Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Nr.TurneringSidste opdatering
1Fuad Jafarov memorium-2022 -open 24 Minutter
228 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazar 2-3 derece) 31 Minutter
328 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazae 4 ve derecesiz) 32 Minutter
428 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazar.Abdulov Orxan) 40 Minutter
53 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "28 May-Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat 16:00 48 Minutter
63 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May- Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.05.2022 saat 15:00 49 Minutter
7Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30, 31 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Timer 38 Min.
8Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Timer 39 Min.
93 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May -Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat16:00 1 Timer 39 Min.
10Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 1 Timer 40 Min.
1124July-01August İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of Grandmaster Vugar Gashimov “Vugar Gashimov Memorial – 2022” +99450 353 10 10 1 Timer 53 Min.
1228 May müstəqillik gününə həsr edilmiş 6-8-10 yaşlı şahmatçılar arasında Göyçay UGİŞM nin birinciliyi 2 Timer 14 Min.
131iyun Uşaqlarin Beynəlxalq Müdafiəsi Günü şahmat turniri. A-qrup Şirvan ş.UGİŞM 2 Timer 22 Min.
14Fuad Jafarov memorial -2022 Children U12 2 Timer 48 Min.
15Chessland Şahmat Klubu ll-dərəcə turniri May-28-30 Iyun 4-5 (Saat15:30) 3 Timer 5 Min.
16Chessland Şahmat Klubu III-dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 12:30) 3 Timer 5 Min.
17Chessland Şahmat Klubu IV- dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 10:00) 3 Timer 5 Min.
18 28 may Respublika Gününə həsr olunmuş 4 nömrəli İOEUGİŞM- nin (Binəqədi f.) 28 - 30 may 2022 ci il tarixlərdə şahmat üzrə turnir- IV - dərəcə uğrunda 3 Timer 19 Min.
1928 may Respublika Gününə həsr olunmnuş 4 nömrəli İOEUGİŞM- ( Binəqədi f. ) 28 - 30 may 2022 - ci il tarixlərdə şahmat üzrə turnir - III dərəcə uğrunda 3 Timer 19 Min.
20AĞ TOP ŞK - Balaca Çempion Kuboku-2 (10 yaşadək) Təsnifat Yarışı, 28,29,30 May 2022 13:00-DA 18 Timer 30 Min.
21AĞ TOP ŞK - Balaca Çempion Kuboku-2 (8 yaşadək) Təsnifat Yarışı, 28,29,30 May 2022 11:00-DA 18 Timer 30 Min.
221iyun Uşaqlarin Beynəlxalq Müdafiəsi Günü şahmat turniri. B-qrup Şirvan ş.UGİŞM 19 Timer 24 Min.
2328 may Müstəqillik gününə həsr edilmiş 6-8-10 yaşlı şahmatçılar arasında Göyçay UGİŞM nin birinciliyi B qrupu 20 Timer 5 Min.
24Şəhid ARƏSTƏ BAXIŞOVANIN xatirəsinə həsr olunmuş Xaçmaz,Quba,Qusar,Şabran və Siyəzən rayonlarını təmsil edən qızlar və qadınlar arasında ŞAHMAT turniri 20 Timer 37 Min.
253 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28-may Respublika günü"nə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir .23.05.2022 saat 13:00 21 Timer 54 Min.
263 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turniri 23.05.2022 saat 13:00 22 Timer 1 Min.
2728 may Respublika gününə həsr edilmiş təsnifat turniri 22 Timer 3 Min.
2828 May Müsteqilik Gününə Həsr Olunmuş Təbib Kuboku Şahmat Turniri 23 Timer 9 Min.
29HİRŞDK: II dərəcə(2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun,saat 14.00-da.(055) 402 04 49 1 Dage 16 Timer
30HİRŞDK: III dərəcə(2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı)MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri. 16-20 iyun,saat 12.00-da.(055) 402 04 49 1 Dage 16 Timer
31HİRŞDK: IV dərəcə(2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 1 Dage 16 Timer
32HİRŞDK:sınaq (2014-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-18 iyun,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 1 Dage 16 Timer
334 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri 26may saat 16:30 1 Dage 18 Timer
344 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri 27may saat 15:00 1 Dage 18 Timer
354 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri 27may saat 14:00 1 Dage 18 Timer
36Respublika gününə həsr olunmuş Ucar şahmat turniri 1 Dage 20 Timer
37Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 4cü dərəcə 0503531010 3 Dage 16 Timer
38Chess Master 28 may filiali lV Derece mayin 20,21.22 0505808087 3 Dage 16 Timer
39Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 3cü dərəcə 0503531010 3 Dage 16 Timer
40Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 2ci dərəcə 0503531010 3 Dage 16 Timer
41Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 1ci dərəcə 0503531010 3 Dage 16 Timer
42PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May III dərəcə təsnifat turniri Saat 13.00 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 3 Dage 22 Timer
432014-cü il və daha kiçik yaşlı oğlanlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 3 Dage 22 Timer
44PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 4 Dage
452014-cü il və daha kiçik yaşlı qızlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 4 Dage
46Milli qəhrəman Albert Aqarunov adına Chess Master1 Derece yarışı 23-29 iyun 0505808087 4 Dage 3 Timer
47Tempo 20-05-2022 RŞK 4 Dage 14 Timer
48Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş oğlanlar 4 Dage 22 Timer
49Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 10 yaş oğlanlar 4 Dage 22 Timer
50Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 12 yaş oğlanlar 4 Dage 22 Timer
Advertisement