Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Montenegro (MNE)

Flag MNE
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1IM V-2022 Djenovici, Herceg Novi 7 val. 17 min.
2Montenegro Team Cup 2022 7 val. 47 min.
3FM V -2022 Djenovici, Herceg Novi 8 val. 25 min.
4Sahom protiv zaborava Mojkovac 2022 12 val. 35 min.
5Ekipno prvenstvo osnovnih škola Sjeverne regije( I-VI razred) - 2022. 1 dien. 8 val.
6Ekipno prvenstvo osnovnih škola( I-VI razred),Pljevlja-2022. 1 dien. 9 val.
7GM Norm Tournament 01 - 7-12th June 2022 2 dien. 7 val.
8Prvenstvo OS,,Ratko Zaric,, - Starija grupa 2 dien. 11 val.
9Prvenstvo OS ''Ratko Zaric,, ( I-razred ) 4 dien. 17 val.
10GM Norm Tournament 02 - 14-19th June 2022 5 dien. 5 val.
11Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022 V-IX razred 5 dien. 7 val.
12Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022. I-IV razred 5 dien. 7 val.
13Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. V-IX razred 6 dien. 8 val.
14Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. I-IV razred 6 dien. 8 val.
15Open turnir "Buducnost" 7 dien. 8 val.
16Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. V-IX razred 7 dien. 8 val.
17Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. I-IV razred 7 dien. 8 val.
18EKIPNO PRVENSTVO SREDNJE REGIJE 7 dien. 10 val.
19Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U18 8 dien. 12 val.
20Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U14 8 dien. 12 val.
21Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U10 8 dien. 12 val.
22Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 10 dien. 6 val.
23Prvenstvo OS ''Braca Labudovic'' 13 dien. 14 val.
243. Trofej "Hejdara Alijeva" 14 dien. 9 val.
2517 liga osnovnih skola Podgorice u sahu 15 dien. 12 val.
2627. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U14 19 dien. 9 val.
2727. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U18 19 dien. 10 val.
2827. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U16 19 dien. 10 val.
2927. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U08 19 dien. 18 val.
3027. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G12 21 dien. 11 val.
3127. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B12 21 dien. 11 val.
3227. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G10 21 dien. 11 val.
3327. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B10 21 dien. 12 val.
34Prvenstvo OS ,,Olga Golovic'' 26 dien. 16 val.
35Prvenstvo OS,,Olga Golovic,, - mladja grupa 26 dien. 17 val.
36Rapid turnir "Zeta 01-2022" 29 dien. 5 val.
37Open turnir SK "Buducnost" 02-2022 34 dien. 14 val.
3829 Bozicni Memorijal Zoran i Vuko 36 dien. 11 val.
39Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Oleander" 36 dien. 13 val.
40Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Maslina" 36 dien. 13 val.
41Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Lovor" 36 dien. 13 val.
4227. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U18 42 dien. 11 val.
4327. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U14 42 dien. 12 val.
4427. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G12 42 dien. 12 val.
4527. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U10 42 dien. 12 val.
4627. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G10 42 dien. 12 val.
4727. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U12 42 dien. 12 val.
4827. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U08 42 dien. 12 val.
49'Third Saturday' Mixed GM-IM Djenovici Herceg Novi (MNE) 45 dien. 14 val.
5027. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije sjeverna regija U14 49 dien. 12 val.
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos