Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
Nr.TurneringSidste opdatering
1II Шахматен турнир по блиц за Купата на община "Чавдар" - 23 юли 2022 4 Timer 15 Min.
2IV Мемориал "Марин Станковски" деца - 10.09.2022 4 Timer 15 Min.
3IV Мемориал "Марин Станковски" - 10.09.2022 4 Timer 16 Min.
4XIX Международен турнир "Сини камъни" - Блиц 4 Timer 16 Min.
5XIX Международен турнир "Сини камъни" 4 Timer 16 Min.
6III Открито първенство на България по шахмат за деца до 12 години 7 - 9 юли 4 Timer 20 Min.
7III Открито първенство на България по шахмат за деца до 10 години 7 - 9 юли 4 Timer 20 Min.
8III Открито първенство на България по шахмат за деца до 8 години 7 - 9 юли 4 Timer 21 Min.
9Shahdom Ovanezov, Varna, 07.07.2022, всеки четвъртък 18.30ч.,bul."Slivnica",№46. 8 Timer 37 Min.
102-nd kids tournament The world is chess A 17.07.2022, Kazanlak 8 Timer 58 Min.
112-nd kids tournament The world is chess B 17.07.2022, Kazanlak 8 Timer 58 Min.
12Детски шахматен турнир Купа Марина, 30-31.07.2022 9 Timer 38 Min.
13FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" < 2400 KOTEL 1 - 5 July 2022 15 Timer 17 Min.
1444th OPEN, G. TRINGOV MEMORIAL, 14-22.08.2022 15 Timer 24 Min.
15CSKA chess championship 2022 Sofia, 16-17.07.2022 17 Timer 25 Min.
1636th OPEN TETEVEN, Teteven, 06-12.08.2022 18 Timer 45 Min.
17TETEVEN KIDS, Teteven, 05-07.08.2022 / Тримата мускетари 18 Timer 46 Min.
18FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 4 July 2022 1 Dage 9 Timer
19Открит турнир по ускорен шахмат "Купа Плевен" - 16-17.07.2022 1 Dage 20 Timer
20Primorsko open 2022 A tournament/Приморско опен А турнир, 13-21.09.2022 2 Dage 9 Timer
21Primorsko open 2022 B tournament/Приморско опен Б турнир, 14-20.09.2022 2 Dage 9 Timer
22FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 2 July 2022 3 Dage 4 Timer
23National Cup VIII Memorial Stoyan Ivanov Rapid - Shumen 30-31.07.2021 3 Dage 9 Timer
24Първи детски шахматен турнир "Георги Раковски" Котел, 2 юли 2022 3 Dage 13 Timer
25Shahdom Ovanezov, 30/06/2022 5 Dage 7 Timer
26Bulgarian Team Chess Championship Women Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 5 Dage 10 Timer
27Bulgarian Team Chess Championship Men Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 5 Dage 10 Timer
28Bulgarian Team Chess Championship Women Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 5 Dage 10 Timer
29Bulgarian Team Chess Championship Men Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 5 Dage 10 Timer
30Bulgarian Team Chess Championship Women Blitz Albena, 25.06.2022 5 Dage 10 Timer
31Bulgarian Team Chess Championship Men Blitz Albena, 25.06.2022 5 Dage 10 Timer
32Битката за Троян 25-26.06.2022 9 Dage 10 Timer
33Открит турнир по ускорен шах "Рапид Кюлевча" / 26.06.2022 9 Dage 12 Timer
34II-ри турнир по ускорен шахмат „Купа Ботевград” 10 Dage 5 Timer
35International Chess Tournament Albena Cup 10 Dage 18 Timer
36International Chess Tournament Albena Cup 11 Dage 4 Timer
37Ovanezov 12 Dage 6 Timer
38Belogradchik open 9 July 2022 14 Dage 11 Timer
39DIP G10 Standart 2022/06/12-15/ hotel Dobrudzha, zala Atlantik, kk Albena 15 Dage 7 Timer
40Шахматно лято 2022 Б Турнир до 14 години - Шумен - 19.06.2022 16 Dage 13 Timer
41ВТОРИ БЛИЦ-ТУРНИР ЗА КУПА "THE MALL" София, 18 юни 17 Dage 11 Timer
42Шахматно лято 2022 А Турнир до 10 години - Шумен - 18.06.2022 17 Dage 13 Timer
43Шахматен турнир "ШАХ ФЕСТ ГЪРМЕН" - 18.06.2022 г. 17 Dage 13 Timer
44Шахматен турнит - Гърмен - Деца до 14 г. - 18.06.22 г. 17 Dage 14 Timer
45Shah dom Ovanezov, 16.06..2022г. Всеки четвъртък от 18.30ч. до 21.00ч. 19 Dage 7 Timer
46Ropotamo cup 2022/Купа Ропотамо 2022, U2300, 8-15.06.2022 20 Dage 14 Timer
47DIP G8 Standart 2022/06/12-15/ KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 20 Dage 16 Timer
48DIP B10 Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 20 Dage 16 Timer
49DIP B8 - Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 20 Dage 16 Timer
50DIP G8 Rapid 2022/06/11 KK Albena hotel Dobrudzha 20 Dage 19 Timer