Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.TurneringSidste opdatering
1Teplice Rapid Chess Tour 2022 5 Timer 40 Min.
2Teplice Rapid Chess Tour 2022 5 Timer 43 Min.
3Teplice Rapid Chess Tour 2022 5 Timer 49 Min.
4Teplice Rapid Chess Tour 2022 5 Timer 50 Min.
5Teplice Rapid Chess Tour 2022 5 Timer 52 Min.
6Teplice Rapid Chess Tour 2022 5 Timer 54 Min.
7Teplice Rapid Chess Tour 2022 5 Timer 57 Min.
8Teplice Rapid Chess Tour 2022 6 Timer 2 Min.
9Teplice Rapid Chess Tour 2022 6 Timer 4 Min.
10Teplice Rapid Chess Tour 2022 6 Timer 4 Min.
11Teplice Rapid Chess Tour 2022 6 Timer 5 Min.
12Teplice Rapid Chess Tour 2022 6 Timer 9 Min.
13EASTER EGG TEPLICE 2022 - Turnaj se zápočtem na FIDE a LOK ČR 6 Timer 12 Min.
14Okresní přebor Karviná 2021/2022 - skupina "B" 6 Timer 36 Min.
15Okresní přebor Karviná 2021/2022 - skupina "A" (o postup) 6 Timer 37 Min.
16MCR mladeze 2022 a MČR Amatérů 2022 - seznam hráčů 10 Timer 19 Min.
17Otevřené MČR amatérů v šachu 2022 10 Timer 32 Min.
18KS 3.3.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 13 Timer 40 Min.
19Oddílový přebor NOVA Kladno - 2021/2022 15 Timer 3 Min.
20Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 D8+D10+D12+D14+D16 15 Timer 20 Min.
21Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 H16 15 Timer 23 Min.
22Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 H12+H14 15 Timer 27 Min.
23Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 H08+H10 15 Timer 36 Min.
24KS 3.4.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 16 Timer 3 Min.
25KS 3.4.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 16 Timer 12 Min.
26KS 3.2.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 16 Timer 28 Min.
27MĚSTSKÁ SOUTĚŽ OSTRAVA 2021 - 2022 16 Timer 37 Min.
28Krajská soutěž žákovských družstev KHŠS 2021/2022 - skupina B (KSŽD KHŠS 2021/2022) 1 Dage 5 Timer
29Základní turnaj 2021/2022 1 Dage 5 Timer
30Krajská soutěž žákovských družstev KHŠS 2021/2022 - skupina A (KSŽD KHŠS 2021/2022) 1 Dage 5 Timer
31Okresní přebor družstev F-M 2021/2022 1 Dage 5 Timer
32TEPLICE OPEN 2022 / International Chess Tournament (Regional Chess Championship) 1 Dage 6 Timer
33Kobyliský koník 2021-2022 3. turnaj 1 Dage 7 Timer
34Liberec Open 2022 - A FIDE Open 21st International Chess Festival 1 Dage 10 Timer
35Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj A 1 Dage 11 Timer
36Okresní kolo Přeboru škol 2022 - kat. 1 1 Dage 14 Timer
37Okresní kolo Přeboru škol 2022 - kat. 2 1 Dage 15 Timer
38Okresní kolo Přeboru škol 2022 - kat. 3 1 Dage 16 Timer
39KP ŠSOK 202122 1 Dage 16 Timer
40TEPLICE SPA CUP 2021 / Lázeňský pohár 2021 - FIDE 1 Dage 19 Timer
411. liga mládeže A 2021/2022 2 Dage 4 Timer
42OP Znojmo 2021/2022 2 Dage 5 Timer
43Prebor oddilu TJ Kralupy 2021 2 Dage 6 Timer
4425. ročník memoriálu J. Kříže a Z. Zdobiny “BAKOVSKÉ DVOJICE“ 2 Dage 8 Timer
45Krajský přebor III. třídy ÚKŠS 2021/22 2 Dage 8 Timer
46Městský přebor Ostrava - Finále B 2021/22 2 Dage 8 Timer
47OAZA AKROP OPEN 2022 - 2. turnaj 2 Dage 9 Timer
48Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj B 2 Dage 9 Timer
49OAZA AKROP OPEN 2022 - 1. turnaj 2 Dage 9 Timer
50Městský přebor Ostrava - Finále A 2021/22 2 Dage 9 Timer