Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Mongolia (MGL)

Flag MGL
Nr.TurneringSidste opdatering
1Mongolian Men's National Chess Championship-2022 (final stage) 17 Minutter
2Mongolian Women's National Chess Championship-2022 (final stage) 28 Minutter
3Delger zun-2022 13 nas 16 Timer 27 Min.
4Delger zun -2022 9 nas 16 Timer 57 Min.
5Delger zun -2022 11 nas 17 Timer
6Delger zun-2022 7 nas 17 Timer 31 Min.
7Top motors cup 18 Timer 46 Min.
8Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 Багийн тэмцээн 1 Dage 13 Timer
9"УНАГАЛДАЙ-2022" Өвөрхангай аймгийн цэцэрлэгүүдийн АШТ-эм 1 Dage 18 Timer
10"УНАГАЛДАЙ-2022" Өвөрхангай аймгийн цэцэрлэгүүдийн АШТ-эр 1 Dage 18 Timer
11Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 А ангилал 45-с доош 1 Dage 20 Timer
12Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 Б ангилал 45-с дээш 1 Dage 21 Timer
13ОУХМ,Бурят Улсын гавьяат дасгалжуулагч Р.Баянбайгаль багшийн нэрэмжит нээлттэй тэмцээн 2022 - эрэгтэй ангилал 7 Dage 23 Timer
14MICA OPEN III rapid FIDE rated tournament 14 Dage 18 Timer
15"Тайгын Шанд Чөлөөт Бүс" ХХК-ий нэрэмжит блитц тэмцээн 15 Dage 1 Timer
16ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ЛИГИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "UP MAN CUP 4" ТЭМЦЭЭН B League 15 Dage 14 Timer
17Оюунлаг цуврал-2 - 9 хүртлэх нас 15 Dage 16 Timer
18ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ЛИГИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "UP MAN CUP 4" ТЭМЦЭЭН A league 17 Dage
19ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН БАНК ХООРОНДЫН БАНКИР-2022 ТЭМЦЭЭН Эмэгтэй ангилал 17 Dage 16 Timer
20ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН БАНК ХООРОНДЫН БАНКИР-2022 ТЭМЦЭЭН Эрэгтэй ангилал 17 Dage 16 Timer
21ЗАНДАНШАТАР КЛУБЫН 5 ЖИЛИЙН ОЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН 17 Dage 17 Timer
22"Нэгдсэн Монгол Хөдөлгөөн" ТББ эм 21 Dage 19 Timer
23"Нэгдсэн Монгол Хөдөлгөөн" ТББ эр 21 Dage 19 Timer
24ТӨРИЙН ЦЭРГИЙН, ХУУЛЬ САХИУЛАХ БАЙГУУЛЛАГУУДИЙН АХМАДУУДЫН ТЭМЦЭЭН 2022 22 Dage 19 Timer
25МБАТС-ын наадам Сүхбаатар анхан шатны тэмцээн-ЭР 27 Dage 20 Timer
26Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 28 Dage 16 Timer
27Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 28 Dage 16 Timer
28Д.ДУГАРЖАВ АГСНЫ НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН /ДОРНОД/ 28 Dage 18 Timer
29Монгол Улсын Гавьяат дасгалжуулагч Ж.Лхагваагийн нэрэмжит ахмад шатарчдын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 эрэгтэй 65+ 28 Dage 18 Timer
30Монгол Улсын Гавьяат дасгалжуулагч Ж.Лхагваагийн нэрэмжит ахмад шатарчдын Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 эрэгтэй 65 хүртэл 28 Dage 18 Timer
31Монгол Улсын Гавьяат дасгалжуулагч Ж.Лхагваагийн нэрэмжит ахмад шатарчдын Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 Эмэгтэй 28 Dage 18 Timer
32Өвөрхангай аймгийн АШТ - 2022 нээлттэй ангилал 28 Dage 20 Timer
33Өвөрхангай аймгийн АШТ - 2022 эмэгтэй ангилал 28 Dage 21 Timer
34Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 28 Dage 23 Timer
35Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 28 Dage 23 Timer
36Сэлэнгэ аймгийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2022 эрэгтэй 35 Dage 15 Timer
37Сэлэнгэ аймгийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2022 эмэгтэй 35 Dage 15 Timer
38МБАТ V СПАРТКИАДЫН ГОВЬСҮМБЭР АЙМГИЙН СОНГОН ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 35 Dage 16 Timer
392022 оны МОНГОЛЫН ОЮУТНЫ УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН Эрэгтэй 35 Dage 17 Timer
402022 оны МОНГОЛЫН ОЮУТНЫ УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН Эмэгтэй 35 Dage 20 Timer
41Арвайхээр сумын Аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 /эр/ 36 Dage 16 Timer
424-16 эм СХД-н Спорт наадам 2022 эм 36 Dage 18 Timer
43Арвайхээр сумын Аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 /эм/ 36 Dage 22 Timer
44GKK 40 Dage 19 Timer
45fcfse 42 Dage 11 Timer
46Бүх Ард түмний XV их наадам эмэгтэй шатар 42 Dage 11 Timer
47"MОНГЕНИ-30" ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН B 2000 дээш Ам авах 42 Dage 18 Timer
48"MОНГЕНИ-30" ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН C ангилал 2000-с доош 42 Dage 18 Timer
49"MОНГЕНИ-30" ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН B 2000 дээш 42 Dage 21 Timer
50Бүх ардтүмний XV их наадам анхан шат, "Чансаа-2022" тэмцээн 43 Dage 12 Timer
Advertisement