Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Nr.TurneringSidste opdatering
1"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final G14 Bakı-16-23 dekabr 2021 9 Timer 57 Min.
2"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final G16 Bakı-16-23 dekabr 2021 9 Timer 58 Min.
3"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final G12 Bakı-16-23 dekabr 2021 10 Timer
4"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final O16 Bakı-16-23 dekabr 2021 10 Timer 1 Min.
5"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final U14 Bakı-16-23 dekabr 2021 10 Timer 4 Min.
6I dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı- Sumqayıt (4-11.12.2021) 15 Timer 21 Min.
7II dərəcə uğrunda tənifat yarışı -Sumqayıt (4-11.12.2021) 15 Timer 49 Min.
8"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final G8 Bakı-16-23 dekabr 2021 20 Timer 30 Min.
9"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final (Bütün iştirakçılar) Bakı-16-23 dekabr 2021 20 Timer 53 Min.
10"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final G10 Bakı-16-23 dekabr 2021 21 Timer 3 Min.
11"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final O8 Bakı-16-23 dekabr 2021 21 Timer 24 Min.
12Vətən muharibəsi qəhrəmani Ş.Allahyarovun xatirəsinə hesr olunmuş turnir A Qrupu 23 Timer 13 Min.
13"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final O12 Bakı-16-23 dekabr 2021 1 Dage 6 Timer
14"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final O10 Bakı-16-23 dekabr 2021 1 Dage 6 Timer
15"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final G6 Bakı-16-23 dekabr 2021 1 Dage 6 Timer
16"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - Final O6 Bakı-16-23 dekabr 2021 1 Dage 6 Timer
17XDTG 4cu derece yarishi 1 Dage 16 Timer
18AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 04, 05, 11, 12 dekabr 2021 TƏSNİFAT YARIŞI II DƏRƏCƏ 12:00 055 540 44 02 2 Dage 16 Timer
19AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 04, 05, 11, 12 dekabr 2021 TƏSNİFAT YARIŞI III DƏRƏCƏ 12:00 055 540 44 02 2 Dage 16 Timer
20III dərəcə uğrunda təsnifat yarışı -Sumqayıt (4-11.12.2021) 2 Dage 17 Timer
21IV dərəcə uğrunda təsnifat yarışı-Sumqayıt (4-11.12.2021) 2 Dage 18 Timer
224cü dərəcə yarıışı.11-13dekabr saat11;00 Əlaqə nömrəsi:+994502148310 2 Dage 20 Timer
23Premier School Şahmat məktəbi III dərəcə yarışı 03-05 dekabr saat 15:00 (Əlaqə: 055-310-31-51, 012-490-42-03) 3 Dage 15 Timer
24Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 03-05 dekabr saat 15:00 (Əlaqə: 055-310-31-51, 012-490-42-03) 3 Dage 15 Timer
25AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 04, 05, 11, 12 dekabr 2021 TƏSNİFAT YARIŞI IV DƏRƏCƏ 10:00 055 540 44 02 3 Dage 17 Timer
26Vətən Müharibəsi Qəhrəmanı ŞahinAllahyarovun xatirəsinə həsr olunmuş turnir. Quba İOEUGİ Şahmat məktəbi B qrupu 3 Dage 18 Timer
27Vətən muharibəsi qəhrəmani Ş.Allahyarovun atirəsinə hesr olunmuş turnir A Qrupu 3 Dage 21 Timer
28Tempo turnir A qrupu Gəncə 4 Dage 15 Timer
29Tempo turnir B qrupu Gəncə 4 Dage 15 Timer
30Tempo turnir C qrupu Gəncə 4 Dage 15 Timer
314 Dekabr saat 14:30 TEMPO TURNIR 1-ci derece ve daha güclü şahmatçılar 4 Dage 15 Timer
32"Şah Klub" Blitz 3 + 2 Turnir Maksimum reyting 1700 elo (04.12.2021 15:00) 4 Dage 15 Timer
334 Dekabr saat 14:30-da Tempo Turnir 2-ci derece ve daha aşağı dereceler üçün 4 Dage 15 Timer
3430.11.2021 vertalyot qəzasında həlak olmuş şəhidlərimizin xatirəsinə həsr olunmuş Ucar şahmat turniri 4 Dage 20 Timer
35"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - IV Zona Ucar O8 4 Dage 22 Timer
36Chess Master Şahmat Klubu l Dərəcə yarışı Dekabrın 24.25.26-Yanvarln 2.3.4 5 Dage 10 Timer
37ChessMaster Shahmat Klubu Beynelxalg Reyting Tutniri Dekabrin 24,25,26- Yanvarin 2,3,4 5 Dage 12 Timer
38Chessland Şahmat Klubu ll Dərəcə təsnifat turniri Dekabr 4,5,10,11,12 saat 12;30 5 Dage 22 Timer
393cü dərəcə yarışı. Əlaqə nömrəsi:+994502148310 9 Dage 11 Timer
404cü dərəcə yarışı. Əlaqə nömrəsi:+994502148310 9 Dage 11 Timer
414cü dərəcə yarışı 9 Dage 11 Timer
42Premier School Şahmat məktəbi II və I dərəcə yarışı 03-10 dekabr saat 10:30 (Əlaqə: 055-310-31-51, 012-490-42-03) 9 Dage 16 Timer
43"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - II Zona (Oğuz) - O14 9 Dage 16 Timer
44"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - II Zona (Oğuz) - O12 9 Dage 16 Timer
45"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - IV Zona Ucar G16 9 Dage 16 Timer
46"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - IV Zona Ucar O16 9 Dage 16 Timer
47"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - IV Zona Ucar G14 9 Dage 16 Timer
48"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - IV Zona Ucar O14 9 Dage 16 Timer
49"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - IV Zona Ucar G12 9 Dage 16 Timer
50"Təhsil" RİM-in respublika birinciliyi - IV Zona Ucar O12 9 Dage 16 Timer