Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Serbia (SRB)

Flag SRB
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Druga zenska liga CS - ISTOK, Hotel ''Ravni gaj'' - Knic 4 minučių (-ės)
2Druga zenska liga CS - ZAPAD, Hotel ''Ravni gaj'' - Knic 6 minučių (-ės)
3 "ZVEZDIN BLIC SUBOTOM" - subota - 27.11.21. u 17 h 15 minučių (-ės)
4LilaMa i prijatelji, pozivni kadetski brzopotezni rejting 28.11.2021. u 11h 1 val. 43 min.
5Kategorni turnir I kategornika za osvajanje titule MK Vidikovac - 27-28.11.2021. 2 val. 42 min.
6Kategorni turnir II kategornika za osvajanje I kategorije Vidikovac - 27-28.11.2021. 3 val. 1 min.
7Third Saturday Mix 225 Open A - Novi Sad 22.11. - 28.11.2021 4 val. 39 min.
8Kategorni turnir III kategornika za osvajanje II kategorije Vidikovac - 27-28.11.2021. 4 val. 40 min.
9ШК Глига - 36. Викенд турнир - Старији дечаци 2006 - 2009. (27.11.2021. - 10.00) - последњи квалификациони за Х меморијал 4 val. 59 min.
10Juniorska liga Vojvodine 2021 5 val. 3 min.
11ШК Глига - 36. Викенд турнир - Старије девојчице 2006 - 2010. (27.11.2021. - 10.00) - последњи квалификациони за Х меморијал 5 val. 18 min.
12ШК Глига - 36. Викенд турнир - Млађи дечаци 2010 - 2012. (27.11.2021. - 10.00) - последњи квалификациони за Х меморијал 5 val. 18 min.
13ШК Глига - 36. Викенд турнир - Најмлађи 2013. и млађи (27.11.2021. - 10.00) - последњи квалификациони за Х меморијал 5 val. 52 min.
14ШК Глига - 36. Викенд турнир - Млађе девојчице 2011. и млађе (27.11.2021. - 10.00) - последњи квалификациони за Х меморијал 6 val. 1 min.
15Trofej VELEMAJSTOR 2021 / Skola saha VELEMAJSTOR Apatin 6 val. 46 min.
16International Tournament Belgrade Trophy 2021 & 35th International Open Championship of Belgrade 20 val. 16 min.
17BUBAMARIN OKRSAJ PETKOM - RAPID BR- 4 26.11.2021 - 19:00 20 val. 52 min.
18RAPID Sah ART Subotica 1 dien.
19Third Saturday GM Mix 227 - Novi Sad 30.11. - 05.12.2021 1 dien.
20GM RR Third Saturday 228 - Novi Sad 30.11. - 05.12.2021 1 dien.
21Round robin Third Saturday 229 - Novi Sad 30.11.- 05.12.2021 1 dien.
22GM Round Robin Rudar 1 1 dien. 2 val.
23GM Round Robin Rudar 2 1 dien. 2 val.
24 IM Round Robin Rudar 1 1 dien. 3 val.
25Amateur OPEN Championship "Paracin 2022", Paracin, January 17th - 23rd 1 dien. 3 val.
26 IM Round Robin Rudar 2 1 dien. 8 val.
27POZIVNO PRVENSTVO BACKE TOPOLE U UBRZANOM SAHU 2021 Start 11.12.2021. u 9,30 cas. 1 dien. 19 val.
28CUGER dec2021 - Subotica 1 dien. 20 val.
29Bozicni turnir HKUD Vladimir Nazor 1 dien. 21 val.
30 "ZVEZDIN BLIC SUBOTOM" - subota - 27.11.21. u 17 h 2 dien. 6 val.
31GM Round Robin "Paracin 2022", Paracin, January 17th - 23rd 2 dien. 7 val.
32GM Round Robin "Orbis-1 2022", Paracin, January 24th - 30th 2 dien. 7 val.
33GM Round Robin "Orbis-2 2022", Paracin, January 31st - February 6th 2 dien. 7 val.
34IM Round Robin "Paracin 2022", Paracin, January 17th - 23rd 2 dien. 7 val.
35IM Round Robin "Orbis-1 2022", Paracin, January 24th - 30th 2 dien. 7 val.
36IM Round Robin "Orbis-2 2022", Paracin, January 31st - February 6th 2 dien. 7 val.
37FM Round Robin "Orbis-1 2022", Paracin, January 24th - 30th 2 dien. 7 val.
38FM Round Robin "Orbis-2 2022", Paracin, January 31st - February 6th 2 dien. 7 val.
39Novogodisnji rapid Starog grada 2 dien. 18 val.
40Novogodisnji blic Starog grada 2 dien. 19 val.
41GM ASK 4 2021 4 dien. 3 val.
42RADNICKICHESS - IM T2 Decembar 2021 (Robin Round Belgrade ) 13.12.2021.-21.12.2021. 4 dien. 18 val.
43RADNICKICHESS - IM T1 Decembar 2021 (Robin Round Belgrade ) 03.12.2021.-11.12.2021. 4 dien. 18 val.
44Kvalitetna liga Beograda 2021 5 dien. 2 val.
45Prvenstvo ŠK "Gimnazijalac" 2021 5 dien. 7 val.
46Kategorni turnir III kategornika za osvajanje II kategorije - SK Delfin 5 dien. 10 val.
47Prva liga Beograda 2021 5 dien. 22 val.
48Druga liga Beograda 2021 5 dien. 22 val.
49Treća liga Beograda 2021 5 dien. 22 val.
50FM ASK 2 2022 6 dien.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos