Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.TurneringSidste opdatering
1GYUMRI WINTER 2022 International RatingTournament 9 Timer 44 Min.
24-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 11 Timer 50 Min.
3Աբովյան, Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 12 Timer 8 Min.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - մինչև 8տ. - ՀՇԱ 12 Timer 26 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - 9տ. և բարձր - ՀՇԱ 12 Timer 30 Min.
6Աբովյան, Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 18 Timer 2 Min.
7sssssssss 1 Dage 5 Timer
8Լոռու մարզի կիսաեզրափակիչ առաջնություն 1 Dage 12 Timer
9<<Գյումրու Ձմեռ>> կայծակնային մրցաշար 3 Dage 9 Timer
1082nd Armenian Ch. The Highest League 3 Dage 10 Timer
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 5 Dage 12 Timer
1277th Armenian Women's Ch. The Highest League 6 Dage 9 Timer
13A.Margaryan 12th Memorial - RR/IM 9 Dage 14 Timer
14A.Margaryan 12th Memorial - RR/GM 9 Dage 14 Timer
15Կայծակնային մրցաշար 10 Dage 13 Timer
16A.Margaryan 12th Memorial- A1 U18 10 Dage 14 Timer
17A.Margaryan 12th Memorial- A2 U14 10 Dage 14 Timer
18A.Margaryan 12th Memorial- A3 U12 10 Dage 14 Timer
19A.Margaryan 12th Memorial- G-U12 10 Dage 14 Timer
20A.Margaryan 12th Memorial- A4 U10 10 Dage 15 Timer
21A.Margaryan 12th Memorial- A5 U08 10 Dage 15 Timer
22Բլից մրցաշար 10 Dage 19 Timer
23Բլից մրցաշար 10 Dage 19 Timer
24A.Margaryan 12th Memorial - Blitz 17 Dage 16 Timer
25Եղեգնաձորի 4-րդ որակավորման մրցաշար 19 Dage 15 Timer
263-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Վարդենիս/ 20 Dage 9 Timer
27Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Մարալիկ համայնքի որակավորման մրցաշար 27 Dage 6 Timer
28Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Ազատան համայնքի որակավորման մրցաշար 27 Dage 7 Timer
29Ամանորյա Մրցաշար Շ Տ 28 Dage 15 Timer
303-րդ կարգի որակավորման մրցաշար,Չարենցավան 29 Dage 10 Timer
31Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2010-2011թթ. 29 Dage 12 Timer
32Ամանորյան Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2012, 2013թթ. 29 Dage 14 Timer
33Ամանորյա Փառատոն/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2014, 2015, 2016թթ 29 Dage 14 Timer
34Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Արագ շախմատ 29 Dage 16 Timer
35Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Աղջիկներ 29 Dage 16 Timer
364-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Նոր Հաճն 29 Dage 17 Timer
37Գորիսի մարզադպրոց.ստուգարքային մրցաշար.4-րդ խումբ 30 Dage 11 Timer
38Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 30 Dage 13 Timer
39Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ա 31 Dage 12 Timer
40ՆՀՏ - 3- րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Բ խումբ 31 Dage 12 Timer
41Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Բ 31 Dage 16 Timer
42Հայաստանի արագ շախ.առաջ. կիսաեզրափակիչ մրց. 32 Dage 12 Timer
43Ավանի Բաց մրցաշար 32 Dage 15 Timer
444-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Բ.խումբ 32 Dage 17 Timer
45ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Ա խումբ 32 Dage 17 Timer
464-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Ա խումբ 32 Dage 19 Timer
47Chess Academy Cup 2021 - VI Stage 33 Dage 12 Timer
48T. Petrosyan Chess House Ch. Final 34 Dage 9 Timer
494-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 16։00-Նոր Նորք 34 Dage 11 Timer
504-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(մինչև 8տ․) 14։30-Նոր Նորք 34 Dage 11 Timer