Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Cuba (CUB)

Flag CUB
Nr.TurneringSidste opdatering
1Batalla de Ideas 2021 2 Dage 14 Timer
2Liga del Diamante Blitz - Elite 2 Dage 14 Timer
3Liga del Diamante Blitz - Premier 2 Dage 14 Timer
4Liga del Diamante Blitz - Desarrollo 2 Dage 14 Timer
5Torneo 11 de Noviembre - Rapidas 2 Dage 14 Timer
6Natalicio de Capablanca (A) Blitz 2 Dage 14 Timer
7PAGI cup usk 229 Dage 12 Timer
8rere 294 Dage 5 Timer
9Francisco Martinez 2020 (C) 352 Dage 17 Timer
10Francisco Martinez (Abierto) 353 Dage
11Francisco Martinez 2020 (B) 353 Dage
12Francisco Martinez 2020 (A) 353 Dage
13Olimpiada Cubana online 2020 516 Dage 17 Timer
14Blitz Chiqui Gomez 523 Dage 21 Timer
15Match Cuba - Macedonia 549 Dage 15 Timer
16Ajedrez Cubano Unido Listado de jugadores del equipo https://lichess.org/team/night-walkers 559 Dage 23 Timer
17Capablanca 2020 online (Premier) 569 Dage 15 Timer
18Capablanca 2020 online (Elite) 569 Dage 16 Timer
19Semi-Final Provincial 13-15 Femenino 2020 622 Dage 17 Timer
20Semi-Final Provincial 13-15 Masculino 2020 622 Dage 18 Timer
21Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - A 625 Dage 21 Timer
22Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - B 625 Dage 21 Timer
23Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - C 625 Dage 21 Timer
24Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - D 625 Dage 21 Timer
25Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - E 625 Dage 21 Timer
26Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - F 625 Dage 21 Timer
27Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - G 625 Dage 21 Timer
28V Grand Prix Blitz 3 627 Dage 10 Timer
29Provincial Selectivo Sub 12 Mixto - La Habana 2020 631 Dage 19 Timer
30Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 M - La Habana 2020 631 Dage 19 Timer
31Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 F - La Habana 2020 631 Dage 19 Timer
32Rene Baserrate Blitz 2020 643 Dage 16 Timer
33Universidad de Cienfuegos 2020 646 Dage 20 Timer
34Universidad de Cienfuegos 2020 (B) 646 Dage 20 Timer
35Universidad de Cienfuegos 2020 (A) 646 Dage 20 Timer
36V Grand Prix Blitz 2 649 Dage 10 Timer
37Final Provincial Juvenil 2020 - M 656 Dage 21 Timer
38Final Provincial Juvenil 2020 - M 656 Dage 21 Timer
39Final 57 Campeonato de Cuba Absoluto 658 Dage 13 Timer
40Final Nacional Femenina 2020 661 Dage 14 Timer
41Camaguey 506 (Sub-8 Mixto) 663 Dage 10 Timer
42Camaguey 506 (Sub-10 F) 663 Dage 11 Timer
43Camaguey 506 (Sub-10 M) 663 Dage 11 Timer
44Camaguey 506 (Sub-12 F) 663 Dage 11 Timer
45Camaguey 506 (Sub-12 M) 663 Dage 11 Timer
46Camaguey 506 (Sub-15) 663 Dage 11 Timer
47Camaguey 506 (Mixto 2) 663 Dage 11 Timer
48Camaguey 506 (Mixto 1) 663 Dage 11 Timer
49Camaguey 506 (Juvenil) 663 Dage 11 Timer
50Camaguey 506 (Elite) 663 Dage 11 Timer