Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Costa Rica (CRC)

Flag CRC
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Torneo Blitz Girasoles 2 Julio 2022 1 dien. 4 val.
2Segundo Ciclo Escuela Ricardo Jimenez Oreamuno 3 dien. 2 val.
3Primer Ciclo Escuela Ricardo Jimenez Oreamuno 3 dien. 6 val.
4U12 Bronstein 2022 (289533) 4 dien. 6 val.
5Abierto Bronstein 2022 (289532) 4 dien. 6 val.
6Clasificatorio Terceras EDUFI 4 dien. 19 val.
7Clasificatorio Cuartas EDUFI 4 dien. 19 val.
8TORNEO BARBARENO 2022 RANDALL BALMACEDA IN MEMORIAM (288727) 6 dien. 7 val.
9Blitz club Omar Dengo 8 dien. 3 val.
10Open: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 8 dien. 4 val.
11U16 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 8 dien. 4 val.
12U10 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 8 dien. 4 val.
13U14 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 8 dien. 4 val.
14U12 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 8 dien. 4 val.
15U14 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 8 dien. 4 val.
16U10 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 8 dien. 4 val.
17U16 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 8 dien. 4 val.
18U12 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 8 dien. 4 val.
19I Torneo Institucional Anastasio Alfaro 12 dien. 6 val.
20I Torneo Institucional Anastasio Alfaro (C) 12 dien. 6 val.
21Regional San José Central B Abierto 16 dien. 6 val.
22Regional San José Central E Abierto 16 dien. 7 val.
23Regional San José Central B Femenino 16 dien. 7 val.
24Regional San José Central D Abierto 16 dien. 7 val.
25Regional San José Central C Abierto 16 dien. 7 val.
26Regional San José Central A Femenino 16 dien. 7 val.
27Regional San José Central A Abierto 16 dien. 7 val.
28I Fecha: Clasificatorio del Campeonato Nacional ADAES 2022 17 dien. 7 val.
29Regional San José Central C Femenino 17 dien. 9 val.
30Torneo Nacional Clasificatorio 2da División Montes de Oca 21 dien. 3 val.
31Torneo Nacional Clasificatorio 3ra División Montes de Oca 21 dien. 3 val.
32Torneo Nacional Clasificatorio 4ta División Montes de Oca 21 dien. 3 val.
33I Chess With Coco Invitational 24 dien. 22 val.
34Juegos Distritales Escazú 2022 - Open 27 dien. 21 val.
35Juegos Distritales Escazú 2022 - U14 27 dien. 21 val.
36Torneo Universitario de Ajedrez Femenino CONARE 2022 29 dien. 1 val.
37Torneo Universitario de Ajedrez Masculino CONARE 2022 29 dien. 1 val.
38JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto 34 dien. 5 val.
39JDR Turrialba - ASOEDUFI A Abierto 34 dien. 5 val.
40JDETurrialba - ASOEDUFI A Femenino 34 dien. 5 val.
41JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto (Equipos) 34 dien. 7 val.
42JDETurrialba - ASOEDUFI A Abierto (Equipos) 34 dien. 7 val.
43Categoría D - Regional Penínsular 37 dien. 3 val.
44Categoría B - Regional Penínsular 37 dien. 4 val.
45Categoría A - Regional Penínsular 37 dien. 4 val.
46Categoría C - Regional Peninsular 37 dien. 4 val.
47JDETurrialba - ASOEDUFI D Femenino 37 dien. 6 val.
48JDE Turrialba - ASOEDUFI D Abierto Equipos 37 dien. 7 val.
49JDE Turrialba - ASOEDUFI C Abierto Equipos 37 dien. 7 val.
50JDETurrialba - ASOEDUFI D Abierto 37 dien. 7 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 03.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos