Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Montenegro (MNE)

Flag MNE
Nr.TurneringSidste opdatering
1Svetosavski turnir OSK "Mladost" - 2022 1 Dage 2 Timer
2Svetosavski turnir 2022 - do 12 godina 2 Dage 8 Timer
3Novogodisnji turnir sahovskog kluba Niksic 1/2022 22 Dage 8 Timer
4Brzopotezni turnir "Rumija 03-2021" 22 Dage 19 Timer
5Djeciji sahovski turnir MATIRAJMO OTPAD Mladja grupa 27 Dage 8 Timer
6Sportske igre Petnjica 2021 27 Dage 14 Timer
7Dječiji sahovski turnir MATIRAJMO OTPAD Starija grupa 27 Dage 16 Timer
8Third Saturday Djenovici FM XII/21 31 Dage 15 Timer
9Blitz turnir SK "Rumija" 2021-02 33 Dage 7 Timer
10Memorijal ,,Radojica Dabetic,, 39 Dage 10 Timer
11Pojedinacno skolsko prvenstvo Crne Gore - 4-5 razred 39 Dage 11 Timer
12Pojedinacno skolsko prvenstvo Crne Gore - 1-3 razred 39 Dage 11 Timer
13Pojedinacno skolsko prvenstvo Crne Gore - 8-9 razred 39 Dage 11 Timer
14Pojedinacno skolsko prvenstvo Crne Gore - 6-7 razred 39 Dage 11 Timer
15Prvenstvo Bara i Ulcinja 40 Dage 6 Timer
16Brzopotezno prvenstvo Crne Gore 2021 46 Dage 11 Timer
17Ekipno prvenstvo osnovnih škola srednje regije 53 Dage 7 Timer
18Blitz ,, Elektroprivreda,, - Niksic 53 Dage 15 Timer
19Opstinsko prvenstvo osnovnih skola Berane 2021-od V do IX razreda 56 Dage 2 Timer
20Prvenstvo Petnjice u ubrzanom sahu 56 Dage 6 Timer
21Brzopotezni turnir "Rumija 01-2021" 57 Dage 19 Timer
22Rapid turnir "Zeta 01-2021" 60 Dage 6 Timer
23Rapid ,,Elektroprivreda,, - Niksic *Prijave na 069/195-478* 61 Dage 8 Timer
24Prvenstvo OŠ - Polica - Berane stariji uzrast 2021 61 Dage 17 Timer
25Prvenstvo OS Polica - Berane mladji uzrast 2021 61 Dage 17 Timer
26Open turnir SK ,,Buducnost'' 1/2021 66 Dage 8 Timer
27Ekipno prvenstvo osnovnih škola u šahu-Pljevlja 2021. 73 Dage 13 Timer
28Opštinsko prvenstvo osnovnih škola u šahu-Pljevlja 2021. V-IX razred 74 Dage 10 Timer
29Opštinsko prvenstvo osnovnih škola u šahu-Pljevlja 2021. I-IV razred 74 Dage 10 Timer
30Prvenstvo OŠ - Radomir Mitrović - Berae od I-IV razreda 75 Dage 15 Timer
31Prvenstvo OS -Vuk Karadzic- Berane 2021 mladji uzrast 75 Dage 16 Timer
32Blitz ,,Elektroprivreda,, - Niksic (2.) 81 Dage 8 Timer
33Liga osnovnih skola Podgorice u sahu 2021 81 Dage 13 Timer
34Novembarski brzopotezni turnir -Tivat 2021 81 Dage 16 Timer
35Prvenstvo OS Vukasin Radunovic Berane 2021 82 Dage 16 Timer
36Prvenstvo OŠ"Boško Buha" u šahu za 2021.godinu V-IX razred 84 Dage 8 Timer
37Blitz - SK ,,Elektroprivreda,, - Niksic 88 Dage 16 Timer
381. Blic turnir SK "Rumija 1998" 90 Dage 9 Timer
39Prvenstvo OS "Jugoslavija" VI-IX razred 92 Dage 11 Timer
40Prvenstvo OS "Jugoslavija" I-V razred 92 Dage 11 Timer
41Seniorsko prvenstvo u sahu za zene 93 Dage 9 Timer
42Sahovski kup UCG 95 Dage 14 Timer
43Prvenstvo OŠ -Radomir Mitrovič- Berane od IV-IX razreda 2021 96 Dage 13 Timer
4410. Memorijalni turnir "Obrad Manojlovic" 102 Dage 13 Timer
45Prvenstvo OŠ"Ristan Pavlović" u šahu za 2021.godinu V-IX razred 108 Dage 18 Timer
46Prvenstvo OŠ"Ristan Pavlović" u šahu za 2021.godinu I-IV razred 108 Dage 18 Timer
47Prvenstvo Osnovne škole Mileva Lajovic Lalatovic 109 Dage 16 Timer
48Prvenstvo OŠ Ivan Vusovic 112 Dage 13 Timer
49Prvenstvo OS,,Ogla Golovic,, - Niksic 113 Dage 15 Timer
50Skolsko prvenstvo OS Mihailo Zugic V-IX 118 Dage 14 Timer