Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ 8 val. 37 min.
24-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 17։00 Էրեբունի/ 9 val. 47 min.
3ԴԱՎԹԱՇԵՆ - Կիսաեզրափակիչ մրցաշար (17.05 - 27.05.2022 թ.) 10 val. 14 min.
4Մարզադպրոցի կիսաեզրափակիչ մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 12 val. 23 min.
5Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 12 val. 31 min.
6Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի Կարգ չունեցողներ 13 val. 2 min.
74-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 13 val. 41 min.
8Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մացաշար (Մ 8) Ա խումբ 13 val. 51 min.
94-րդ կարգ Աջափնյակ Ա. խումբ 20.05.-30.05.2022թ. 15.00 13 val. 56 min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Բ(2009թ.-2013թ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 14 val. 4 min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /1-ին խումբ 15։30 Էրեբունի/ 14 val. 25 min.
121-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 14 val. 29 min.
13T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 14 val. 48 min.
1413th Annual K. Asrian Memorial 15 val. 2 min.
154-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Ա(Մ-8տ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 16 val. 16 min.
16Տավուշի Մարզի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 20 val. 59 min.
17Գարուն - 2022 ազգային և միջազգային վարկանիշի հաշվարկով մրցաշար 1 dien. 8 val.
18Արմավիր մարզի տղամարդկանց առաջնություն 1 dien. 10 val.
19Աջափնյակի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 1 dien. 12 val.
20ՀՀ կանանց առաջնության 1/2 եզրափակիչ մրց. 1 dien. 12 val.
211-ին կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 1 dien. 12 val.
22Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 1 dien. 16 val.
23Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Գորիս/ 1 dien. 17 val.
24Աջափնյակի վարչական շրջանի միջմանկապարտեզային շաշկու առաջնություն 1 dien. 17 val.
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 2 dien. 10 val.
26Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն և Ավան / 2 dien. 16 val.
27Չորորդ կարգի որակավորման մրցաշար ք․Արարատ 3 dien. 7 val.
28Շիրակի մարզի 2022թ-ի առաջնության եզրափակիչ, նվիրված Լորիս Քալաշյանի 100-ամյակին 3 dien. 13 val.
29Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Կենտրոն/ 3 dien. 16 val.
30Կոտայքի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 2022թ 4 dien. 12 val.
31Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք և Նորք Մարաշ/ 4 dien. 16 val.
32Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 4 dien. 17 val.
33ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 6 dien. 7 val.
342022.05 6 dien. 12 val.
35Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Արաբկիր/ 6 dien. 17 val.
36Հ.Հ. դպրոցականների շախմատի 16-րդ օլիմպիադա 6 dien. 18 val.
374 կարգի որակավորման մրցաշար Նորք Մարաշ 7 dien. 7 val.
382-րդ կարգի մրցաշար - ԴԱՎԹԱՇԵՆ (03.05 - 13.05.2022 թ. ) 7 dien. 11 val.
393-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Տավուշ/Իջևան 7 dien. 16 val.
40Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Էրեբունի և Նուբարաշեն/ 7 dien. 16 val.
41 Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի Շ/մ Գյումրու համայնքային փուլի 2-րդ ենթախումբ 7 dien. 18 val.
42Սյունիքի մարզի արագ շախմատի 17-րդ առաջնություն 2-րդ փուլ 8 dien. 8 val.
43Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ / Աջափնյակ և Դավթաշեն / 8 dien. 16 val.
442-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 8 dien. 19 val.
45Սյունիքի մարզի շախմատի տղամարդկանց 23-րդ առաջնություն 9 dien. 7 val.
464-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2015թ․ և փոքր Տ․Պ․ 9 dien. 14 val.
474-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 9 dien. 14 val.
48Դպրոցականների 16-րդ Օլիմպիադայի 2-րդ փուլ /Արմավիր/ 9 dien. 16 val.
49Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Մալաթիա-Սեբաստիա/ 9 dien. 17 val.
50T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 10 dien. 16 val.
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos