Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Austria (AUT)

Flag AUT
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Schach am Dienstag - 5.Turnier 11 val. 38 min.
215. Salzkammergut Schachopen 2023 (D-Turnier unter 1500 nat. Elo) 1 dien. 8 val.
315. Salzkammergut Schachopen 2023 (C-Turnier unter 1750 nat. Elo) 1 dien. 8 val.
4BORG Linz Schulschachturnier 1 dien. 12 val.
515. Salzkammergut Schachopen 2023 (B-Turnier unter 2000 FIDE-Elo) 1 dien. 18 val.
615. Salzkammergut Schachopen 2023 (Meisterblitzturnier mit FIDE-Elowertung) 2 dien. 13 val.
77. Schwimmendes Schachturnier am Attersee 2023 5 dien. 19 val.
815. Salzkammergut Schachopen 2023 (A-Turnier) 6 dien. 23 val.
9OÖ Kreisliga West 2022/2023 9 dien. 14 val.
10OÖ Kreisliga Ost 2022/2023 9 dien. 14 val.
11OÖ Kreisliga Nord 2022/2023 9 dien. 14 val.
12OÖ Landesliga 2022/2023 9 dien. 14 val.
13OÖ 2. Klasse Jugend 2022/2023 11 dien. 14 val.
14OÖ 1. Klasse Süd 2022/2023 15 dien. 5 val.
15JLM Turnierschach OÖ Gruppe U14 15 dien. 15 val.
16OÖ Landesliga West 2022/2023 15 dien. 15 val.
17OÖ Landesliga Ost 2022/2023 15 dien. 15 val.
18OÖ 1. Klasse West 2022/2023 15 dien. 15 val.
19OÖ 1. Klasse Ost 2022/2023 15 dien. 15 val.
20OÖ 1. Klasse Nord 2022/2023 15 dien. 15 val.
21JLM Turnierschach OÖ Gruppe U16 15 dien. 19 val.
22JLM Turnierschach OÖ Gruppe U12 15 dien. 19 val.
23JLM Turnierschach OÖ Gruppe U10 15 dien. 19 val.
24JLM Turnierschach OÖ Gruppe U8 15 dien. 19 val.
25Schülerliga Kreis Mitte 2023_Turnier3_U12_U14 24 dien. 21 val.
26Schülerliga Kreis Nord 2023_4.Turnier - U12 25 dien. 11 val.
27Schülerliga Kreis Nord 2023_4.Turnier - U10 25 dien. 11 val.
28Schülerliga Kreis Nord 2023_4.Turnier - U8 25 dien. 11 val.
29Schülerliga Kreis Mitte 2023_Turnier3_U08_U10 25 dien. 12 val.
30Schülerliga Kreis Nord 2023_4.Turnier - U14 25 dien. 14 val.
31Schach am Dienstag 29 dien. 7 val.
3231. Aschacher Donau Open Gruppe C 39 dien. 13 val.
3331. Aschacher Donau Open Gruppe B 39 dien. 13 val.
3431. Aschacher Donau Open Gruppe A 39 dien. 13 val.
35OÖ 2. Klasse Amateur B 2022/2023 39 dien. 16 val.
36OÖ 2. Klasse Amateur A 2022/2023 39 dien. 19 val.
37Offene Landesmeisterschaft im Blitzschach 2022 39 dien. 20 val.
3846. Mühlviertler Meisterschaft im Turnierschach 40 dien. 13 val.
39Weihnachtsturnier Schach WPG BORG Linz 49 dien. 16 val.
40OÖ Schülerliga Süd 2022/23 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3. Turnier - U08 (2014 +) 55 dien. 15 val.
41Schach am Dienstag 2022/2023 - 3. Turnier Ried im Innkreis 57 dien. 8 val.
42Landesmeisterschaft im Schnellschach 59 dien. 13 val.
43OÖ Schülerliga Süd 2022/23 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3. Turnier - Eltern, Betreuer, Amateure 62 dien. 13 val.
44OÖ Schülerliga Süd 2022/23 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3. Turnier - Mädchen 62 dien. 13 val.
45OÖ Schülerliga Süd 2022/23 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3. Turnier - U14 (2008 - 2009) 62 dien. 13 val.
46OÖ Schülerliga Süd 2022/23 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3. Turnier - U12 (2010 - 2011) 62 dien. 13 val.
47OÖ Schülerliga Süd 2022/23 - Spg. Nettingsdorf-Traun 3. Turnier - U10 (2012 - 2013) 62 dien. 13 val.
48Weihnachtsturnier SPG Freistadt/Wartberg 66 dien. 14 val.
49Schülerliga Kreis Mitte 2022 im Sauwald U12 + U14 67 dien. 13 val.
50Schülerliga Kreis Mitte 2022 im Sauwald U08 + U10 67 dien. 13 val.