Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Austria (AUT)

Flag AUT
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Offene Burgenländische Schach-Landesmeisterschaft 2022 in Oberwart 1 val. 46 min.
29. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach 3.Turnier Veranstalter Güssing 4 dien. 1 val.
39. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach 2.Turnier Veranstalter Stegersbach 15 dien. 11 val.
4Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Landesliga 20 dien. 18 val.
5Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 2. Landesliga L 20 dien. 18 val.
6Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Nord 20 dien. 22 val.
7Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Nord 20 dien. 22 val.
8Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 2. Landesliga G 21 dien. 14 val.
9Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Süd 21 dien. 14 val.
10Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Süd 21 dien. 14 val.
119. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach 4.Turnier Veranstalter Kleinzicken 29 dien. 11 val.
129. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach 1.Turnier Veranstalter Oberwart 29 dien. 11 val.
13Burgenländische Schnellschach Landesmeisterschaft 2022 Jugend U08-U12, U14-U18 32 dien. 20 val.
14Offene Burgenländische Schnellschach Landesmeisterschaft 2022 und UNION Landesmeisterschaft 2022 33 dien. 22 val.
15Offene Burgenländische Blitzschach Landesmeisterschaft 2022 36 dien. 17 val.
16Burgenländische Blitzschach Landesmeisterschaft 2022 Jugend U08-U12, Jugend U14-U18 38 dien. 20 val.
17Kittseer Jugendschachturnier 252 dien. 21 val.
188. Kittseer Schnellschachturnier 2021 252 dien. 22 val.
19Schnellschach Landesmeisterschaft 2021 Jugend U8-U12 266 dien. 14 val.
20Schnellschach Landesmeisterschaft 2021 Jugend U14-U18 266 dien. 14 val.
21Blitzschach Landesmeisterschaft 2021 Jugend U14-U18 266 dien. 19 val.
22Blitzschach Landesmeisterschaft 2021 Jugend U8-U12 266 dien. 20 val.
23Breinsberger Peter Gedenkturnier 323 dien. 11 val.
24Burgenländisches Rundenturnier 612 dien. 20 val.
25Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U12-U18 832 dien. 22 val.
26Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U08-U10 832 dien. 22 val.
27Bgld Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Mitte 837 dien. 21 val.
28Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Süd 846 dien. 22 val.
29Landesliga Burgenland 846 dien. 22 val.
30Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U08-U10 847 dien. 10 val.
31Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U12-U18 847 dien. 11 val.
32Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Nord 847 dien. 13 val.
33Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Nord 847 dien. 13 val.
34Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Mitte 847 dien. 13 val.
35Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Süd 847 dien. 13 val.
36Sportunion Landesmeisterschaft 2020 890 dien. 12 val.
3716. Adolf Kowarsch Gedenkturnier 981 dien. 12 val.
38Schnellschach Open Purbach/See 1032 dien. 11 val.
396. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Jennersdorf 1032 dien. 11 val.
4024. Golser Volksfestblitzturnier 1050 dien. 13 val.
41Offene Burgenländische Blitzschach Landesmeisterschaften 2019 1057 dien. 21 val.
426. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Kleinzicken 1058 dien. 11 val.
43FC Bayern München - ASVÖ Burgenland Freudschafts-Vergleichskampf 1071 dien. 9 val.
446. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Oberwart 1086 dien. 11 val.
45Wulkaprodersdorfer Schnellschachturnier 2019 - Player 1086 dien. 11 val.
46Offene Burgenländische Landesmeisterschaften 2019 1105 dien. 10 val.
476. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Stegersbach 1107 dien. 17 val.
486. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Güssing 1107 dien. 17 val.
49Damenvierländerkampf 2019 1119 dien. 16 val.
50Kittsee 7. Jugendschachturnier 1142 dien. 9 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 03.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos