Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Hungary (HUN)

Flag HUN
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Fekete Ferenc Memorial A 1 val. 28 min.
2Fekete Ferenc Memorial B 1 val. 28 min.
3Chess in the City 2021 - 23rd AVAS-DVTK Open 1 val. 56 min.
4II. Újbuda Online Sakk Fesztivál 6 val. 59 min.
544. Harkányi Tenkes Kupa 2021.12.08-15 - A csoport -44th Tenkes Cup 2021.12.08-15 - A Group 16 val. 36 min.
615th Winter Balaton – Hotel Magistern Open 17 val. 56 min.
744. Harkányi Tenkes Kupa 2021.12.08-15 - B csoport -44th Tenkes Cup 2021.12.08-15 - B Group 18 val. 10 min.
8Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II.osztály 1 dien. 4 val.
9Vasárnap4 Online Versenyek 1 dien. 23 val.
10II. Szentmiklósi Rapid Open 2 dien. 1 val.
1120th Baranya Int. Chess Festival Hotel Castello Siklos 2 dien. 2 val.
12Csongrad-Csanad Region Team Ch. 2021-2022. R 2-3 2 dien. 3 val.
13Team League Pest Region Hoschek László Class 1 Group 2021-2022 2 dien. 17 val.
14Veszprém Megyei Sakk Csapatbajnokság 2021-2022. évekre 2 dien. 17 val.
15Team League Pest Region Toth Gyorgy Super Group 2021-2022 2 dien. 18 val.
16Szabolcs Szatmar Bereg Region Team Ch. 2021-22 R 1-2 2 dien. 19 val.
171st Matrametal Kupa U2200 (Eger) 2 dien. 20 val.
181st Matrametal Kupa U1600 (Eger) 2 dien. 20 val.
19GyMS Megyei I. o. CSB 2021/2022 Zorkóczy György-csoport - ALAPSZAKASZ 2 dien. 21 val.
20Somogy Kupa 2021/2022. 3 dien. 17 val.
21 268139 Fejer Region 2st Div. 2021-22 R 3 3 dien. 20 val.
22VII.Őszi Agora Kupa A (1800-2050) 3 dien. 20 val.
23VII.Őszi Agora Kupa B (1550-1800) 3 dien. 20 val.
24VII.Őszi Agora Kupa C (1300-1550) 3 dien. 20 val.
25VII.Őszi Agora Kupa D (1050-1300) 3 dien. 20 val.
26VII.Őszi Agora Kupa E (élő nélküli) 3 dien. 20 val.
27TFSE Racka Rapid Open - november 3 dien. 20 val.
28TFSE Racka Rapid U1600 - november 3 dien. 20 val.
29CBC Chess Grand Prix 4 Szeged 3 dien. 21 val.
30Mánfa Kupa csapatbajnokság 2021 3 dien. 21 val.
31Régiós Kupa 2021/2022 - 5. verseny *** AB-csoport 3 dien. 22 val.
32Régiós Kupa 2021/2022 - 5. verseny *** C-csoport 3 dien. 22 val.
33Veszprém Megye Egyéni Senior Bajnoksága 2021. november 27. Tapolca 3 dien. 22 val.
34Vezerkepzo GM November 2021 4 dien. 21 val.
35Vezerkepzo IM November 2021 4 dien. 23 val.
36Péntek5 - 01 / Rapid Versenysorozat 5 dien. 6 val.
37Magyar férfi egyéni bajnokság, selejtező (KO) 5 dien. 18 val.
38Maróczy Géza SE Nemzetközi Rapid Sakkverseny 7 dien. 19 val.
39Pest Region Team Ch. Herczeg O Group 2021-2022 9 dien. 18 val.
40Karácsonyi sakkverseny Pest Megye 3-4. korcsoport 9 dien. 19 val.
41Karácsonyi sakkverseny Pest Megye 1. korcsoport 9 dien. 19 val.
42XXI. Cserto Kupa 2021 felnött csoport 10 dien. 3 val.
438th Bodrog Kupa A over 1600 10 dien. 16 val.
448th Bodrog Kupa C U1700 10 dien. 16 val.
458th Bodrog Kupa E Nem igazoltak 10 dien. 16 val.
46 268138 Fejer Region 1st Div. 2021-22 R 5 10 dien. 17 val.
47II. Aragóniai Jolán Fide rapid nemzetközi sakkverseny KEM Egyéni Rapid bajnokság (2021.11.20) 10 dien. 17 val.
48II. Aragóniai Jolán Fide rapid nemzetközi sakkverseny "B" csoport - 2021.11.20. 10 dien. 17 val.
49XXIV. Kapuvári Király Kupa A-csoport 10 dien. 17 val.
50XXIV. Kapuvári Király Kupa BCDE-csoport 10 dien. 21 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos