Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: South Africa (RSA)

Flag RSA
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U18 20 0 minučių (-ės)
2Ehlanzeni Districts Winter Games U/15 Girls 4 minučių (-ės)
3Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Development Section 5 minučių (-ės)
4EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U16 (2007-2008) 15 minučių (-ės)
52022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section B 18 minučių (-ės)
6Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Section D 26 minučių (-ės)
7RMS TEAMS TOURNAMENT U/13 29 minučių (-ės)
8Western Cape Schools U7 Boys 2022 31 minučių (-ės)
9Western Cape Schools U7 Girls 2022 31 minučių (-ės)
10Western Cape Schools U9 Boys 2022 31 minučių (-ės)
11Western Cape Schools U9 Girls 2022 32 minučių (-ės)
12Western Cape Schools U11 Boys 2022 32 minučių (-ės)
13Western Cape Schools U11 Girls 2022 32 minučių (-ės)
142022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section C 32 minučių (-ės)
15Western Cape Schools U13 Girls 2022 32 minučių (-ės)
16Western Cape Schools U13 Boys 2022 33 minučių (-ės)
17Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Junior Champs Section 33 minučių (-ės)
18Ekurhuleni Trials 2 28052022 u8 u10 (>2013 45 minučių (-ės)
19Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Prestige 54 minučių (-ės)
202022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section F Section F 57 minučių (-ės)
21Knight Riders Open 28 May 2022 1 val. 13 min.
22Ehlanzeni Districts Winter Games U/13 Open 1 val. 23 min.
232022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section A 1 val. 31 min.
24Ehlanzeni Districts Winter Games U/18 Open 1 val. 32 min.
25ERCC CLUB CHAMPIONSHIPS (Invitational) 2022 1 val. 37 min.
26Ehlanzeni District Winter Games U/15 Open 1 val. 38 min.
27RMS TEAMS TOURNAMENT U/11 1 val. 38 min.
28Ehlanzeni Districts Winter Games U/18 Girls 1 val. 46 min.
292022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section D 1 val. 46 min.
30Ehlanzeni Districts Winter Games U/13 Girls 1 val. 47 min.
31Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Section C 1 val. 48 min.
32RMS TEAMS TOURNAMENT U9 2 val. 6 min.
332022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section E 2 val. 15 min.
34Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Section B 2 val. 17 min.
35Ekurhuleni Chess Trial 2 28052022 u12 2 val. 26 min.
36Western Cape Schools U9 Boys 2022 2 val. 45 min.
37Gauteng Schools Disability Chess Festival HSchools 2 val. 47 min.
38Ekurhuleni Trial 2 28052022 U14 (2009-2010) 3 val. 28 min.
39Gauteng Schools Disabiltity Chess Festival - Primary School 3 val. 53 min.
40Elite Chess Youth Rapid Challengers 3 4 val. 10 min.
412022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section F 6 val. 49 min.
42Iron Man Cage 2022 (B) 17 val. 5 min.
43Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 19 val. 14 min.
442022 D3 Cluster 5 and 6 Teams U19 Mixed 20 val. 54 min.
452022 D3 Cluster 5 and 6 Teams U17 Mixed 20 val. 55 min.
462022 D3 Cluster 5 and 6 Teams U15 Mixed 20 val. 56 min.
47Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships Section A 21 val. 1 min.
48Ngaru Friday Special Blitz 23 val. 2 min.
49BC Chess 4th Border Trials C Section 23 val. 23 min.
50BC Chess 4th Border Trials B Section 23 val. 23 min.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 27.05.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos