Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Chesslanad Şahmat Klubu lll Dərəcə təsnifat turniri İYUL 13-15 saat(12:30) 3 val. 28 min.
2Chessland Şahamat Klubu lV Dərəcə təsnifat turniri İYUL 13-15 saat (10:00) 3 val. 29 min.
3Albert Aqaronov adına Chess Master l Dərəcə turniri 4-10 iyul 28 may filialı 0703808487 5 val. 17 min.
43cü dərəcə 15-17iyul.əlaqə nömrəsi-050-214-83-10 6 val. 59 min.
54cü dərəcə yarışı15-17iyul. Əlaqə nömrəsi-050-214-83-10 7 val. 16 min.
64 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri sabah 14:00 8 val.
7Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) I dərəcə turniri (10-15 iyul) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 8 val. 38 min.
84 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri sabah 12:00 9 val. 29 min.
94 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri sabah 10:00 9 val. 31 min.
1016 yaş olimpiyadaya seçmə yarış - Naxçıvan 9 val. 39 min.
11PREMİER SCHOOL OF CHESS II dərəcə 4-5-6-7 iyul saat 13:00 ƏLAQƏ 0124904203 10 val. 25 min.
12PREMIER SCHOOL OF CHESS III dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 13:00 ƏLAQƏ 0124904203 10 val. 28 min.
13AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU Təsnifat yarışı - III DƏRƏCƏ 09,10,11,12 iyul 2022 12:00-DA 10 val. 33 min.
14AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU Təsnifat yarışı - IV DƏRƏCƏ 09,10,11,12 iyul 2022 10:00-DA 10 val. 34 min.
15AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU Təsnifat yarışı - II DƏRƏCƏ 09,10,11,12, 13 iyul 2022 14:30-DA 10 val. 34 min.
162 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 12.00 RŞK 10 val. 59 min.
173 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 12.00 RŞK 10 val. 59 min.
18Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 0124904203 13 val. 15 min.
194 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 10.00 RŞK 14 val. 8 min.
204 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 10.00 RŞK 8 yaşadək 14 val. 8 min.
21Ucar Yayı 2022 Şahmat turniri 14 val. 10 min.
22Fuad Jafarov memorium-2022 -open 1 dien. 9 val.
23Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 1 dien. 12 val.
24Albert Aqaronov Adına Chess Master İyulun 5,6.7 ll Dərəcə Turniri 11:00 8 sayli məktəb 0505808087 2 dien. 2 val.
254 dərəcə turniri 04-08 iyul 2022 saat 10.00 RŞK votsap 050 561-07-63 3 dien. 5 val.
26Fuad Jafarov memorial-2022 Rapid tournamnt 3-rd july 15-00 3 dien. 5 val.
27AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ YARIŞI 27 iyun - 03 iyul 2022 15:00-da 055 540 44 02 3 dien. 11 val.
28Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 14 yaşa qədər 3 dien. 12 val.
29Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 12 yaşa qədər 3 dien. 12 val.
30Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 10 yaşa qədər 3 dien. 12 val.
31Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 8 yaşa qədər 3 dien. 12 val.
32Fuad Jafarov Memorial-2022 -Masters(GM norm) Shirvanshah hotel(Baku) 4 dien. 9 val.
33Fuad Jafarov memorial -2022 Children U12 (rating) 4 dien. 12 val.
34Blitsturnir-Sumqayıt-1.07.22 5 dien. 10 val.
35Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun - 1 iyul) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 5 dien. 11 val.
36PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi II Dərəcə turniri 4-5-6-7 iYUL saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 5 dien. 13 val.
37PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi III dərəcə Turniri 4-5-6-7 İyul saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 5 dien. 13 val.
38Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 5 dien. 13 val.
398 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 6 dien. 7 val.
403 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri.26-30.06.22 saat 11:00 6 dien. 13 val.
41Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 6 dien. 13 val.
42Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 6 dien. 13 val.
433 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli f.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 7 dien. 8 val.
443 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli q)Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 7 dien. 9 val.
45Dünya Şahmat gününə həsr edilmiş III dərəcə turniri 7 dien. 10 val.
46Dünya Şahmat gününə həsr edilmiş IV dərəcə turniri 7 dien. 10 val.
4724-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 4cü dərəcə yarışı. 10 dien. 9 val.
48Fuad memorial -2022 open (rezerve list) 10 dien. 12 val.
4924-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 3cü dərəcə yarışı. 10 dien. 15 val.
50Fuad Jafarov memorial-2022 -Blitz Team 25 june 17-00 11 dien. 5 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos