Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Hungary (HUN)

Flag HUN
Nr.TurneringSidste opdatering
1I. Csiki Kupa 22 Minutter
29th Bodrog Kupa Open 25 Minutter
39th Bodrog Kupa U 1700 25 Minutter
49th Bodrog Kupa U 1100 26 Minutter
5North-West Regional Team Ch. 2021-22 *** Décsei Sándor Emlékverseny 4 Timer 33 Min.
6Péntek5 - 01 / Rapid Versenysorozat 4 Timer 34 Min.
7II. Szentmiklósi Rapid Open 4 Timer 34 Min.
8XXIst Baranya Nemzetkozi Sakkverseny-Hotel Europa Gunarasfürdő -A verseny Tolna megyei állomása: Gunarasfürdő 18 Timer 52 Min.
9Heves-Nograd 2021-22 Sakk Csb 1 Dage 1 Timer
10Villám sakkverseny Félegyházi László Mester emlékére - Debrecen 1 Dage 12 Timer
11ÚKSE Cup 2022 1 Dage 17 Timer
12ÚKSE Cup B 1 Dage 17 Timer
13TFSE Racka Rapid U1600 - január 1 Dage 18 Timer
14TFSE Racka Rapid Open - január 1 Dage 18 Timer
15GyMS Megyei I. o. CSB 2021/2022 Zorkóczy György-csoport - ALAPSZAKASZ 1 Dage 20 Timer
16Januar Hobagoly Cup – Posa Norbert memorial 1 Dage 20 Timer
17XV. Csete-Szemesi Attila csapatverseny 1 Dage 21 Timer
18X: Fajsz Kupa 2022 Gyerek csoport 2 Dage 18 Timer
19X. Fajsz Kupa 2022 2 Dage 18 Timer
2027. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS FIÚ 2 Dage 21 Timer
2127. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS LÁNY 2 Dage 21 Timer
2227. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny FELSŐS - KÖZÉPISKOLÁS 2 Dage 21 Timer
23 268139 Fejer Region 2st Div. 2021-22 R 3 2 Dage 21 Timer
24Vadasz Laszlo Memorial 2022 (A:OPEN) 3 Dage 2 Timer
25Karmin blitz Január 3 Dage 14 Timer
26MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (nagyok) 5 Dage 18 Timer
27MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (kicsik) 5 Dage 18 Timer
28GM Szabó+ Sakkfesztivál - GM Szabó László ifjúsági rapidverseny 5 Dage 19 Timer
29GM Szabó+ Sakkfesztivál - Magyar Sakkozásért Alapítvány ifjúsági villámversenye 5 Dage 19 Timer
30"Karakas Éva 100" Emlékverseny - U14-es egyéni és csapatverseny 5 Dage 19 Timer
31Vasárnap4 Online Versenyek 2022. 6 Dage 4 Timer
32MGUK Nyitó Villámverseny - III. Teknős Kupa 2022.01.09 8 Dage 14 Timer
33Karmin New Year Blitz 8 Dage 15 Timer
34Szabolcs Szatmar Bereg Region Team Ch. 2021-22 R 1-2 8 Dage 18 Timer
35TFSE Racka U2000 értékszámszerző verseny - január 8 Dage 19 Timer
36Régiós Kupa 2021/2022 - 6. verseny *** C-csoport ( -2011) 9 Dage 18 Timer
37Régiós Kupa 2021/2022 - 6. verseny *** B-csoport (2007-2010) 9 Dage 18 Timer
38Régiós Kupa 2021/2022 - 6. verseny *** A-csoport 9 Dage 18 Timer
39Vezerkepzo GM Christmas 13 Dage 21 Timer
40Vezerkepzo FM Christmas 13 Dage 21 Timer
41Vezerkepzo IM Christmas 13 Dage 22 Timer
42Emlekverseny 2021 Hegedus R. 16 Dage 15 Timer
43NB2 *** 2021/ 2022 *** Széchenyi-csoport 16 Dage 17 Timer
44Újévi Online Villám Verseny 2022. 16 Dage 19 Timer
45XII. Karácsonyi Open B csoport 18 Dage 17 Timer
46XII. Karácsonyi Open 18 Dage 17 Timer
4726. Bihari Aladár rapid emlékverseny Martonvásár Tóth Iván sportcsarnok 18 Dage 20 Timer
4815th Winter Balaton – Hotel Magistern Open 18 Dage 22 Timer
493rd Kopasz-hegyi Chess Meeting 20 Dage 20 Timer
50Magistern villám 2021. 21 Dage 1 Timer