Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.TurneringSidste opdatering
12022 Women's Speed Chess Championship Qualifier 1 Playoffs 55 Minutter
2IV თანრიგი 1 Dage
3Tbilisi Open B11 Ch 1 Dage 7 Timer
4Tbilisi Open B13 Ch 1 Dage 7 Timer
5Tbilisi Open B9 Ch 1 Dage 7 Timer
6Tbilisi Open G9 Ch 1 Dage 9 Timer
7Tbilisi Open G13 Ch 1 Dage 9 Timer
8Tbilisi Open G11 Ch 1 Dage 9 Timer
9V თანრიგი 2 Dage 8 Timer
10საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 2 Dage 8 Timer
11საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 2 Dage 8 Timer
12საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 2 Dage 8 Timer
13საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2 Dage 12 Timer
14საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2 Dage 12 Timer
15საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 2 Dage 12 Timer
16V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Dage 12 Timer
17III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Dage 13 Timer
18IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Dage 13 Timer
19Blitz 3 Dage 8 Timer
2015th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 4 Dage 12 Timer
21III თანრიგი 9 Dage 10 Timer
22III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 Dage 12 Timer
23IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 Dage 12 Timer
24საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 9 Dage 12 Timer
25საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 9 Dage 12 Timer
26V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 Dage 13 Timer
27GEO B-16 Ch 2022 10 Dage 6 Timer
28GEO G-16 Ch 2022 10 Dage 7 Timer
29GEO B-10 Ch 2022 10 Dage 7 Timer
30GEO G-10 Ch 2022 10 Dage 7 Timer
31Qualifying tournament for 5 rank 11 Dage 12 Timer
32Blitz tournament Under 18 year 12 Dage 7 Timer
33ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 16 Dage 8 Timer
34IV თანრიგი 16 Dage 8 Timer
35ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 16 Dage 9 Timer
36ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 16 Dage 9 Timer
37V თანრიგი 16 Dage 9 Timer
38საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 16 Dage 12 Timer
39საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 16 Dage 12 Timer
40 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 16 Dage 12 Timer
41V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 16 Dage 13 Timer
42 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 16 Dage 13 Timer
43ბლიცი 7 მაისი 17 Dage 9 Timer
44Tbilisi U7 Ch Boys 20 Dage 10 Timer
45Tbilisi U7 Ch Girls 20 Dage 10 Timer
46ლანჩხუთი-2022 12 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 20 Dage 13 Timer
47ლანჩხუთი-2022 8 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 20 Dage 13 Timer
48ლანჩხუთი-2022 10 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 20 Dage 13 Timer
49ვახტანგიანა - ნონას თასი 21 Dage 8 Timer
50III თანრიგი 23 Dage 6 Timer
Advertisement