Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Romania (ROU)

Flag ROU
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Campionatul Municipiului Caransebes ed 2021 1 minučių (-ės)
2Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul A - U14 2 val. 9 min.
3Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul B - U10 2 val. 9 min.
4Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul C - U08 2 val. 10 min.
5Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 10 2 val. 20 min.
6Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 4 2 val. 25 min.
7Cupa Palas Iasi - Blitz 3 val. 12 min.
8Blitzul de la ora cinci ed.22 3 val. 59 min.
9Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 7 4 val. 36 min.
10Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 6 4 val. 38 min.
11Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 5 4 val. 39 min.
12Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 3 4 val. 40 min.
13Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 2 4 val. 42 min.
14Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 1 4 val. 43 min.
15Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 3 5 val. 42 min.
16Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 2 5 val. 47 min.
17Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 1 5 val. 53 min.
18Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 9 6 val. 10 min.
19Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 8 6 val. 10 min.
20Weekend Sahist Bucurestean 42 (3-5 decembrie 2021) Sah Clasic Elo<2200 6 val. 39 min.
21Cupa Mos Nicolae 2021 Husi proiect ACCEPT - POCU 8 val. 24 min.
22Sah in Scoala 2-3-4 Rompetrol 11 val. 58 min.
23Sah in Scoala 0-1 Rompetrol 12 val. 6 min.
24Cupa Palas Amatori U08 12 val. 24 min.
25Cupa Palas Amatori >08ani 12 val. 25 min.
26Cupa Palas Iasi - Rapid 12 val. 26 min.
27Sah in Scoala 5-6-7-8 Rompetrol 12 val. 30 min.
28Cupa Revelionului editia a 5-a sah rapid URZICENI 2021 14 val. 12 min.
29OPEN BLITZ Cupa Logic 64 Brasov 22 val. 54 min.
30Cupa Logic 64 Brasov RAPID 4 decembrie TOATE GRUPELE 22 val. 55 min.
31MEMORIALUL REVOLUTIEI DIN DECEMBRIE 1989 OPEN 1 dien. 4 val.
32Antrenament LTCB 1 dien. 4 val.
33"Iarna Sahista Ploiesteana" - editia Ia - 18-19 decembrie 2021, Ploiesti 1 dien. 7 val.
34Festivalul de Toamna Arad 2021 Se vor forma grupe de 6 jucatori in ordinea elo-ului din lista cu jucatori 1 dien. 8 val.
35Campionatul National de Sah Blitz Open - 2021 1 dien. 13 val.
36Campionatul National de Sah Rapid Open - 2021 1 dien. 13 val.
37Turneul de șah ,,Tinerii Lei No.3’’ Baia Mare – 10-12.12.2021 2 dien. 6 val.
38Campionatul National de Sah Rapid Feminin - 2021 3 dien. 5 val.
39Campionatul National de Sah Dezlegari Feminin - 2021 3 dien. 5 val.
40Campionatul National de Sah Dezlegari Open - 2021 3 dien. 5 val.
41Campionatul National de Sah Blitz Feminin - 2021 3 dien. 5 val.
42Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa A, Sighetu Marmatiei 3 dien. 10 val.
43Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa B, Sighetu Marmatiei 3 dien. 10 val.
44Cupa "1 Decembrie", sah rapid, jucatori nelegitimati, Sighetu Marmatiei 3 dien. 10 val.
45Memorialul Bikasz-Cirica Andrei editia a XI-a 4 dien. 6 val.
46Antrenament ACS Hannibal 4 dien. 6 val.
47CUPA 1 DECEMBRIE OPEN 27 - 30 NOIEMBRIE 4 dien. 7 val.
48CUPA 1 DECEMBRIE 27-30 NOIEMBRIE U 06 - U 10 4 dien. 11 val.
49Cupa Castanelor editia a VII a la sah rapid Partide live https://www.chessbomb.com/arena/2021-chestnuts-cup 4 dien. 13 val.
50CUPA 1 DECEMBRIE BLITZ 28 NOIEMBRIE 6 dien. 3 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos