Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.TurneringSidste opdatering
1GEO G-20 Ch 2021 'Kakhi Chigogidze Cup' 22 Timer 21 Min.
2GEO B-20 Ch 2021 'Kakhi Chigogidze Cup' 22 Timer 24 Min.
3ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი ელვისებურ ჭადრაკში 23 Timer 8 Min.
4ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი 9 წლამდე ჭაბუკები 1 Dage 2 Timer
5ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი 7 წლამდე ჭაბუკები 1 Dage 20 Timer
6ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი 7 წლამდე გოგონები 1 Dage 20 Timer
7ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი ღია ტურნირი 1 Dage 20 Timer
8V თანრიგი 2 Dage 23 Timer
9IV თანრიგი 3 Dage 2 Timer
10გრანპრი - 1 3 Dage 2 Timer
11V თანრიგი 3 Dage 3 Timer
12III თანრიგი 9 Dage 23 Timer
13V თანრიგი 10 Dage 2 Timer
14IV თანრიგი 10 Dage 2 Timer
15V თანრიგი 10 Dage 3 Timer
16IV თანრიგი 17 Dage
17V თანრიგი 17 Dage 2 Timer
18IV თანრიგი 17 Dage 3 Timer
19V თანრიგი 17 Dage 3 Timer
20III თანრიგი 17 Dage 5 Timer
21V თანრიგი 17 Dage 5 Timer
22ფოთის ღია საქალაქო საჭადრაკო ტურნირი "შემოდგომა - 2021" 18 Dage 21 Timer
23Bukhuti Gurgenidze B-12 Cup (Rapid) 20 Dage 22 Timer
24Bukhuti Gurgenidze B-10 Cup (Rapid) 20 Dage 22 Timer
25Bukhuti Gurgenidze B-8 Cup (Rapid) 20 Dage 22 Timer
26Bukhuti Gurgenidze G-12 Cup (Rapid) 21 Dage
27Bukhuti Gurgenidze G-10 Cup (Rapid) 21 Dage
28Bukhuti Gurgenidze G-8 Cup (Rapid) 21 Dage
29III თანრიგი 24 Dage 3 Timer
30V თანრიგი 24 Dage 3 Timer
31IV თანრიგი 24 Dage 4 Timer
323 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 31 Dage 3 Timer
334 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 31 Dage 3 Timer
34კროკო მასტერსი 31 Dage 22 Timer
35 Al.Bokuchava Cup G-16 - 2021 32 Dage 22 Timer
36 Al.Bokuchava Cup B-16 - 2021 32 Dage 22 Timer
37სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი -2021 ფინალი - გუნდური პირველობა 37 Dage 20 Timer
38III თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 38 Dage 1 Timer
39IV თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 38 Dage 2 Timer
40V თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 38 Dage 3 Timer
41სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი-2021 ფინალი - პირადი პირველობა 38 Dage 22 Timer
42IV თანრიგი 45 Dage 2 Timer
43V თანრიგი 45 Dage 3 Timer
44თანრიგების ტურნირი 3-4 49 Dage 6 Timer
45თანრიგების ტურნირი IV - V 52 Dage 3 Timer
46TB Online Ch U12 Girls. საბოლოო შედეგები 60 Dage 4 Timer
47TB Online Ch U12 Boys. საბოლოო შედეგები 60 Dage 4 Timer
48TB Online Ch U8 Boys. საბოლოო შედეგები 67 Dage 4 Timer
49TB Online Ch U8 Girls. საბოლოო შედეგები 67 Dage 4 Timer
50Nona Cup (Rapid) 2021 - Open 75 Dage 21 Timer