Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Nr.TurneringSidste opdatering
1XXII Obert Internacional Sant Martí 2022 Grup B (event code 283602) 7 Timer 46 Min.
2XXII Obert Internacional Sant Martí 2022 Grup A (event code 283601) 7 Timer 46 Min.
3XIII Obert de Primavera La Lira 2022 (287764-287765-287768) 8 Timer 56 Min.
4XVIII Obert Escacs Actius - Vila de Santa Coloma de Queralt (287809) 9 Timer 6 Min.
5XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - VII Memorial Josep Paredes 9 Timer 12 Min.
6VII Torneig Obert Escacs Actius E.Escac Mat Martorell 282771 Circuit Catala 9 Timer 41 Min.
7Obert Internacional Ciutat de Badalona Memorial M Castella Grup B 289986 9 Timer 56 Min.
8XXIII Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "A" Id.- 10 Timer 19 Min.
9XIV OPEN INTERNACIONAL MEMORIAL EZEQUIEL MARTIN 2022 (288218) 11 Timer 54 Min.
10Campionat ràpides Escola 3P 12 Timer 7 Min.
11Torneig Inauguració Escola d'Escacs Anatoly Karpov 12 Timer 55 Min.
12II TORNEIG BLITZ CONTRA EL CANCER-2022 17 Timer 18 Min.
1316è Torneig obert d’escacs actius BICOLOR 17 Timer 23 Min.
14IX CAMPIONAT D'ESCACS JUNIOR 18 Timer 21 Min.
15VI OBERT ACTIU D'ESCACS "CIUTAT D'AMPOSTA" Memorial Joan Machado (288483) 22 Timer 35 Min.
16Circuit EnroCA'T 2021/22 - El Palau d'Anglesola 1 Dage 9 Timer
17II Obert Internacional Ciutat de Mollerussa (281660) 1 Dage 9 Timer
18XI OBERT CIUTAT DE L'HOSPITALET-JAKE MEM.PONCE 289985-289986 1 Dage 10 Timer
19I CIRCUIT BLITZ D'ESTIU 2022 DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS 1er Torneig 1 Dage 10 Timer
20XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup B - VII Memorial Josep Paredes 1 Dage 11 Timer
21XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup A - VII Memorial Josep Paredes 1 Dage 11 Timer
22II Tancats de Primavera de Figueres - Grup C 1 Dage 18 Timer
23Torneo Fin de año escolar 2021-2022 Guillem Fortuny - Grupo B Pequeños (Sub-9) 1 Dage 20 Timer
24Torneo Fin de año escolar 2021-2022 Guillem Fortuny - Grupo A Grandes (Sub-14) 1 Dage 20 Timer
25XII Memorial Josep Lorente 1 Dage 21 Timer
26Torneig Inauguració Escola d'Escacs Anatoly Karpov 1 Dage 22 Timer
27II Llinars International Chess Open 2022 (288937) 1 Dage 22 Timer
28IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP BLAU 1 Dage 23 Timer
29CAMPIONAT FINAL CURS 21-22 ESCOLA THAU BARCELONA 2 Dage
30Obert Escacs Primavera de Vic 2022 (289015) 2 Dage 9 Timer
31XVI Open Ciutat de Sant Adria 2022 2 Dage 10 Timer
32XI Torneo Infantil Sub 12 d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "C" Id.- 2 Dage 10 Timer
33XXIII Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "B" Id.- 2 Dage 10 Timer
34IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD Off 2 Dage 11 Timer
35IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD 2 Dage 12 Timer
36II Tancats de Primavera de Figueres - Grup B 2 Dage 15 Timer
37II Tancats de Primavera de Figueres - Grup D 2 Dage 15 Timer
38V Open Puigpelat 2022 3 Dage 8 Timer
39IV Obert de Tarragona Terres del Sud 2022 (286995) 3 Dage 11 Timer
40Obert Internacional Ciutat de Badalona Memorial M Castella Grup A 289985 3 Dage 11 Timer
411er Obert Tres Peons U1700 3 Dage 11 Timer
42MEMORIAL CALBET-2022 GRUP B 3 Dage 14 Timer
43MEMORIAL CALBET-2022 GRUP A 3 Dage 14 Timer
44FINAL A 8 DE LA LLIGA SUB 12 2022 3 Dage 20 Timer
45V Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 3 Dage 22 Timer
46VIII Circuit Escacs Actius Dotze Castells 3 Dage 22 Timer
47VIII Circuit Escacs Actius Blanes Memorial Joan Rodríguez 3 Dage 22 Timer
48I Memorial Enric Farré (286789-286793-286798) 4 Dage 11 Timer
49Interempresas 2022 4 Dage 13 Timer
50II Tancats de Primavera de Figueres - Grup A 4 Dage 18 Timer
Advertisement