Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: France (FRA)

Flag FRA
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Capechecs - Blitz 2021 - Finals 74 dien. 6 val.
2Capechecs - Blitz 2021 - Group B 74 dien. 9 val.
3Capechecs - Blitz 2021 - Group A 74 dien. 9 val.
4Capechecs - The Anatoly Karpov Trophy 2021 - Final Stage 75 dien. 2 val.
5Capechecs - The Anatoly Karpov Trophy 2021 - Qualifying stage 76 dien. 11 val.
6Capechecs - The Challenge 2021 77 dien. 6 val.
7Tournoi à norme de MI du Barreau et du Cercle des Armées 122 dien. 5 val.
83ème festival d'échecs d'Allauch (A) 138 dien. 7 val.
9French Women Team Championship - top8F 2021 143 dien. 11 val.
10French Women Team Championship - Top8F 2021 145 dien. 4 val.
11French Women Team championship - Top8F 2021 145 dien. 4 val.
123ème festival d'échecs d'Allauch (B<1600) 154 dien. 8 val.
132021_Circuit-Echecs-Gascon_A 165 dien. 12 val.
142021_Circuit-Echecs-Gascon_B 165 dien. 12 val.
152021_Circuit-Echecs-Gascon_C 165 dien. 12 val.
16!er Open International d'ete de Bastia 182 dien. 9 val.
17French Team Championship - Top 12 - 2021 199 dien. 9 val.
182ème tournoi de GM du Barreau de Paris et du Cercle National des Armées 210 dien. 9 val.
19Paris Grand Chess Tour Blitz 211 dien. 7 val.
20Paris Grand Chess Tour Rapid 213 dien. 2 val.
211er Championnat d'échecs en ligne par équipes de la Francophonie 228 dien. 9 val.
22Standard ChessMates Negresco 240 dien. 13 val.
23ChessMatesBlitzNegresco 241 dien. 10 val.
24ChessMatesRapideNegresco 241 dien. 14 val.
252ème Tournoi de GM du C'Chartres Echecs 243 dien. 12 val.
26Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - Tournoi de Blitz 243 dien. 13 val.
27Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - D. Cornette vs A. Skripchenko 244 dien. 8 val.
28Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - Lagarde vs Kamsky 244 dien. 8 val.
29Coups de Théâtre - C'Chartres Echecs - R. Edouard vs N. Guliyev 244 dien. 10 val.
301ère Coupe d'échecs en ligne par équipes de la Francophonie 248 dien. 4 val.
31DWI SWISS CUP 277 dien. 14 val.
32Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U08 304 dien. 5 val.
33Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U10 304 dien. 5 val.
34Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U12 304 dien. 5 val.
35Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U14 304 dien. 5 val.
36Championnat des Hauts-de-Seine 2021 - U16 304 dien. 5 val.
37Fide World University Team Chess Champiom (Blitz) 304 dien. 20 val.
38Fide World University Team Chess Champiom (Rapid) 304 dien. 20 val.
39Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U08 311 dien. 7 val.
40Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U10 311 dien. 7 val.
41Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U12 311 dien. 7 val.
42Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U14 311 dien. 7 val.
43Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U16 311 dien. 7 val.
44Championnat Départemental des Jeunes de l'Essonne U20 311 dien. 7 val.
45France Top 16 Final A 367 dien. 12 val.
46France Top 16 Final B 367 dien. 13 val.
471er Open de Blitz en ligne de Cappelle La Grande 375 dien. 3 val.
48France Top 16 Group B de La Bourdonnais 375 dien. 11 val.
49France Top 16 Group A Philidor 375 dien. 11 val.
50Trophée Roza Lallemand en ligne 2020 400 dien. 14 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos