Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: North Macedonia (MKD)

Flag MKD
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 А (U20 and ELO < 2300) 9 val. 56 min.
2KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 B - U10 1 dien. 6 val.
3Team Champ Yahya Kemal 1-5 class 2 dien. 5 val.
4Team Champ Yahya Kemal 6-9 class 2 dien. 6 val.
5PRILEP 2022-GRAND PRIX 6 2 dien. 8 val.
6Pelagonija 2022 2 dien. 9 val.
7KVALITET JUNIOR CHESS FESTIVAL 2022 C - U08 3 dien. 9 val.
8The 2022 IBCA World Team Chess Championship-Red Group 4 dien. 14 val.
9The 2022 IBCA World Team Chess Championship-Yellow Group 4 dien. 14 val.
107th Memorial Chess Tournament "FADIL NIMANI" 6 dien. 10 val.
11PRILEP Maj 2022 9 dien. 6 val.
12PRILEP 2022-GRAND PRIX 5 16 dien. 9 val.
13Open Championship of N. Macedonia 2022 19 dien. 1 val.
14Women's Championship of N.Macedonia 2022 19 dien. 2 val.
15PRILEP 2022-GRAND PRIX 4 44 dien. 9 val.
16"Naum Naumovski-Borche" U18 - born 2004 or younger & ELO under 1800 (Standard) 50 dien. 3 val.
17Naum Naumovski-Borche U10 - born 2012 or younger (Rapid) 52 dien. 7 val.
18Naum Naumovski-Borche U08 - born 2014 or younger (Rapid) 52 dien. 8 val.
19MSU "SLAVJANSKI" - born 2006 or younger & ELO under 1800 (Standard) 65 dien. 6 val.
20MSU "SLAVJANSKI" - OPEN (Rapid) 65 dien. 8 val.
21PRILEP 2022-GRAND PRIX 3 72 dien. 8 val.
22PRILEP blitz 27022022 86 dien. 6 val.
23PRILEP 2022-GRAND PRIX 2 93 dien. 8 val.
24ARM 2022 97 dien. 9 val.
25PRILEP 2022-GRAND PRIX 1 114 dien. 9 val.
26Pelagonija 2021 148 dien. 19 val.
27Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U12 149 dien. 9 val.
28Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U10 149 dien. 9 val.
29Отворено првенство на град Скопје за млади во стандарден шах 2021- U08 149 dien. 11 val.
30Отворено првенство на град Скопје за млади 2021 г. - брзопотезен шах 156 dien. 9 val.
31Memorial Aleksandar Todoroski 156 dien. 17 val.
32Отворено првенство на град Скопје за млади 2021г. - забрзан шах U14,U16,U18 157 dien. 5 val.
33Отворено првенство на град Скопје за млади 2021г. - забрзан шах U08,U10,U12 157 dien. 9 val.
34Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" A tournament (rating<2200) 167 dien. 4 val.
35Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" B tournament (rating<1800) 167 dien. 4 val.
36Blitz chess tournament "11 November" 190 dien. 1 val.
37Youth Rapid Chess Championship of N. Macedonia 2021 (U08, U10, U12) 192 dien. 9 val.
38Youth Rapid Chess Championship of N. Macedonia 2021 (U14, U16, U18) 192 dien. 9 val.
39CHESS FESTIVAL-Skopje OPEN Blitz 2021 225 dien. 1 val.
40CHESS FESTIVAL-Skopje OPEN Rapid 2021 225 dien. 10 val.
41II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-A (born 2003 or younger) 254 dien. 10 val.
42II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-B (born 2007 or younger) 254 dien. 11 val.
43II International Youth Chess Tournament Lake Queen 2021-C (born 2011 or younger) 254 dien. 12 val.
44Rapid Ezerska kralica 2021 256 dien. 3 val.
45Open Rapid Chess Tournament Vizioni M 259 dien. 10 val.
46WOMEN's TEAM CHAMPIONSHIP OF N.MACEDONIA 2021 266 dien. 8 val.
47XXIX Team Championship of N.Macedonia 2021 276 dien. 8 val.
48SK Prilep 04082021 292 dien. 16 val.
49SK Prilep 01082021 296 dien. 8 val.
50SK Prilep 28072021 296 dien. 8 val.
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos