Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: England (ENG)

Flag ENG
Nr.TurneringSidste opdatering
1278014 - DOCKLANDS CHESS - Poplar Rapid Major Tournament - Under 2000 34 Minutter
2Kent Junior Chess Association - 28th May 2022 - U9 45 Minutter
3Kent Junior Chess Association (KJCA) - 28th May 2022 - U11 47 Minutter
4DOCKLANDS CHESS - Poplar Rapid Minor Tournament - Under 1650 1 Timer 12 Min.
5Kent Junior Chess Association - 28th May 2022 - U9 1 Timer 22 Min.
6The EACU Third FIDE-Rated Chess Congress - Major 3 Timer 42 Min.
7Hammersmith Chess Club Congress 2022 Open at Hammersmith Chess Club - Mindsports Centre, 21 Dalling Road, London, W6 0JD 4 Timer 31 Min.
8Hammersmith Chess Club Congress 2022 Major U2000 at Hammersmith Chess Club - Mindsports Centre, 21 Dalling Road, London, W6 0JD 4 Timer 32 Min.
9Hammersmith Chess Club Congress 2022 Minor U1500 at Hammersmith Chess Club - Mindsports Centre, 21 Dalling Road, London, W6 0JD 4 Timer 32 Min.
10Colchester Junior Chess Event 16 Timer 38 Min.
11Kensington FIDE Rapidplay 29th May - Open at Holiday Inn Hotel, Wrights Lane, Kensington, London W8 5SP 16 Timer 52 Min.
12Kensington FIDE Rapidplay 29th May - Major U1700 at Holiday Inn Hotel, Wrights Lane, Kensington, London W8 5SP 16 Timer 52 Min.
13Kensington FIDE Rapidplay 29th May - Minor U1450 at Holiday Inn Hotel, Wrights Lane, Kensington, London W8 5SP 16 Timer 52 Min.
14Delancey UK Chess Challenge Oxford Megafinal 2022 Under 12 Mixed Section 1 Dage 1 Timer
15Delancey UK Chess Challenge Oxford Megafinal 2022 Under 10 Mixed Section 1 Dage 1 Timer
16Delancey UK Chess Challenge Oxford Megafinal 2022 Under 8 Mixed Section 1 Dage 1 Timer
17Delancey UK Chess Challenge Oxford Megafinal 2022 Under 14 and U18 Mixed, Merged Section 1 Dage 1 Timer
18The EACU Third FIDE-Rated Chess Congress - Minor 1 Dage 1 Timer
19The EACU Third FIDE-Rated Chess Congress- Open 1 Dage 1 Timer
20South Shields FIDE Rated Blitz 2022 1 Dage 21 Timer
21Hull Rapid 2023 - U1600 1 Dage 23 Timer
22Hull Rapid 2023 - U1900 1 Dage 23 Timer
23Hull Rapid 2023 - Open 1 Dage 23 Timer
24Darlington Internal Competitions - ED WALKER SHIELD OPEN 2021-2022 2 Dage 4 Timer
25Guildford Club Championship 2022 - Open 2 Dage 7 Timer
26Guildford Club Championship 2022 - Minor 2 Dage 11 Timer
27BK Club Championship Summer 2022 2 Dage 20 Timer
28S&BCC 2022-05-31 Standard 45+15 2 Dage 22 Timer
29Bristol Megafinal 2022 Under 10 Boys 3 Dage 3 Timer
30Bristol Megafinal 2022 Under 12 Girls 3 Dage 3 Timer
31Bristol Megafinal 2022 Under 12 Boys 3 Dage 3 Timer
32Bristol Megafinal 2022 Under 13 to 18 Mixed 3 Dage 3 Timer
33Chessable English Open Championship 2022 3 Dage 19 Timer
343rd Crewe Rapidplay: Major 3 Dage 21 Timer
353rd Crewe Rapidplay: Inter 3 Dage 21 Timer
363rd Crewe Rapidplay: Minor 3 Dage 21 Timer
373rd Crewe Rapidplay: Open 3 Dage 21 Timer
38Frith Manor U11 2022 3 Dage 22 Timer
39Frith Manor U9 2022 3 Dage 22 Timer
40Chessable English Womens Championship 2022 4 Dage 1 Timer
41Westminster U11 2022 4 Dage 22 Timer
42EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 14 Girls 4 Dage 22 Timer
43EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 12 Boys 4 Dage 22 Timer
44EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 8 Mixed 4 Dage 22 Timer
45EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 10 Boys 4 Dage 22 Timer
46EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 10 Girls 4 Dage 22 Timer
47EJCOA NY East Midlands Regional Qualifier Under 16 Boys 4 Dage 22 Timer
48Westinster U9 2022 4 Dage 22 Timer
49UK Chess Challenge West Anglia Megafinal 2022 Under 12 5 Dage
50UK Chess Challenge West Anglia Megafinal 2022 Under 18 5 Dage
Advertisement