Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
115th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 32 minučių (-ės)
2FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 10 1 val. 52 min.
3FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 8 7 val. 57 min.
4FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 10 1 dien. 7 val.
5FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Open 12 1 dien. 7 val.
6FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 12 1 dien. 15 val.
7FIDE WORLD CADETS CHESS CHAMPIONSHIPS 2022 Girls 8 1 dien. 15 val.
8Cemi 2 dien. 7 val.
9ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 14 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 2 dien. 8 val.
10ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 10 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 2 dien. 9 val.
11ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 8 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 2 dien. 9 val.
12ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 8 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 2 dien. 9 val.
13ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 10 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. პირველი ლიგა 2 dien. 9 val.
14TB Ch U14 Boys 3 dien. 9 val.
15TB Ch U14 Girls 3 dien. 9 val.
16Open Kutaisi - 2022 3 dien. 10 val.
17იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 3 dien. 11 val.
18იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 3 dien. 11 val.
19იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 3 dien. 11 val.
20იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წელს გადაცლებულ გოგონათა შორის 3 dien. 11 val.
21იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 3 dien. 11 val.
22იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წელს გადაცლებულ ჭაბუკთა შორის 3 dien. 11 val.
23საკვალიფიკაციო ტურნირი IV-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 dien. 12 val.
24იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 3 dien. 12 val.
25საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 3 dien. 12 val.
26იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თან. 7 წლ. გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 3 dien. 12 val.
27ღია ტურნირი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 dien. 12 val.
28V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 dien. 12 val.
29IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 dien. 13 val.
30იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 8 წელს გადაცლებულ ჭაბუკთა შორის 3 dien. 14 val.
31იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 8 წელს გადაცლებულ გოგონათა შორის 3 dien. 14 val.
32იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– უთანრიგო 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 3 dien. 14 val.
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 3 dien. 14 val.
34იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 7 წლამდე გოგონათა შორის 3 dien. 14 val.
35იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 6 წლამდე ჭაბუკთა შორის 3 dien. 14 val.
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 6 წლამდე გოგონათა შორის 3 dien. 14 val.
37ფოთის გრან-პრის გათამაშების III ეტაპი 14 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის. უმაღლესი ლიგა 4 dien. 8 val.
38მურმან დემურიას XX მემორიალი 13 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 5 dien. 12 val.
39მურმან დემურიას XX მემორიალი 9 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 5 dien. 12 val.
40მურმან დემურიას XX მემორიალი 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 5 dien. 13 val.
41III თანრიგი 10 dien. 9 val.
42IV თანრიგი 10 dien. 11 val.
43III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 dien. 11 val.
44საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 10 dien. 12 val.
45საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 10 dien. 12 val.
46საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 10 dien. 12 val.
47IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 dien. 13 val.
48თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 dien. 13 val.
49Blitz Olympic Champion 11 dien. 8 val.
50Open Chess Festival "Batumi-2022" U20 B/G 11 dien. 12 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos