Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: North Macedonia (MKD)

Flag MKD
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" A tournament (rating<2200) 12 val. 41 min.
2Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" B tournament (rating<1800) 12 val. 46 min.
3Blitz chess tournament "11 November" 14 dien. 12 val.
4Youth Rapid Chess Championship of N. Macedonia 2021 (U08, U10, U12) 16 dien. 20 val.
5Youth Rapid Chess Championship of N. Macedonia 2021 (U14, U16, U18) 16 dien. 20 val.
6CHESS FESTIVAL-Skopje OPEN Blitz 2021 49 dien. 12 val.
7CHESS FESTIVAL-Skopje OPEN Rapid 2021 49 dien. 21 val.
8II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-A (born 2003 or younger) 78 dien. 21 val.
9II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-B (born 2007 or younger) 78 dien. 22 val.
10II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-C (born 2011 or younger) 78 dien. 23 val.
11Rapid Ezerska kralica 2021 80 dien. 14 val.
12Open Rapid Chess Tournament Vizioni M 83 dien. 21 val.
13WOMEN's TEAM CHAMPIONSHIP OF N.MACEDONIA 2021 90 dien. 19 val.
14XXIX Team Championship of N.Macedonia 2021 100 dien. 19 val.
15SK Prilep 04082021 117 dien. 3 val.
16SK Prilep 01082021 120 dien. 19 val.
17SK Prilep 28072021 120 dien. 19 val.
18SK Prilep 25072021 120 dien. 19 val.
19Open Championship of N. Macedonia 2021 121 dien. 18 val.
20Youth Championships of North Macedonia 2021-U18 138 dien. 21 val.
21Vtora Liga - Ekipno Prvenstvo na Makedonija 2021 /Finalna grupa/ 146 dien. 14 val.
22Vtora Liga - Ekipno Prvenstvo na Makedonija 2021 /GR.A/ 147 dien. 11 val.
23Vtora Liga - Ekipno Prvenstvo na Makedonija 2021 /GR.B/ 147 dien. 11 val.
24Vtora Liga - Ekipno Prvenstvo na Makedonija za zeni 2021 147 dien. 14 val.
25Karposh Chess Club Championship 2021 147 dien. 14 val.
26ФИНАЛЕ-Првенство на Македонија за слепи и визуелно хендикепирани лица 2021 150 dien. 23 val.
27Youth Championships of North Macedonia 2021-U16 154 dien. 20 val.
28Youth Championships of North Macedonia 2021-U14 157 dien. 20 val.
29Youth Championships of North Macedonia 2021-G16 157 dien. 20 val.
30Youth Championships of North Macedonia 2021-U10 157 dien. 22 val.
31Youth Championships of North Macedonia 2021-U08 157 dien. 23 val.
32Youth Championships of North Macedonia 2021-U12 158 dien. 18 val.
33Youth Championships of North Macedonia 2021-G14 159 dien. 21 val.
34Youth Championships of North Macedonia 2021-G10 159 dien. 23 val.
35Youth Championships of North Macedonia 2021-G12 159 dien. 23 val.
36Youth Championships of North Macedonia 2021-G08 160 dien. 23 val.
37Youth Championships of North Macedonia 2021-G18 169 dien. 17 val.
38Amaterski turnir za mladi “VEZILKA Bitola” 170 dien. 1 val.
39Sahovski turnir za najmladi - U08 177 dien. 20 val.
40Mladi Nadezi 3 274 dien. 16 val.
41Mladi Nadezi 4 274 dien. 17 val.
42Mladi Nadezi 5 274 dien. 17 val.
43Mladi Nadezi 6 274 dien. 17 val.
44European Individual Rapid Chess Championship 2018 285 dien. 16 val.
45Mladi Nadezi 337 dien. 17 val.
46Mladi Nadezi 2 337 dien. 18 val.
47Skopje Open Blitz 2020 407 dien. 15 val.
48Skopje Open Rapid Junior 2020 407 dien. 20 val.
49SKOPJE Open Rapid 2020 407 dien. 21 val.
50WOMEN's TEAM CHAMPIONSHIP OF N.MACEDONIA 2020 Final Group 413 dien. 12 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos