Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Memoriál Ing. Olexy 5 val. 25 min.
2Prebor oddilu TJ Kralupy 2021 7 val. 10 min.
3Vánoční turnaj ŠK Olympia, 5. ročník 7 val. 23 min.
4GENS UNA SUMUS Podzim 2021 - turnaj čtyřčlenných družstev (Praha) , každé družstvo s každým 8 val. 11 min.
537. ročník Memoriálu Stanislava Vojty Chotýšany 26.12.2021 11 val. 21 min.
6Otevřené MČR amatérů v šachu 2022 12 val. 14 min.
7Okresní kolo přeboru škol v sachu 14 val. 37 min.
8Okresní kolo přeboru škol v šachu Teplice 15 val. 16 min.
9Přebor oddílu TJ ČZ Strakonice 2022 18 val. 32 min.
10MĚSTSKÁ SOUTĚŽ OSTRAVA 2021 - 2022 1 dien. 5 val.
11Základní turnaj 2021/2022 1 dien. 8 val.
1274.ročník memoriálu dr.Karla Treybala 1 dien. 10 val.
13Školní šachový turnaj OA TGM 2021 1 dien. 12 val.
14Regionální soutěž SŠS 2021/22 skupina C 1 dien. 19 val.
15Liberec Open 2022 - A FIDE Open 21st International Chess Festival 1 dien. 19 val.
16Marienbad Open 2022 - D Seniors Open 20th International Chess Festival 1 dien. 19 val.
17Marienbad Open 2022 - C FIDE Open 20th International Chess Festival 1 dien. 19 val.
18Marienbad Open 2022 - B IM Round Robin 20th International Chess Festival 1 dien. 19 val.
19Marienbad Open 2022 - A GM Round Robin 20th International Chess Festival 1 dien. 19 val.
20Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina D4 1 dien. 19 val.
21Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina D3 1 dien. 19 val.
22Prague Open 2022 - B FIDE Open 20th International Chess Festival 1 dien. 19 val.
23Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina D2 1 dien. 19 val.
24Prague Open 2022 - A IM Open 20th International Chess Festival 1 dien. 19 val.
25Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina D1 1 dien. 19 val.
26Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C4 1 dien. 19 val.
27Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C3 1 dien. 19 val.
28Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C2 1 dien. 19 val.
29Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C1 1 dien. 19 val.
30Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina B 1 dien. 19 val.
31Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina A 1 dien. 19 val.
32Otevřený přebor Š.O. Praga - 2.B 2 dien. 4 val.
33Otevřený přebor Š.O. Praga - 2.A 2 dien. 4 val.
34Otevřený přebor Š.O. Praga - 1.A 2 dien. 4 val.
35ŚSPK - Krajský přebor družstev II. třídy 2021/2022 2 dien. 6 val.
362. liga A 2021/22 2 dien. 6 val.
37ČEZ Otevřené MČR v bleskovém šachu 2021 - DS Brno Open 2 dien. 8 val.
38Vánoční rapid mládeže v rámci sportovního trojboje DDM Varnsdorf 2 dien. 10 val.
39JmŠS KPIIC - 2021/2022 2 dien. 13 val.
40Jihočeský šachový svaz, 2. divize - zákl. skupina B 2 dien. 21 val.
41Regionální soutěž SŠS 2021/22 skupina A 2 dien. 22 val.
42ČEZ Otevřené MČR v bleskovém šachu 2021 - Bulinský & Vávra Open 3 dien. 6 val.
43Krajská soutěž Vysočina 2021/2022 družstva 3 dien. 7 val.
44Okresní soutěž Opava - základní část 3 dien. 7 val.
45Regionální soutěž UH 2021/2022 3 dien. 8 val.
46DAFO CUP 2021 3 dien. 9 val.
47Jihočeský šachový svaz, 2. divize - sk. A 3 dien. 9 val.
48PDŠS - Krajský přebor II východ 2021/2022 3 dien. 9 val.
49ŠSPK - Regionální přebor B - 2021/22 3 dien. 9 val.
50Krajský přebor družstev ŠSLK 2021/2022 3 dien. 9 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos