer 32 Min.
21Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 3 1 Dage 1 Timer
22Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 2 1 Dage 1 Timer
23Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 1 1 Dage 1 Timer
24Cupa Mos Nicolae 2021 Husi proiect ACCEPT - POCU 1 Dage 3 Timer
25Sah in Scoala 2-3-4 Rompetrol 1 Dage 7 Timer
26Sah in Scoala 0-1 Rompetrol 1 Dage 7 Timer
27Cupa Palas Amatori U08 1 Dage 7 Timer
28Cupa Palas Amatori >08ani 1 Dage 7 Timer
29Sah in Scoala 5-6-7-8 Rompetrol 1 Dage 8 Timer
30OPEN BLITZ Cupa Logic 64 Brasov 1 Dage 18 Timer
31Cupa Logic 64 Brasov RAPID 4 decembrie TOATE GRUPELE 1 Dage 18 Timer
32MEMORIALUL REVOLUTIEI DIN DECEMBRIE 1989 OPEN 1 Dage 23 Timer
33Antrenament LTCB 2 Dage
34Festivalul de Toamna Arad 2021 Se vor forma grupe de 6 jucatori in ordinea elo-ului din lista cu jucatori 2 Dage 4 Timer
35Campionatul National de Sah Blitz Open - 2021 2 Dage 9 Timer
36Campionatul National de Sah Rapid Open - 2021 2 Dage 9 Timer
37Turneul de șah ,,Tinerii Lei No.3’’ Baia Mare – 10-12.12.2021 3 Dage 2 Timer
38Campionatul National de Sah Rapid Feminin - 2021 4 Dage 1 Timer
39Campionatul National de Sah Dezlegari Feminin - 2021 4 Dage 1 Timer
40Campionatul National de Sah Dezlegari Open - 2021 4 Dage 1 Timer
41Campionatul National de Sah Blitz Feminin - 2021 4 Dage 1 Timer
42Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa A, Sighetu Marmatiei 4 Dage 5 Timer
43Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa B, Sighetu Marmatiei 4 Dage 5 Timer
44Cupa "1 Decembrie", sah rapid, jucatori nelegitimati, Sighetu Marmatiei 4 Dage 5 Timer
45Memorialul Bikasz-Cirica Andrei editia a XI-a 5 Dage 2 Timer
46Antrenament ACS Hannibal 5 Dage 2 Timer
47CUPA 1 DECEMBRIE OPEN 27 - 30 NOIEMBRIE 5 Dage 2 Timer
48CUPA 1 DECEMBRIE 27-30 NOIEMBRIE U 06 - U 10 5 Dage 7 Timer
49Cupa Castanelor editia a VII a la sah rapid Partide live https://www.chessbomb.com/arena/2021-chestnuts-cup 5 Dage 8 Timer
50CUPA 1 DECEMBRIE BLITZ 28 NOIEMBRIE 6 Dage 23 Timer